Ректор УжНУ закрив басейн, в який урочисто "вбехкали" 5 мільйонів

Днями ректор УжНУ Федір Ващук підписав наказ про закриття басейну спорткомплексу УжНУ "Буревісник", що його з великою помпою відкрили 2 лютого за участі тодішнього ректора УжНУ Миколи Вегеша, голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди та міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова.

Ректор УжНУ закрив басейн, в який урочисто "вбехкали" 5 мільйонів

Як повідомлялося, в 2011-му році на реконструкцію басейну виділили 3 мільйони гривень.  За ці гроші змонтували нову систему вентиляції критого басейну та душових, повністю замінили систему очищення, циркуляції та підігріву води, а також виконали повний ремонт ванни басейну. Реконструювали  і внутрішню систему опалення, замінили вікна, відремонтували душові та роздягальні, замінили електропроводку та сантехніку. Ще 382 тис. грн. витратили на зведення автономної електричної котельні потужністю 460 кВт. Відтак, як обіцялося, басейн мав працювати цілий рік (раніше його могли використовувати тільки під час опалювального сезону).

Ремонт починали з такою умовою, що першу половину дня тут займатимуться студенти та учні спортивних секцій з водних видів спорту, ще 4-5 годин – будуть «комерційними».

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, перед цим від опалення було відключено головні корпуси УжНУ. Відтак під час екзаменаційної сесії студенти складали іспити у зовсім холодних аудиторіях, а приміщення деканатів та кафедр обігрівалися альтернативними методами.

Ректор УжНУ Ф.Ващук та міський голова Ужгорода В.Погорєлов є членами Партії регіонів, Закарпатську обласну організацію якої очолює О.Ледида.

29 грудня 2012р.

Теги: басейн, Буревісник, Партія регіонів

Коментарі

Анонім 2013-01-05 / 03:38:16
Гроші, по-перше, не його, а державні... По-друге, те, що інші крадуть - не має не хвилювати добропорядну людину. По-третє, зробив із свого "вузу", пробачте за алегорію, салон купівлі-продажу, то хай там би і залишився... Нікому він тут не потрібен. Краще Вегеш, ніж "это"... При ньому не було дехвіцитів бюджету, невиплаченої заробітньої платні, стипендій... Не було стільки хабарників.
Люди?! Як же ви його обрали? За що?! За гроші... К тепер добре подумайте, який "вклад" ви зробили в майбутнє науки... Ті студенти, які вчилися до цього, ті будуть вчитися і надалі. Але ви дали поштовх до розорення прекрасного ВНЗ, який, попри знущання цього горе-реформатора, ще тримається завдяки праці його викладацького складу... Хай буде совісно тим, хто за нього віддав свій голос...

Полі 2013-01-03 / 14:59:41
Мішику я ще мав стипендію в УжДІІЕП 8 чи 9 грн і був радий у ті часи їй. Та це не робить честі теперішнім чиновникам. Бо гроші викидаються на вітер і розкрадання. Сумно те, що навіть після розкрадання об'єкти профінансовані з кишень платників податків не працюють. І нормою стало красти. Красти тепер це круто.

мішико 2013-01-02 / 14:43:20
жах, люди добрі, шо вам той ващук і його гроші очі виїдають. ніби він один такий в ужгороді: всі довкола крадуть де тільки можуть, кожен чиновник: начальники, заступники, депутати, начальники жрерів... навіть продавці кожного разу на базарі вас дурять. у них у всіх робота така - красти допоки є можливість!! я вчився ще в УжДІІЕПі, жодного разу не платив грошей на сесії, мав стипендію 25грн, 49грн,59грн... і всі п’ять років мав змогу плавати на басейні, навіть взимку - безкоштовно... а те, що УЖГОРОДЕЦЬ пише "будуть мати знання як ПТУшники" - то це вже не від керівництва навчальних закладів залежить, а від самої молоді, 70% якої сьогодні не хоче нічого, і від того виховання, яке вдома повинно бути збоку батьків, а не вседозволеність - мама-тато порішає і на роботу мене влаштує. а учні проф-тех навчальних закладів у 15 років вже йдуть на перше робоче місце і звикають до того, що самому треба заробляти кошти, а від так і ціну їм знають (грошам)... а у ВУЗах студенти 5 років сидять та якраз у кабаках під час пар і курять та у однокласниках сидять

Шваб 2013-01-01 / 16:58:45
Йому головне зара ресторан на Швабский добудувати,кожного ддня своею пикою там торгуе.Керуе,не универом,а будивництвом,пив будинку викупив!

Микола 2012-12-29 / 23:33:48
Таке ЧМО як Ващук має свій власний бізнес проект щодо "Буревісника", вірніше той проект який йому не вдалося впровадити з "Спартаком"! Шкода, але УжНУ ще довго буде оговтуватись від "діянь" горе підприємця Ващука!

русинка 2012-12-29 / 21:09:58
Яка наука?Який басейн,якщо наші ректори- Ващук,який знищував басейн біля колишнього парку відпочинку ім.Горького,Артьомов,який більше займався крутим бізнесом ніж наукою(хто не знає Автопорт"Чоп"?)Все на продаж,дивно, що повітря поки що не продають студентам як от заліки та єкзамени!

Ужгородець 2012-12-29 / 17:22:06
То напевно той "студент" кментар написав, який університет років 10-20 тому університет закінчив та тепер думає як відкат ще й на вікнах заробити.
Повний абсурд,студенти мають вчитися, а не по кабакам шлятися. Яким буде рівень вищої освіти в тих студентів які зараз на канікулах сидяь як у петеушників? Сама більша біда що завтра ті випускники ужгородського вищу підуть в лікарні та правоохоронні органи працювати? Що всі тоді заспівають? Кому такий рівень освіти потрібен? Якою буде ця держава через 20 років з такими фахівцями? А потом всі жаліються, а де студенство чи вже тільки знає що в зачотки класти

Унгварець 2012-12-29 / 16:43:06
То цімбор
А чи нездається таке співпадіння дивним- ціни в буревіснику вищі ніж у Зідані? Ну нащо Ледиді конкурента

студент 2012-12-29 / 15:55:57
а для чого басейну працювати, коли студентів майже два місяці нема на парах? це по-пере.
по-друге, досить розводитися про те, що студенти цього року здавали іспити у холодних аудиторіях, бо опалення відключили. кому треба ті батареї, коли через вікна все видуває. посидіть там, та будете знати. так було щороку, і не треба все на ващука звалювати! в гуртожитках, до речі, чи не вперше тепло увесь сезон, і вода гаряча - цілодобово.

Ужгород 2012-12-29 / 09:59:18
Прозріння щодо Ващука наступить швидко.

Ужгородець 2012-12-29 / 09:42:26
Да тепер за 200 грівасосів по повній програмі відбахають так шо мало не здастся. А чому дивуватися тим хто гроші одержав на виборах їх купили тепер вони раби

Цімбор 2012-12-29 / 09:27:33
Чаша.Ванна басейну-абсурд.
Уточніть причину закриття."Комерційний час", він був черезчур комерційним,дуже високі ціни,навіть на абонимент.доведеться їздити в Зідан,ціни ті ж самі а умови набагато вищого рівня.

Регіонали Ковач, Погорелов, Ващук, Ледида 2012-12-29 / 08:52:03
А Ви чекали покращення? Ви вже свої 200 грн отримали. Тепер 5 років сосати!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини