На Ужгородщині біля Глибокого зіткнулися «ВАЗ 21099» і білоруська «Сканія» (ФОТО, ВІДЕО)

23 січня о 16:25 до закарпатських рятувальників надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду. На об'їзній дорозі с. Глибоке Ужгородського району, міжнародної траси Київ-Чоп зіткнулись легковий автомобіль марки «ВАЗ 21099» та вантажний автомобіль «Сканія».

На Ужгородщині біля Глибокого зіткнулися «ВАЗ 21099» і білоруська «Сканія» (ФОТО, ВІДЕО)

За попередніми даними, водій легкового автомобіля «ВАЗ 21099» через ожеледицю не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з вантажівкою.

Внаслідок аварії постраждали 24-річний водій ВАЗа (мешканець м. Мукачево) та його пасажир, особа якого встановлюється. Каретою швидкої допомоги їх було доставлено до лікувального закладу. Водій вантажівки 1972 року народження, яким виявився громадянин Білорусії, значних травм не отримав, тому від госпіталізації відмовився.

Для ліквідації наслідків ДТП та буксирування вантажного автомобіля залучалось одне відділення державної пожежно-рятувальної частини №14 міста Ужгород на пожежно-рятувальному автомобілі «STEYR» та автомобіль «КРАЗ» Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, повідомили Закарпаття онлайн в ТУ МНС у Закарпатській області.

24 січня 2013р.

Теги: аварія, ожеледиця, Глибоке

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 13
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
» Всі новини