Прокуратура наполягає на повторній експертизі психічного здоров’я Павла Нагірного (ВІДЕО)

19 листопада 2012 року, поблизу м.Хуст сталася дорожньо-транспортна подія, внаслідок якої загинули 32-річна жінка та її 7-річна дочка і постраждали ще двоє дітей.

Прокуратура наполягає на повторній експертизі психічного здоров’я Павла Нагірного (ВІДЕО)

Встановлено, що  на 68 км об’їзної дороги міста Хуст автодороги Мукачево – Рогатин – Львів,  водій автомобіля марки «Mitsubishi Pajero» Павло Нагірний виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення із зустрічним автомобілем марки «Daewooт Nexia»  під керуванням 32-річної Галини.  В результаті  зіткнення жінка та її маленька дочка померли, а пасажири автомобіля – двоє дітей, з важкими травмами потрапили до лікарні.

Нагірному, було оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами - караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років).

Хустським районним судом, за клопотанням прокуратури було обрано відносно Павла Нагірного запобіжний захід – тримання під вартою.

Проте, у ході слідства по справі виникла необхідність у перевірці  інформації  Берегівської обласної психіатричної лікарні про необхідність лікування Нагірного в умовах психіатричного стаціонару. Відтак,  3 грудня задоволено клопотання  органу досудового слідства, підтримане прокурором, представником потерпілим та захисником Нагірного про проведення стаціонарної судово-психіатричної експертизи підозрюваного у Львівській обласної державної клінічної психіатричної лікарні.

Згідно висновку експертів від 9 січня 2013 року,  на момент трагічної події Павло Нагірний, психічним захворюванням не страждав, однак на даний час страждає тимчасовим розладом психічної діяльності і до виходу з хворобливого стану потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу. Тому, 18 січня 2013 року Нагірного було поміщено до психіатричного закладу в умовах, що виключать  суспільно-небезпечну поведінку, як це вимагає ст. 508 КПК України.

На даний час здійснюється  перевірка усіх обставин, що мають значення для даного провадження. Хустським міжрайонним прокурором вже подане клопотання до Хустського міжрайонного суду про призначення повторної психіатричної експертизи для уточнення відомостей, викладених у  акті судово-психіатричної експертної комісії Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

Навіть у разі підтвердження відомостей щодо неосудності Павла Нагірного, на даний час згідно положень глави 39 Кримінального процесуального кодексу України до останнього будуть застосовані примусові заходи медичного характеру у вигляді  тимчасового поміщення до психіатричного закладу із посиленим наглядом.

Разом з цим, прокуратура підкреслює, що перебування у лікувальному закладі не звільняє особу  від кримінальної відповідальності, а тому після видужання Нагірного будуть вжиті заходи  щодо здійснення провадження щодо нього в загальному порядку, направлення до суду обвинувального акту та притягнення до відповідальності згідно Кримінального кодексу України, - повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

23 січня 2013р.

Теги: прокуратура, Нагірний, ДТП, експертиза

Коментарі

НФ за справедливість 2013-02-14 / 21:57:08
завтра засідання апеляційного суду!Побачим на якій стороні закон!НФ уважно стежить за подіями,і Ви шановна редакція не залиште цю справу!!!

НФ за справедливість 2013-02-09 / 15:53:10
Шановна редакціє!наближаєся 23 лютого,дата до якої звинувачений буде лікуватись.Ми звертаємось до Вас тепер,не випустіть цю спправу із виду!!За свідченнями Хустян такого безвладдя нема в Закарпатській області!!Захистіть сім"ю яка постраждала,підтримайте тих хто бореся за справедливість!!!Із інтерв"ю пана прокурора Кайла випливають висновки(ЧАС ВТРАЧЕНО)але так і нема розслідування ХТО винен у тому шо ЧАС ВТРАЧЕНО!!!!Значить корумпованість Хуста повна!!!Нема ні влади ні органів ні судівйської системи ЗАКОННО працюючих!!!Шановна редакція підтримайте!!!Закон повинен бути на стороні народу!!!

НФ за справедливість 2013-01-30 / 23:42:07
Суд відмовив у повторній експертизі,на лице Законність,але не до простих громадян.Пані суддя Волощук О.Я не найшли підстав.Звісно ставити під сумнів рішення комісії трохи......,якіє будуть подальші дії?Затягування процесу на роки?Поки комісія не визнає П.Нагірного неосудним бо хвороба перетекла в хронічну?Отак шановні добродії,гроші і владв і можна трощити людей!

Музі 2013-01-25 / 14:18:18
Вони подумають, та буде пізно... Я від всього серця бажаю всім, хто причетний до захисту Нагірного і йому самому пережити горе в сотні разів тяжче, ніж випало на долю цієї невинної сім'ї...

муза 2013-01-25 / 13:50:21
А й справді- у них(правозахисних мужів)є діти-внуки- вони не думають , що з ними може трапитися те що і з Різаком-молодшим.!

НФ за справедливість 2013-01-25 / 08:21:21
Тепер є багато питань до прокуратури,до районної,до обласної,до генеральної!Шановні прокурори!Де розслідування причин втечі винуватця дтп?Де службове розслідування на працівників ДАЇ?Де службове або кримінальне розслідування проти врачів які прикрили винуватця?ДЕ рослідування до тих хто посприяв втечі а потім відвіз винуватця в псих лікарню?Це групове покривательство!Просту людину Ви би згноїли!Це таке безвладдя як у якійсь африканській державі!Це ви шановні наші правозахисні мужі таку кримінальну державу готуєте для своїх дітей?внуків?правнуків?ДЕ Ваша честь і гідність?

НФ за справедливість-народ 2013-01-25 / 00:07:51
Ти якшо хотів написати це (Нагiрний вже тоже виплатив Пригару, лиш йому майже мало)від імені народу,спочатку спитай Народ!Неварта розкидуватись такими словами,шоб потім за них не відповісти...

народ -Хусту 2013-01-24 / 18:21:15
Як так розумію, що когось дуже зацепив мій коментар:"Прокуратура наполягає":) насмішили голосною назвою. Черговий блеф. До того ж в самій прокуратурі кожен третій потребує серйозного лікування в психіатричній клініці."

На злодії шапка горить, то биш на працвнику прокуратури.

Те що більшість працівників прокуратури потребують допомоги психіатрів, а не стоматологів, не заперечує того, що вбивця - злочинець, який потребує кари.

Хуст 2013-01-24 / 12:23:24
Народу: По-перше, вам більше пасувало би ім'я не "Народ" а "Зграйка прихильників алкоголіка-вбивці". По-друге, щоб так впевнено говорити, що "Нагiрний вже тоже виплатив Пригару, лиш йому майже мало....", треба бути одним з двох вище згаданих людей... По-третє, про яке "мало" можна говорити, якшо мова йде про ДВА НЕВИННІ ЖИТТЯ, ПРО ЗРУЙНОВАНУ СІМ'Ю, ПРО БЕЗКІНЕЧНИЙ СМУТОК, БІЛЬ і ГОРЕ (але напевно ці слова вам незнайомі, якшо ви думаєте, що це все можна виміряти словами "мало виплатив").
Але, якшо ви так хочете, можу відповісти вам у вашому стилі: Ніде, ні в одній заяві, ні в одному джерелі інформації нема жодного натяку ні від пана Пригари ні від когось з членів його родини на те, що йому виплатили мало (якшо й виплатили)...
...і ТАК!!! НАМ, ЛЮДЯМ, МАЛО... МАЛО ТОГО, що вбивцю просто полікують, мало того що вбивця просто відкупиться... ЗА СВОЇ ВЧИНКИ ТРЕБА ВІДПОВІДАТИ, а НЕ ПЛАТИТИ "ЗЕЛЕНИМИ ПАПІРЦЯМИ"!!!!!!

Народ 2013-01-24 / 08:32:02
Нагiрний вже тоже виплатив Пригару, лиш йому майже мало....

Микола 2013-01-23 / 19:01:54
Замочать с...ку Нагірного, як пацюка, і чмошника Немеша, за таке "рішалово".

народ 2013-01-23 / 18:14:16
"Прокуратура наполягає":) насмішили голосною назвою. Черговий блеф. До того ж в самій прокуратурі кожен третій потребує серйозного лікування в психіатричній клініці.

Народний фронт в боротьбі за справедливість 2013-01-23 / 17:26:57
Іще можна додати про працівників ДАІ,які на місті ДТП ненадавали першу допомогу постраждалим,не затримали винуватця ДТП.вас шаноні інспектори вчать надавати першу допомогу,ви повинні були виконувати свої слубові і людські обо"язки!!!

Народний фронт в боротьбі за справедливість 2013-01-23 / 17:15:40
Може йому іще і передачу принести?Людина яка не то шо не надала першу допомогу ,а іще і втікла з місця дтп,повинна понести найсуровіше покарання!!!

223 2013-01-23 / 16:28:11
а ви думаєте в дурці краще ніж за гратами?

хуст 2013-01-23 / 16:20:40
цьому нагірному би краще самому сісти за грати, бо на волі йому люди вчинять самосуд

Месник 2013-01-23 / 16:00:23
Треба дякувати панові адвокату Нагірного Петру Ф едоровичу який справно працюєнай нього і гріха не боіться жодного

правда 2013-01-23 / 15:56:19
знаєте друзі, хто чого прагне, той вкінці,кінців і отримує! Треба йому психіатричне лікування, то воно в нього буде посправжньому! Бог палкою не карає!!!!!!

справедливість 2013-01-23 / 15:37:16
Найкраще, що може зробити суд і прокуратура - випустити паскуду на волю! Так буде краще для всіх. І одного разу його трамвай випадково переїде, або спіткнеться випадково, а ще краще самогубством покінчить (десь 5-6 пострілів в голову, і кожен смертельний,буває й таке...)

Kira 2013-01-23 / 15:35:54
Меладзе уже виплатив сім'ї жінки яку збив 30 тисяч доларів і взяв під свою опіку двох осиротілих дітей тої жінки, а. нагірний що? Під хворого косить4884

НОВИНИ: Кримінал

23:39
/ 4
Поліція каже, що водій, що скоїв ДТП в Синевирі, не поліцейський
19:24
/ 4
В Ужгороді як причетних до обстрілу автомобіля начальника закарпатського УЗЕ затримали невинних осіб – правозахисник
19:00
/ 16
У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус
17:31
Розпиваючи зі знайомою вночі в Ужгороді алкоголь, 21-річний юнак під час сварки зарізав її розбитою пляшкою
16:30
Затриманого на хабарі начальника Хустської філії ДУ центру пробації взяли під варту з можливістю виходу під заставу
15:52
В Ужгороді затвердили підозру юнаку, котрий під час пиятики вбив жінку ударом пляшки по голові
15:18
/ 1
На митниці на Закарпатті спинили вантажівку, що перевозила товар із Китаю на 1,5 млн грн, котрий не встигли завезти "піджаки"
15:06
/ 25
"Активіст в законі" Павло Павлов
12:25
На Тячівщині жінка під час сварки вдарила сусіда-гостя ножем у живіт
10:11
/ 3
На митниці на Закарпатті в українця конфіскували 100 бляшанок пива
09:41
Угорець спробував перетнути кордон на Закарпатті, приховавши у "запасці" понад 100 пачок сигарет
09:12
У радіаторі мікроавтобуса, що прямував в Угорщину, на кордоні на Закарпатті знайшли 210 пачок сигарет
18:31
У Нижній Апші на Тячівщині місцевий шахрай незаконно продав у приватну власність земельну ділянку вартістю близько 1 млн грн
16:18
/ 2
Громадська ініціатива "Кірпічка" також закликає поліцію розслідувати спробу залякування правозахисника В.Грегора
13:35
На Тячівщині водій Mitsubishi Оutlander збив на смерть 19-річного юнака й утік з місця ДТП
13:12
/ 5
Ветерани АТО звернулися до правоохоронців з приводу спроби залякування правозахисника В.Грегора (ДОКУМЕНТ)
11:56
/ 2
На Закарпатті викрили групу осіб, що організували схему підкупу виборців на користь одного з кандидатів
11:46
На Мукачівщині п'яний водій врізався у стовп, а на Берегівщині ще один водій напідпитку зіткнувся з парканом
10:41
У мікроавтобусі львів’янина, що перетинав кордон на Закарпатті, виявили набої
08:05
На в'їзді до Виноградова у ДТП один із автомобілів врізався в стовп
11:11
/ 1
У Стройному на Свалявщині 25-річний зять побив палицею 42-річного тестя
11:07
На Іршавщині при затриманні осіб, що шантажували заявницю, один з них наїхав авто на поліцейського
14:25
/ 15
В Ужгороді громадський правозахисник знайшов у себе під дверима поминальний вінок з погрозами