"Закарпатський облавтодор" незаконно заволодів 189 тис грн державних коштів

Прокуратурою області, спільно із фахівцями Держфінінспекції у Закарпатській області, проведено перевірку дотримання вимог Закону України „Про здійснення державних закупівель” у діяльності дочірнього підприємства „Закарпатський облавтодор”.

"Закарпатський облавтодор" незаконно заволодів 189 тис грн державних коштів

Встановлено, що протягом 2010-2012 років службові особи вказаного підприємства незаконно заволоділи бюджетними коштами у розмірі майже 189 тис.грн. Вони вносили у документи за відомо неправдиві дані: завищували вартість підрядних робіт при проведенні будівництва та ремонту автомобільних доріг на території області, вказували неправдиві відомості про обсяг та вартість вказаних робіт, що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави.

7 грудня, за вказаним фатом прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ч.4 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем -  карається штрафом до п'ятдесяти  неоподатковуваних  мінімумів доходів  громадян  або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років,  або  позбавленням волі  на  строк  до чотирьох років,  з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною  діяльністю  на  строк  до  трьох років або без такого) та  ч.2 ст.366 КК України, (Службове підроблення -караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років ).

Для організації проведення досудового розслідування у відповідності до вимог ст.216 КПК України їх вже скеровано до СУ УМВС України в Закарпатській області. 

Крім того, в ході перевірки з вказаних питань проведених органами прокуратури області за результатами виявлених порушень начальнику Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, директору ДП „Закарпатський облавтодор” та директорам окремих філій дочірнього підприємства внесено 7 подань про усунення порушень Закону України „Про здійснення державних закупівель” та до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 посадові особи. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-служба прокуратури Закарпатської області.

13 грудня 2012р.

Теги: прокуратура, облавтодор, гроші, заволодіння

Коментарі

лорка 14.12.2012 / 11:31:28
Підприємства у статутному фонді яких 100% акцій належать державі розглядають не за 191 ст. Крим. кодексу. Прокуратура не розбирається у таких питання і слідчим неправильно зазначено попередню статтю кримінального провадження. Для чого не розібравшись у матеріалах справи давати інформацію для преси.

знаток 14.12.2012 / 09:38:08
Хто конкретно-Попович чи Горба,треба знати!

qqqq 13.12.2012 / 23:49:33
кого вже заарештовано?

НОВИНИ: Кримінал

10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 11
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 1
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
18:04
Жителя Вишкова судитимуть за організацію незаконного перетину кордону Фото новина
15:33
На Тячівщині колишнього керівника підприємства підозрюють у збитках на 1,17 млн грн Фото новина
13:03
У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який напав на родину своєї цивільної дружини Фото новина
15:38
/ 3
Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал постачання метамфетаміну в Україну Фото новина
13:11
/ 4
На пункті пропуску «Ужгород» митники виявили амфетамін, захований на тілі пасажира Фото новина
12:31
/ 2
Суд засудив лікаря з Воловця до 5 років тюрми за вимагання хабара Фото новина
16:52
В Ужгороді затримали водія, який повторно сів за кермо під наркотиками Фото новина
15:26
У Воловці чоловік побив дружину та напав на правоохоронців Фото новина
13:29
/ 5
СБУ викрила канал незаконного перетину кордону через газову трубу на Закарпатті Фото новина
10:06
Поліція перевіряє походження медичних відходів, знайдених на сміттєзвалищі у Сваляві Фото новина
17:14
Суд арештував чоловіка, який стріляв у багатоповерхівці в Мукачеві Фото новина
14:38
У Мукачеві чоловік вдарив знайому ножем у спину Фото новина
16:50
/ 2
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
» Всі новини