За словами очевидців, за кермом спортивної версії автомобіля Mitsubishi був віце-президент Футбольного клубу "Говерла" Олександр Шуфрич. Разом з ним в авто був його товариш.
Аварія сталася в результаті спроби зробити обгін.
Коли авто забирали на евакуатор, на ньому вже не було номерних знаків.
Як повідомило кореспонденту Закарпаття онлайн джерело в УДАІ в Закарпатській області, швидка на місце події не виїжджала. Жодних претензій з приводу інциденту не зафіксовано. Чи був водій у стані алкогольного сп’яніння, з’ясувати не вдалося.
Олександ Шуфрич є сином народного депутата від Партії регіонів Нестора Шуфрича.
Mitsubishi Lancer Evolution — це спортивна версія автомобіля японського концерну Mitsubishi «компактного» класу — Mitsubishi Lancer. Lancer Evolution виробляється з 1992 року.
Фото Мукачево.net
respect 2014-05-17 / 00:08:41
о боже він розбив мою мрію Mitsubishi Lancer EVO10 OMG жаль(((
ужгородець 2013-01-03 / 12:17:59
НУ ЗВИЧАЙНО ВСЕ ТАК І БУЛО )))) НАВІРНО І ЦІЛКОМ ТВЕРЕЗИЙ БУВ ))
Руда 2013-01-02 / 21:55:27
добре що ніхто не постраждав.
а будь-хто з вас вівся б на багато гірше ніж він,дай вам гроші чи якусь владу. а заздрість це не добре..
Саша між іншим дуже милий і вихований хлопчина, це говорить вам не друг його, чи хто там. а просто пересічна людина яка працює офіціантом і багато різних випадків бачила.
Міцик 2013-01-02 / 21:08:38
Читачу, при чому тут німці? Ти би ще кінцями запропонував тут помірятися :)
Дідо 2013-01-02 / 20:53:41
жебисьте вуздихали ********кі ушльопки.
Юзер 2013-01-02 / 20:49:41
Надіюсь, він розбився насмерть?
ШУФРа з Радванки 2013-01-02 / 20:34:26
думаву шо малий просто кокса нанюхавсябрателло тай затупив мало не?
Читач 2013-01-02 / 19:54:57
Японці - картонні машини. З німцями не зрівняти.
Крім двигунів нічого цінного нема...
Читач 2013-01-02 / 19:53:25
Шкода авто
ivan 2013-01-02 / 18:59:19
За наші гороші любий каприз-і новий мотор.
нік 2013-01-02 / 18:45:28
КРАСАВА
123 2013-01-02 / 18:31:16
І цікаво чому на жодній фотці немає ДАІшників????????!!!!!!!!
123 2013-01-02 / 18:29:41
Цікаво, а навіщо номерні знаки познімали. Всі ж і так знають власника автомобіля. Хоча регіонали завжди вирізнялись своїм розумом!!!!
ужгородець 2013-01-02 / 18:22:30
Ще один клуб не купить. Бо одному не може дати раду
Gost 2013-01-02 / 17:56:16
Та то фігня! Завтра Нянько купить дітинці другу, же вби не плакало малоє. Або ще єден футбольний клуб :)
Каролина 2013-01-02 / 17:38:28
31 утром на Толстого возле фабрики была авария намного серьезнее,но почти никто не видел,ничего и не напишут.
Каролина 2013-01-02 / 17:36:29
Видела фото ******,ничего страшного,через 2 недели снова будет летать.
йовжико 2013-01-02 / 17:04:25
на одну машину менше в Шуфрича стало менше коксу треба жрати ложками................