Під час операції "Новорічна ялинка" на Закарпатті провели 21 рейд

У період з 5 по 31 грудня 2012 року на території Закарпатської області Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області проведено щорічну операцію "Новорічна ялинка", яка була направлена на забезпечення охорони лісів від незаконних рубок шпилькових насаджень у передноворічний період.

Під час операції "Новорічна ялинка" на Закарпатті провели 21 рейд

До здійснення заходів по попередженню порушень природоохоронного законодавства при заготівлі новорічних ялинок залучались  також представники органів внутрішніх справ,  державної лісової охорони та засоби масової інформації.

Спеціалістами впродовж операції Держекоінспекції було посилено контроль на держкордоні за вивозом новорічних ялинок за межі України.

В ході операції  держінспекторами проведено 21 рейдову перевірку. За порушення порядку збуту новорічних ялинок  складено протоколи про адміністративні правопорушення на 5 громадян.  Хвойні дерева вилучено та передано на зберігання в лісогосподарські підприємства, протоколи  направлено на розгляд в районні суди.

З метою контролю за дотримання норм та лімітів при заготівлі новорічних ялинок проведено перевірки 10 лісогосподарських підприємств області. За результатами здійснених заходів за незаконну рубку  притягнуто до адміністративної відповідальності  14 осіб на загальну суму штрафів 1190 грн.  

Держінспекторами проведено розрахунок розміру завданих збитків за зрубані  ялинки  на загальну суму 2864 грн. Штрафи та заподіяна шкода сплачені добровільно в повному обсязі. При перевірці Державного підприємства ”Брустурянське ЛМГ” виявлено самовільну рубку хвойних насаджень на загальну суму збитків 12225 грн. Для встановлення винних осіб матеріали направлено в Тячівський РВ УМВС України в Закарпатській області.

Про це Закарпаття онлайн повідомили в Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

 

10 січня 2013р.

Теги: ялинка, порушення, операція, рейд

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

12:18
Ужгородець в гаражі налагодив "професійне" виробництво сигарет Фото новина
10:13
В Ужгороді п'яний водій Daewoo в'їхав в BMW Фото новина
18:46
/ 10
Полонина Рівна і новий прокурор Закарпаття
20:08
У декларації ексначальниці Берегівської райМСЕК виявили порушення на 9 млн грн
18:05
/ 4
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 3
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 3
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
» Всі новини