Депутати Середнього стурбовані ситуацією на "Леанці"

4 січня 2013 року відбулося друге засідання 15-ї сесії Середнянської селищної ради.

Депутати Середнього стурбовані ситуацією на "Леанці"

Основин питанням, яким стурбові не лише місцева влада, депутатський корпус, а й територіальна громада селища Середнє, було депутатське звернення щодо стану справ, що склалися в Державному підприємстві Агропромислова фірма «Леанка».

Присутні депутати селищної ради запропонували звернутися до територіальної громади з проханням підтримати місцеву владу щодо проведення сільського сходу для обговорення питання подальшої долі ДП АПФ «Леанка», недопущення подальшого зловживання службовими повноваженнями та службової недбалості керівником – Василем Боднаром, який, на думку депутатів, доводить колись потужне підприємство до його руйнування.

11 січня 2013р.

Теги: Леанка, Середнє

Коментарі

Дюрьо 2013-09-24 / 12:28:17

Петро 2013-09-08 / 14:56:40
Я наголошую то лиш видумана думка базована на слухах

у дошьку середнянський 2013-09-07 / 15:41:53
Яне розуміву вроде мош свободно туй дашо пувісти , а середнянці отсуствувуть уже з Зими та дашо пувічте бо такое враження шо се не н село а якась інтер сборна, І не громада , я ямаву ввиду суспільство а не депутатську громаду, з нима всьо ясно. Не будьте байдужими кажіть про свої проблеми бо завтра буде пізно.

Петро 2013-09-04 / 14:17:42
Крицкому треба раз одсідіти року 25 а пак занятися фермарством і то коли за свої гроші купить пару коров

РОДИЧ 2013-03-18 / 21:37:08
Купіть Скакандийови С.О. пепільницю або дайте му роботу,бо як КОГУТ з дівчатами бігать курити,зналабо Оксана пушовбо ти.Раньше Монда курив із єднов а сись аш трьох має уже і Лінську научив.Крицкий у відпуску а їм гайлик.

Дюрьо 2013-01-20 / 13:59:56
Во щто одморозки пяні ци дурні што такой пишете. Кріцікі кідь вас вучислить то яйця вам поодривать. Бив вас айбо видно слабо, чекаите продовження.

вввввв 2013-01-19 / 23:20:56
Крицкий скот я і Його Плеша віт степ но вони скоти но ЯЯЯЯЯЯЯ боюся писати за них но вони сильн.Крицкий ти без Монди ноль.Паскудо.....ти забов як я ти бомргав.Слава буть розумний.

11111 2013-01-18 / 22:20:26
АДМІН ВИ НЕ ВИДАЛЯЙТЕ ПРАВДУ. ШО СЛАБО ЧИТАТИ, ШО ПИШУТЬ ПРАВДУ ДАВАЙТЕ ПОДПИШЕМЕ УГОДУ З БАЛОГОМ ВІКТ ІВН.ЯК МУКАЧОВЦІ! МОЖЕ, СКОРІ КУПИТЬ ЛЕАНКУ ПЛЕША ВІТ СТЕПАН.ВІН ЩЕ БАНДЮХ 90 РОК.ГРАНИЦЮ КО КОНТРОЛІРУЄ ТЕПЕР ЛЕМ ТАМ СЕДИТЬ ДО РАНА.МУСОРА ВСІ ЙОГО.І ПОГРАНЦІ І ТАМОЖНЯ ДО НИЖНІХ ВОРОТ. С У КА ШО ЛИШ У ЧОПІ ПОСКУПОВУВАВ,А ТО НЕ МОЄ У МЕНЕ ГРОШИ НЕ ЄЄЄЄЄЄЄ..........

Вася 2013-01-18 / 22:01:09
Боднар я Вас Йос поРОдаю бочки,метал.МАЗУРА БУГАЛТЕРА,оКСАНУ СУДЮ.ЧОБОЛЯ ДОЧКУ,ВОЛЬВО 940 МАРКИ НОМ ЗНАК 23 60 ІКА,10 ДОЛ В ДЕНЬ.СТРИЖАК КАЗАВ ВОЛЬВО ДА З АПФ ЛЕАНКА А ОКСАНУ ЯКУ МОЮ ЖОНУ Т Р А Х А Т Ь, СТРИЖАК , ОРЕНДА НІ.зДАМ В ОРЕНДУ МАЗАРА І МАЗАРКУ РИЖУ ДОБРЕ С О СЕ, І, С О С А ЛА.І ПРОДАЄ ПШЕЦЮ БЕЗ ВАГИ,МАЗАР ІВ ІВ ЗДАМ ЇЇ ЯК ПШИНИЦЮ БО БОДНАР НЕ ПЛАТИТЬ. А МЕНІ ПОФІГ ДОЧКА КАЖЕ ТАТУ ТИ НЕ ЛОХ ДАЙ МАМУ НА ЗАРОБОТКИ ШО ВОНА ЗАРОБИТЬ В ЛЕАНКИ.МІЙ МОБ МАЗАР ІВ ІВ 0504322589,ПРИВОЖУ КУДА ДУША ЗАБАГНЕ ЗАРАДИ ЛЕАНКИ.БОДНАР ВАС ЙОС МОБ 0503171086 ЗДАМ ОКСАНУ ЖЕНУ ЗА РАДИ ЛЕАНКИ ВОНА СУДЯ ЗРОБИТЬ ШО ХОЧЕТЕ ЗАРАДИ МЕНАЯ УЖЕ 2 3 ХИЖІ ПОСТРОІВ І ЗОМНОВ НЕ ЛИШАТИ ГОГО. ЛИШ ВАСЯ НАЙ БУДЕ У СЕРЕДНЬОМУ БО МИ ЩЕ НЕ ДОСТРОІЛИСЯ. СТРИЖАК ЦЕ НЕ ВАСЯ............ГОТОВА НА С Е К С СУД РІШУ ЗА ВАСЮ Б Л Я М....МОБ МІЙ ЧЕСТО НО ДАМ ПІЗНІШЕ...Я ЧОБОЛЯ ДОЦЯ В АПЕЛЯЦІЙКИ ДАЙ РУБЛІ РІШАЮ ВЬОО... ПОВЕРЬ.

Боднар василь Йосип 2013-01-17 / 21:29:33


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


стрижак 2013-01-17 / 21:10:23
Ти мусорок,нарвешся лем бісь не спотів як завтра твуй номер прубють.і буде у коментахз якого пишеш.

Дюрьо 2013-01-17 / 10:44:06
Міліцішто та Ірлявська ферма не Кріцкого.

міліцішта 2013-01-16 / 18:01:21
Гнуй ізь ме найшли, ці не пушов бись Дюрю за свідка.Бо не знаєме ош ці то гнуй Боднаря, ці Крицького ?

Дюрьо 2013-01-16 / 09:43:15
Міліцішто видно што у тебе у мозгах єдна ізвіліна і то од того што ї надавила фіражка

міліцішта 2013-01-15 / 23:11:23
Дюрьо, дякуву Вам за інформацію про гнуй.Пришліть фотки у Райотдел с. Оноківці вул. Головна , ай мало гную для доказательства, ош Боднарь го крав, мож і Боднаря вмісті з гноем привезти.Кіть найдемо тот гнуй, то отдаме Кріцкому у торжественній церемонії.

Дюрьо 2013-01-15 / 19:48:33
Ниська ваш Боднарь крав гнуй із Ірлявськуй фермо. Великий камазище напаковали і повезли на Зарічово. Нетреба го не важити ни міряти лем Васильови грощі у жеб. Наші люди позвонили Кріцкому на сіліраду, вун загнав двох хлопцю котрі пофотографовали тото жебо мати доказатєльства што Боднарь злодій. У свому совхозі што поля гнойити не треба лем ушитко продавати Іршаським Зарічанам. Тото во не видите грум бо вас побив.

Дюрьо 2013-01-15 / 17:02:35
Боднарю сілірада вплине на тебе грум ботя забив. Ти думаш кідь тя кришує твоя Оксано то вже ти бог

Ігору 2013-01-14 / 19:02:35
Де в ЗУ " Про місцеве самоврядування" йде мова пре те, що територіальна громада наділена повноваженнями впливати на державне підприємство? чи ще якимось чином допомогти йому?. Підприємство " Леанка" готується до приватизації, і хто його купить, той і буде господарювати там. Максимум що Ви можете зробити, це направити звернення до органів державної влади щодо Леанки, які будуть викинуті в смітник нашими чиновниками.Тому не дури читачів ти Ігоре, або тоді наведи норму закону, яка дозволяє сільраді вплинути на стан справ в совхозі, окрім, як строчити скарги на Боднара. У нас багато законів, але хто їх виконує?.Я люблю Закарпаття і вболіваю за стан справ у виноробстві, але не можу читати речі, які не мають перспективи та є завідомо неправдиві.Що стосується коньячного заводу та Гісема, то скажу тобі так, колись Гісем був хорошим менеджером, але наразі він злодій, бо не виплативши паї жодному засновнику намагається перереєструвати підприємство на себе.Нагадаю тобі, Ужгородський коньячний завод приватизований колективом орендарів, паї якого завдяки Гісему не визначені та не виплачені і по сей день. Тому такі дії Гісема є злочинними, оскільки нахаляву прибрати міліонне підприємство, це треба бути дуже ВЕЛИКИМ МЕНЕДЖЕРОМ.Щодо невдахи, то невдахою є ти, бо говориш про те, чого ніколи не буде. Ніколи сільрада не зможе вплинути на державне підприємство Леанка, і це є факт.

Дюрьо 2013-01-14 / 17:24:21
Лохи во лохи, Боднрюв Василь краде розпродує наш совхоз, а во нас робите виноватим? Та во дебіли кідь так думаєте.

Ігор 2013-01-14 / 17:20:18
Тому що пише послання Середнянам. Хіба мене має цікавити регіонал Гісем і його справи? І ти такий впевнений і переконаний що нам Середнянам нічого не вдасться. Ти дуже про нас поганної думки а, може ти судиш про нас так бо сам невдаха. Щодо повновнважень органів місцевого самоврядування у відповідності до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" ти його або не читав або гадки не маєш про що іде мова. В цьму законі про "відбирання" чогось від когось навіть не згадується. Так що не дури читачів бо і без цього видно що ти ненавидиш Середнянців і підспівуєш злодіям на подобу Боднаря. А щодо Гісема то це прекрасний менеджер. Конячний завод під його керівництвом здобув світове визнання. Над цим він працював і працює щодня. А ти йому заздриш бо є невдахою.

НОВИНИ: Соціо

15:47
/ 5
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення