Двом закарпатським олімпійцям подарували квартири в Ужгороді (ФОТО)

Учасники XXI зимових Олімпійських Ігор Аннамарі Чундак та Йосип Пеняк отримали помешкання у новому житловому масиві в Ужгороді. А в закарпатського центру олімпійської підготовки від сьогодні з’явився сучасний мікроавтобус для виїздів на тренування та змагання.

Двом закарпатським олімпійцям подарували квартири в Ужгороді (ФОТО)

Сімнадцятимісний «Форд-Транзит» вартістю майже 350 тис. грн. відтепер возитиме вихованців закарпатського центру олімпійської підготовки. У центрі займається майже три десятки перспективних спортсменів – лижники та сноубордисти. До цього часу виїздити за кордон на змагання власним транспортом можливості не було, розповів директор центру Золтан Минай:

   – Більше 10 років тому для нас придбали автобус вітчизняного виробництва, але він, на жаль, зовсім непристосований до тривалих поїздок. А це все ж новенький «Форд», безумовно, дуже сучасний.

У штат, за необхідності, візьмуть ще одного водія. Отож тепер комфортні мандрівки до Франції чи Італії – цілком реальні.

На придбання двох однокімнатних квартир в обласному центрі виділили майже 600 тис. грн. з обласного бюджету. Житло нове – у комфортабельному районі по вул. Осипенка. Багаторазова чемпіонка України Аннамарі Чундак розповіла: це найбільш коштовний дарунок за всю її п’ятнадцятирічну спортивну кар’єру. Її колега – Йосип Пеняк поділився планами щодо помешкання:

 – До кінця зими ми будемо на змаганнях, тож ремонт планую розпочати вже навесні. Якщо все піде добре, справлятиму новосілля в цій квартирі вже цього літа.

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-центрі Закарпатської ОДА.

04 січня 2013р.

Теги: олімпійці, квартири, авто, Ужгород

Коментарі

Власна думка 04.01.2013 / 22:00:07
Ледида голова Закарпаття,не можу навіть уявити,хто б мав крім нього вручати ключі.Погорелов чи Янукович?Хіба що ледида в парі з Ерфан Віталієм Йосиповичом (Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації)

безпартійний 04.01.2013 / 21:15:43
до депутата 2013-01-04 / 16:09:08

А хто складає «більшість» у обл. раді? – Правильно: ПР з Єц-ом.
Може, це тепер і не по «Фейсбуку» від В.Балоги, але це реальність. Велика була б різниця для закарпатців, якщо б замість «конюха», «світився» І.Балога? – Ні.
Великий секрет зараз для області, що «няньо» в обл. раді тепер О.Ледида, а ЄЦ на «побігеньках» за посадами? – Ні.
Ось тому Сан Санич цілком «легітимно» і світиться.
Інша річ, чи надовго, але ЄЦ вже до цього жодного відношення мати не буде – це точно!

Іван 04.01.2013 / 18:32:26


Хамство. Коментар видалено. Адмін


!! - !! 04.01.2013 / 16:50:53
Поэтому,правильно,фамилии не склонять.
Спортсмены молодцы.

!! - !! 04.01.2013 / 16:49:07
Ну вот.Осыпенка 24/19(см фото),а ведь только что выяснили,что Осыпенко это Полина)Выходит Осыпенки?

депутат 04.01.2013 / 16:09:08
А якої мами тут конюх світиться? Гроші на квартири та на автобус обласна рада виділяла, а цей знову за чужий рахунок ПіаРаситься.

НОВИНИ: Соціо

18:03
/ 2
Закарпатські прикордонники зафіксували багряне полярне сяйво над Торунським перевалом Фото новина
16:30
Внаслідок поранень помер захисник із села Осій на Хустщині Ярослав Кобаль Фото новина
14:34
/ 1
На Закарпатті правоохоронці ігнорують порушення внесення даних у електронну систему обліку деревини у Брустурянському надлісництві Фото новинаВідео новина
13:58
Музеї Закарпаття відвідали понад 660 тисяч туристів у 2025 році Фото новина
08:42
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 20 січня
12:58
У дитячій лікарні Закарпаття успішно завершили складне ортопедичне лікування Фото новина
10:16
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Хижа на Берегівщині Віктор Світлинець Фото новина
16:11
/ 2
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
10:36
Сьогодні у Ясіні зустрінуть траурний кортеж із полеглим захисником Андрієм Сергійчуком Фото новина
08:51
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 18 січня
15:58
/ 3
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:04
/ 1
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
» Всі новини