В Ужгороді Шуфрич-молодший на авто врізався в стовп

Сьогодні близько 14-ї години на вулиці Митній в обласному центрі Закарпаття трапилася ДТП - спорткар Mitsubishi Lancer Evolution врізався в ліхтарний стовп.

В Ужгороді Шуфрич-молодший на авто врізався в стовп

За словами очевидців, за кермом спортивної версії автомобіля Mitsubishi був віце-президент Футбольного клубу "Говерла" Олександр Шуфрич. Разом з ним в авто був його товариш.

Аварія сталася в результаті спроби зробити обгін.

Коли авто забирали на евакуатор, на ньому вже не було номерних знаків.

Як повідомило кореспонденту Закарпаття онлайн джерело в УДАІ в Закарпатській області, швидка на місце події не виїжджала. Жодних претензій з приводу інциденту не зафіксовано. Чи був водій у стані алкогольного сп’яніння, з’ясувати не вдалося.

Олександ Шуфрич є сином народного депутата від Партії регіонів Нестора Шуфрича.

Mitsubishi Lancer Evolution — це спортивна версія автомобіля японського концерну Mitsubishi «компактного» класу — Mitsubishi Lancer. Lancer Evolution виробляється з 1992 року.

 Закарпаття онлайн

Фото Мукачево.net

02 січня 2013р.

Теги: Шуфрич, Mitsubishi

Коментарі

respect 2014-05-17 / 00:08:41
о боже він розбив мою мрію Mitsubishi Lancer EVO10 OMG жаль(((

ужгородець 2013-01-03 / 12:17:59
НУ ЗВИЧАЙНО ВСЕ ТАК І БУЛО )))) НАВІРНО І ЦІЛКОМ ТВЕРЕЗИЙ БУВ ))

Руда 2013-01-02 / 21:55:27
добре що ніхто не постраждав.
а будь-хто з вас вівся б на багато гірше ніж він,дай вам гроші чи якусь владу. а заздрість це не добре..
Саша між іншим дуже милий і вихований хлопчина, це говорить вам не друг його, чи хто там. а просто пересічна людина яка працює офіціантом і багато різних випадків бачила.

Міцик 2013-01-02 / 21:08:38
Читачу, при чому тут німці? Ти би ще кінцями запропонував тут помірятися :)

Дідо 2013-01-02 / 20:53:41


жебисьте вуздихали ********кі ушльопки.


Юзер 2013-01-02 / 20:49:41
Надіюсь, він розбився насмерть?

ШУФРа з Радванки 2013-01-02 / 20:34:26
думаву шо малий просто кокса нанюхавсябрателло тай затупив мало не?

Читач 2013-01-02 / 19:54:57
Японці - картонні машини. З німцями не зрівняти.
Крім двигунів нічого цінного нема...

Читач 2013-01-02 / 19:53:25
Шкода авто

ivan 2013-01-02 / 18:59:19
За наші гороші любий каприз-і новий мотор.

нік 2013-01-02 / 18:45:28
КРАСАВА

123 2013-01-02 / 18:31:16
І цікаво чому на жодній фотці немає ДАІшників????????!!!!!!!!

123 2013-01-02 / 18:29:41
Цікаво, а навіщо номерні знаки познімали. Всі ж і так знають власника автомобіля. Хоча регіонали завжди вирізнялись своїм розумом!!!!

ужгородець 2013-01-02 / 18:22:30
Ще один клуб не купить. Бо одному не може дати раду

Gost 2013-01-02 / 17:56:16
Та то фігня! Завтра Нянько купить дітинці другу, же вби не плакало малоє. Або ще єден футбольний клуб :)

Каролина 2013-01-02 / 17:38:28
31 утром на Толстого возле фабрики была авария намного серьезнее,но почти никто не видел,ничего и не напишут.

Каролина 2013-01-02 / 17:36:29


Видела фото ******,ничего страшного,через 2 недели снова будет летать.


йовжико 2013-01-02 / 17:04:25
на одну машину менше в Шуфрича стало менше коксу треба жрати ложками................

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:20
В Ужгороді за добу добу виявлено 37 нових випадків COVID-19
11:09
За минулу добу на COVID-19 захворіли 166 закарпатців, двоє людей померли
05:09
ФОТОФАКТ. Біля Чопа зіткнулися два легковики та вантажівка
17:47
Під час гасіння пожежі у багатопверхівці в Ужгороді евакуювали 20 людей
17:22
У Берегові троє людей загинуло внаслідок отруєння чадним газом
14:18
Внаслідок зіткнення двох автівок на виїзді з Перечина постраждали 7 осіб, 3 з яких – діти
10:45
На Закарпатті за добу підтвердили 215 випадків COVID-19, померло 10 хворих
04:03
/ 1
На Закарпатті мобільні бригади планують відправляти у села для вакцинації людей від коронавірусу
11:00
У Мукачеві гасили пожежу в котельні пекарні
10:16
На Закарпатті за добу виявили 278 випадків COVID-19, 7 людей померло
00:00
За три дні бустерне щеплення зробили 350 закарпатців
09:31
/ 2
За добу на Закарпатті виявили 413 випадків COVID-19, померло 5 людей
09:11
В Ужгороді під час пожежі в недіючій будівлі чоловік отримав опіки спини, сідниць та живота
10:13
На Рахівщині, катаючись на лижах, заблукав одесит
10:08
На Хустщині разом із гаражем згоріли мотоцикл, мотоблок та авто
10:05
/ 3
На Рахівщині на дорогу, що сполучає курорт Драгобрат і Ясіня, зсунувся ґрунт
09:30
За минулу добу на Закарпатті підтверджено 168 випадків COVID-19, 5 людей померло
05:29
У Свободі на Берегівщині горів ресторан "Родинний затишок"
05:02
/ 3
На Закарпатті свиня на ходу вискочила на дорогу з причепа легковика
17:20
/ 1
Через аварійні ситуації на кількох шкільних котельнях в Ужгороді засідала комісія ТЕБ та НС
12:42
На Рахівщині допомагали лижникам, що з'їхали не в той бік і заночували у будиночку лісника
10:05
На Хустщині горіли літня кухня та хлів
09:09
За добу на Закарпатті виявили 157 випадків COVID-19, 8 людей померло
06:47
/ 29
На Закарпатті намісник монастиря РПЦ в Україні після ДТП потрапив у реанімацію
16:12
/ 6
В Ужгороді розшукали водія, що виїхав на зустрічну і, попри заборону, проїхав залізничний переїзд
» Всі новини