На святкуванні Дня адвокатури закарпатські адвокати продемонстрували єдність (ФОТО, ВІДЕО)

19 грудня в конференц-залі ужгородського готельного комплексу «Дружба» відбулося урочисте зібрання з нагоди святкування Дня адвокатури. В урочистостях взяли участь близько ста адвокатів з усіх міст і районів Закарпаття. Вів урочисте зібрання голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош.

На святкуванні Дня адвокатури закарпатські адвокати продемонстрували єдність (ФОТО, ВІДЕО)

У своєму вступному слові він, зокрема, зазначив: «Нарешті на Україні в законний спосіб, на підставі новоприйнятого Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» створена вся вертикаль органів адвокатського самоврядування, як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівні. Обрані керівні органи. Головою Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів України обрано безспірного лідера нашої адвокатури Лідію Ізовітову. Головою Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури обрано Валентина Загарія. В нашій області теж відбулося формування органів адвокатського самоврядування, обраний склад Ради адвокатів Закарпатської області, головою якої адвокати Закарпаття довірили стати мені. А кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Закарпаття очолив Заслужений юрист України Петро Немеш. Особливо хотів би підкреслити, що Закарпатська обласна рада і особисто її голова Іван Балога значний відрізок часу, як орган, який донедавна формував регіональну кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури та затверджував її склад, максимально сприяли нам у тому, щоб наші регіональні структури адвокатського самоврядування були сформовані на демократичній законній основі, а протистояння у адвокатському середовищі Закарпаття завершилося і остаточно.

Новообрані органи адвокатського самоврядування як на загальноукраїнському, так і на регіональних рівнях впевнено будуть працювати, а адвокатура нарешті стане високопрофесійним правозахисним інститутом, який наблизить Україну до європейських правових стандартів.

З днем адвокатури учасників урочистого зібрання привітали та нагородили почесними грамотами голова Закарпатської обласної ради Іван Балога та начальник Головного управління юстиції в Закарпатській області Петро Ільницький, який також привітав учасників урочистого зібрання від імені голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди. До привітань приєдналися голова Окружного адміністративного суду Закарпатської області Василь Андрійцьо, заступник прокурора Закарпатської області Михайло Хиля, представники інших судових структур та правоохоронних органів. Заступник голови Закарпатського відділення спілки адвокатів України Нінель Масяк повідомила, що найавторитетніші адвокати Закарпаття нагороджені відзнаками Національної асоціації адвокатів України, Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури та Спілки адвокатів України. Нагороди будуть привезені головою Закарпатської КДКА Петром Немешем, який наразі бере участь у святкуванні дня адвокатури у місті Києві, що проводиться Національною асоціацію адвокатів України.

Завершив урочисте зібрання Заслужений працівник освіти України, адвокат, професор Хома Олексик, який також привітав учасників урочистостей від імені ЗакДУ, та побажав їм плідної роботи, державницької позиції, неухильного дотримання Закону у їх нелегкій, але такій потрібній для держави праці.

Прес-служба Ради адвокатів Закарпатської області

19 грудня 2012р.

Теги: адвокат, Фазекош

Коментарі

Фозекош - Фазекош? 2012-12-21 / 11:03:55
Но туй ня маєш! Войовав ім з Балогами в Сваляві, а туй ня поздравляти сам Иванко Балога прийшов. Так што ми всі з Регіонами нич-нич.
И то нич што я дуже похожий на того Слюсарчука, што в мозгах людям колупався... Я што? Я ся никому в мозгах не колупаву, а то што на ня пару справ завадили за шахрайство, то нич - ми вто всьо пошориме з фивниками.
Ко там што казав за машлик з рехликом??? Тать йсе дуже серенчливоє "гіпнотізіческоє одіяніє". Я кіть сесь машлик з рехликом кину на ся, нараз всі фивники - обласні і не дуже біжать ня поздравляти і цюлювати, а я їх!
Туй моя пресс-служба пише ош ми даяку єдність продемонстрували айбо то всьо гузиця, бо кіть на правду уповісти то ми туй вообще ся всі совокупили.
В сякій парадній хижі зобралося аж дві дивізії адвокуатов, айбо ще й яких!!! Туй еліта! Та што там казати еліта - туй серце і мозги адвокатури - мало в комі, айбо то нич!!!
Діло Слюсарчука жиє і буде жити!!! Най процвітать наш край і такі ги я - май розумні в цілому світі адвукати. Ура-ура-ура!!!

Лео. 2012-12-20 / 23:14:31
Фазикош на костюм ще не назберав, бо дітей у суди готовив. а там такси не малі.

Микола 2012-12-20 / 16:53:09
Дааа, в адвокатурі нічого не міняється, навіть костюм Фазикоша, відколи його пам'ятаю, постійно в тому костюмі . Міг би вже поміняти, салатовий наприклад купити :)

Адвокат 2012-12-20 / 09:41:26
Бідний Андрійцьо, хоч й виступає стоячи, але лівою рукою галстук притримує.

3300 2012-12-20 / 08:24:54
Адвокати частіше за все це посередники для передачіц грошей у корумпованій правоохоронно-судовій системі.

Копча 2012-12-19 / 23:52:35
Такі ж дармоїди створені державною системою як і судді

право 2012-12-19 / 23:46:41
петро немеш кончена тварь і всі хто про цю скотину каже що то є людина, є також конченою продажною корупційною тваррю.

Вася 2012-12-19 / 23:13:34


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Susid 2012-12-19 / 22:19:24


Хома ******


НОВИНИ: Соціо

10:07
Свалявський професійний будівельний ліцей торік збільшив свої доходи на 800 тис грн
09:35
500 звернень щодоби приймає диспетчерська служба екстреної допомоги на Закарпатті
00:56
Опублікований урядом перспективний план формування територій громад Закарпатської області відрізняється від проекту, що збурив громади (ПЕРЕЛІК ОТГ)
18:10
Інклюзивна кондитерська-школа "Золоті серця Закарпаття" в Ужгороді відновила роботу після карантину
18:06
Чергове засідання щодо облаштування велоінфраструктури в місті відбулося в Ужгороді
16:57
У Закарпатській ОДА запрацювала електронна приймальня
15:08
/ 4
Як медреформа працює на Закарпатті. Історія лікарки-ФОПа з Ізи
14:37
У Мукачеві презентували електронну систему "Моя школа"
14:29
/ 8
На Закарпатті розробили мапу для інвесторів та інвестиційну "няню"
14:17
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-квітні перевезено вантажів на 14,9% менше, ніж за аналогічний період торік
12:59
/ 1
Програму підготовки до продажу земельних ділянок погодили в Ужгороді
12:56
/ 3
В Ужгороді визначили "офіційну" зону відпочинку біля річки
12:11
/ 5
Аспірант-айтівець УжНУ розробив новий курс з інтелектуального аналізу тексту
11:31
У Мукачеві запрацював Інклюзивно-ресурсний центр
10:37
/ 1
Завдяки повідомленню від громадян в Іршаві зупинили п'яного водія з кермом Jeep Chеrоkee
10:17
На Закарпатті цьогоріч – 9071 випускників
09:48
/ 4
Ще одна поліцейська станція на Закарпатті запрацювала на Іршавщині
03:59
В Україні ще цього тижня запустять електрички та поїзди, але Закарпаття це не стосується
02:55
/ 2
Архітектор про ремонт суду в Ужгороді: "Характер будівлі змінюється"
02:41
Навесні до армії призвуть 410 юнаків з Закарпаття та до 20 офіцерів запасу
02:12
З 1 по 6 червня на КПП "Ужгород" тимчасово обмежать рух вантажівок
00:10
/ 5
Голова Баранинської ОТГ "самовільно" відмовив підприємцям у пільзі по єдиному податку на час карантину (ДОКУМЕНТ)
18:01
/ 1
На засіданні транспортної комісії в Ужгороді говорили про облаштування пішохідних переходів, встановлення знаків і обмежувачів
17:01
В Ужгороді пройде Тижневик здачі крові
16:56
На початку червня у пункті пропуску "Ужгород-Вишнє Нємецьке" діятимуть тимчасові обмеження для вантажного перевезення
» Всі новини