В Ужгороді розповідали про в'язнів сумління України (ФОТО)

Спортивно-патріотичний рух націоналістів Закарпаття "Карпатська Січ" та Конгрес українських націоналістів інформували закарпатців про справи в'язнів сумління України та збирали кошти на їх підтримку.

В Ужгороді розповідали про в

День Соборності та Свободи України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Та чи є та Свобода зараз? Доки є репресовані системою наші співвітчизники, доки є політв'язні?

"Моя хата скраю - нічого не знаю" — Свободи та Соборності не буде доти, доки не буде єдності, доки не буде солідарності  та справедливості в наших серцях.  Саме з розумінням цього і пройшла дана акція.

Сьогодні в Ужгороді на площі Театральній стояв інформаційний намет, де було представлено в'язнів сумління України, проілюстрована кожна справа співвітчизника, репресованого системою. Ужгородці та гості міста мали  змогу ознайомитися для себе з новою, правдивою інформацією. Адже "політв'язень" – це не лише Луценко і Тимошенко, а багато свідомих українців, більшість з яких ув’язнені режимом за сфальсифікованими справами та за боротьбу з корупцією та з антиукраїнською владою. Тим, хто цікавився, розповідали по кожній справі ув'язнених. Роздавалися номери банківських рахунків репресованих побратимів для хоча б якоїсь фінансової допомоги ув'язненим та їх сім'ям.

Зараз, кажуть організатори акції, ми всі можемо допомогти в'язням сумління інформаційною підтримкою  та тиском на правоохоронні органи.

Організатори були здивовані тим, що старше покоління міста більше переживає за теперішню ситуацію в Україні, аніж молодь, бо саме вони найчастіше підходили до намету, спілкувалися, кидали кошти в скриньку, брали номери рахунків та дякували за те, що є люди, які боряться за кожну несправедливо засуджену українську родину.

Сьогодні кожна адекватна людина ненавидить Януковича та його прихвостнів і лише за це сьогодні можуть посадити кожного, кажуть організатори заходу. Народ смирно терпить , мовчить і голосує на «виборах», і, користуючись цим, влада розбудовує  тоталітарну, авторитарну та репресивну антилюдську державу. Скільки ще ми будемо мовчати?

СПИСОК В'ЯЗНІВ СУМЛІННЯ УКРАЇНИ

1) Віталій Запорожець (Семиполки, Київщина - прихильник "Свободи");

2, 3) Данилов Дмитро та Писарцов Михайло (Суми - незалежні    націоналісти);

4-7) "Київська четвірка": Савченко Дмитро, Значко Сергій, Швиденко Тарас, Пастух Олександр;

8) Шипітка Олександр;

9) Бариленко Георгій;

10) Нуца Дмитро;

11) Мартиненко Олег;

12) Барков Єгор;

13) Ситник Микола;

14, 15) Дмитро і Сергій Павличенко (Київ - Cергій вболівальник київського "Динамо");

16-18) "Васильківські терористи": Ігор Мосійчук ("ПУ"), Сергій Бевз ("Сполох", "Свобода", ПУ), Володимир Шпара ("Гуманіст", "ПУ")(Усі Васильків, Київщина);

19-23) "Ніжинські робінгуди": Попович Владислав, Попович Анатолій, Бондаренко Андрій, Ярмоленко Сергій, Волик Дмитро (Ніжин);

24,25) "Захисники Римарської": Віталій Княжеський (Вітус), Ігор Михайленко (Черкас) (Харків - "ПУ"),

26) Євген Кравчун (Харків - "ПУ");

27) Андрій Білецький (Харків - "ПУ");

28-31) Мельтопольскі - Олександр Радолов, Дмитро Світанько, Антон Шамов, Антон Бойко;

32) Ігор Ганенко (Суми - незалежний націоналісти);

33) Віталій Применко (Артемівськ, Донеччина - "Тризуб");

34) Олексій Паршаков ("ПУ").

22 січня 2013р.

Теги: соборність, свобод, асумління

Коментарі

Карпатська Січ (Тарас Деяк) 2013-01-23 / 15:50:08
1234-Спершу на свої недоліки зверніть увагу, а потім про інших говоріть.

ти представся, я ж представився, тоді поговоримо, краще в очі.за дане речення треба відповісти, ти згоден?

Карпатська Січ 2013-01-23 / 15:47:34
1234, де саме ми себе вихваляєм? там де я пояснив людині в яких аспектах ми працюємо?
Мирослав-- Героям Слава!!!
Руслан, я тебе повністю піддержую в цьому, ми то ніколи нелізимо в їх справи опозиційні, а як ми шось зробим то всі відразу лізуть, тролять, скажу шо хоть це робити знають замість того щоб працювати на належному рівні.це їх справа

Мирослав 2013-01-23 / 13:22:29
Молодці!
Чудова акція. Слід пам'ятати, що на місці в'язнів може бути кожен.
Слава Україні!

Анонім 2013-01-23 / 12:32:30
Патріот України, хай і сидить, там їм і місце

Руслан Каганець 2013-01-23 / 12:17:49
1234 - а провладні структури хіба не піаряться????? хіба вони не випустять своїх "покращених" статей про то шо вони зробили????
"хліба й видовищ" хліба народу вже давно ніхто не дає... але поки депутати грають свої ролі по давно затвердженому сценарію "партії режима" та мвс є ті хто не боїться сказати правду... вам майже нічим не загрожує влада адже ви завжди робите те що вам кажуть, їсте що дають і вірите в те що говорять по телевзору... ви їдеальні тваринки для влади... а тому у ваш дім ніколи не постукають пси системи і не сфабрикують проти вас справу... такі хомяки і вижили за комуністів а ті хто мав власну свідому думку відправлялись в шахти , зсилки і тюрми... і дай Бог здоровя цим молодим хлопцям.. адже саме такі загинули "під Базаром" і під "крутами" саме такі січовики перші і мабуть єдині виступили проти мадяр.. і завжди захищатимуть інтереси України і Українців.... а ви спіть спокійно й далі чекаючи покращень...

1234 2013-01-23 / 11:14:38
Акція звичайно чудова. Але не можна бути такими самовпевненими і хвальками . Коли не читаєш Ваші коменти, то Ви себе так вихваляєте ніби зірку з неба вхопили, а інші завжди погані. Це вже схоже на зіркову хворобу.Спершу на свої недоліки зверніть увагу, а потім про інших говоріть.

Карпатська Січ 2013-01-23 / 10:14:22
Імунітет, по перше якшо переглянеш всі акції КАРПАТСЬКОЇ СІЧІ то пресвідчишся шо ми працюємо на досить непоганому рівні, спортивні заходи, благодійні, підтримка політвязнів, марші солідарності та памяті героїв, вишколи, теренові ігри, лекції по здоровому способу життя та історії нашої Срібної Землі.
КУН себе показав всеукраїнський, в нас хлопці нормальні, які хочуть працювати на від міну від опозиціонерів великих допомагають і долучаються постійно, незалежно як і де, на рахунок всеукраїнського то скажу шо хотіли обєднатися з Свободою для кращої роботи в майбутньому націоналістів, бо також володіють прикрасними кадрами, але чомусь Тягнибок так тянув це обєднання шо воно йому стало непотрібним, тому і результат такий.
Ти оцінюй роботу по закарпаттю.

Час 2013-01-23 / 07:31:36
Хлопц з КС провели конкретну акцію, а об"єднана опозиція запустила чергову мильну бульбашку.

Імунітет 2013-01-23 / 01:18:17
Майбутнє належить тим хто працює тепер! А КУН себе вже показав на виборах до ВР і працювати з тими маргіналами не правильно.. тим більше і молоді хлопці до них долучилися...

Карпатська Січ 2013-01-23 / 00:33:25
політичні трупи сьогодні показували своє начебто обєднання націоналісти з жидами...а ми провели солідарну акцію, щоб допомогти як інформаційно так фінансово родинам незаконно увязнених українців, а ти далі сиди і інтернеті і троль все що можеш, коментувати і переписуватися з тобою небуду, якшо хочеш вийди на вулицю і зроби подібне, бо може скоро окупаційна влада і тебе посадмть(це до прикладу) і ніхто за тебе незгадає і недопоможе, щоб суспільство недеградувало а розвивалось.
Майбутнє належить нам!!!

Імунітет 2013-01-23 / 00:18:48
ахах, політичні трупи хочуть щось змінювати...)

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ