В Ужгороді сьогодні «тепло» і «вільно» обіймались (ФОТО)

Ужгород доєднався до святкування Міжнародного дня обіймів – сьогодні в обласному центрі Закарпаття з нагоди свята пройшов своєрідний флеш-моб під умовною назвою «Безкоштовні обійми».

В Ужгороді сьогодні «тепло» і «вільно» обіймались (ФОТО)

Із таким надписом на плакаті організатори акції чекали усіх небайдужих, хто вирішив доєднатись до ініціативи студентів медичного факультету УжНУ Надії Ваць та Оксани Паталай. Долучились до організації флеш-мобу і представники спортивно-патріотичного громадського руху «Карпатська Січ».

«Теплі обійми», «Вільні обійми», «Обмінюю обійми на усмішку» – з такими плакатами близько 20 учасників флеш-мобу пропонували перехожим на пішохідному мості й на площі Театральній в Ужгороді обійнятись, таким чином, відзначивши Міжнародний день обіймів. Перехожі реагували на пропозицію по-різному – дехто відмовлявся і поспішно крокував собі далі, а хтось на пропозицію пристава і далі йшов уже с посмішкою. 

Як розповіла одна з організаторів акції, студентка першого курсу медфаку УжНУ Надія Ваць, «практику» такого заходу вона «привезла» зі Львова. «Взагалі то такі акції проходять у багатьох містах. Але я бачила аналогічний флеш-моб у Львові, і дуже мені захотілось показати Ужгороду, наскільки цей захід є гарним і позитивним, скільки щастя людям можуть приносити звичайні обійми. Є й такі люди, які не хочуть обійматися і проходять повз, але це – мізер, порівняно із тими усмішками, які ми приносимо людям, які погодились обійнятись», – розповіла Надія Ваць.

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

21 січня 2013р.

Теги: День обіймів, флеш-моб, активісти, студенти, Ужгород

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
14:02
У Доробратові на Мукачівщині попрощаються із полеглим Героєм Василем Боговичем, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
09:25
/ 6
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
/ 1
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
» Всі новини