На Закарпатті міліціонери впіймали групу злодіїв, які обкрадали машини та новобудови

Закарпатські правоохоронці викрили групу злодіїв, які довгий час безкарно обкрадали машини та новобудови, причому аж в трьох районах краю. В самому лише Ужгороді зловмисники скоїли більше десятка крадіжок.

На Закарпатті міліціонери впіймали групу злодіїв, які обкрадали машини та новобудови

 

Наряд ДАІ разом із бійцями спецпідрозділу «Беркут» зупинив на нічній вулиці Ужгорода автомобіль. Іномарку з потоку машин правоохоронці не просто так: з ними були оперативники карного розшуку міськвідділу міліції, які мали відповідну інформацію…

В салоні авто сиділи водій, 35-річний житель одного з сіл неподалік Ужгорода Андрій, та його 20-річний односелець Михайло. На запитання, «що везете?», обидва молодики не дали чіткої відповіді. Ще б пак, в іномарці міліціонери виявили дерев’яні бруси та кабель. Сам по собі вантаж як вантаж, якби не одне «але»: все це добро годину перед тим чоловіки вкрали на одній з новобудов Ужгорода й везли до себе додому, аби потім продати… До речі, крадії вже знаходилися під невидимим для стороннього ока «ковпаком» міліції, як підозрювані в скоєнні крадіжок, лише треба було їх брати на гарячому. Так і вийшло: затримали обох відразу після скоєння крадіжки.

Власник новобудови, якого запросили в міліцію, впізнав свій будматеріал. Дії зловмисників кваліфіковано за ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. А вже під час слідства з’ясувалися цікаві речі. Виявляється, діяла ціла злочинна група. Наразі затримано чотирьох жителів Ужгорода й Ужгородського району віком 20-50 років, троє з яких раніше судимі. Один, найстарший, буквально три місяці як вийшов із тюрми за наркотики, двоє інших відбували покарання за крадіжки.

За оперативною інформацією, злочинна група діяла понад рік, причому крали вони не лише в Ужгороді, а й у Мукачеві, Берегові, Ужгородському районі. План скоєння злочинів був нехитрий: вдень злодії їздили містом і видивлялися, де що погано лежить, а вночі грабували. Таким чином лише в Ужгороді ця група скоїла 12 крадіжок. Остаточну крапку в цій історії ставитиме суд.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

18 грудня 2012р.

Теги: злодій, крадіжка

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини