В Закарпатському обласному управлінні освіти - новий керівник

У середу, 12 грудня, в облдержадміністрації відбулося представлення начальника обласного управління освіти. Відтепер освітніми процесами в області керуватиме кандидат педагогічних наук Маріанна Кляп. Із призначенням на посаду нового керівника привітав і очільник області Олександр Ледида.

В Закарпатському обласному управлінні освіти - новий керівник

Насамперед, Олександр Ледида зачитав розпорядження про призначення Маріанни Кляп на посаду начальника департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації. Попереднє місце роботи Маріанни Іванівни – проректор з навчально-виховної роботи Закарпатського державного університету, загалом її педагогічний стаж – 30 років.

- 1,5 млрд. гривень виділяється в області на освіту. Це значна сума для того, щоб надавалися якісні освітні послуги  в школах, дитсадках. Вища освіта у нас фінансується окремо, із державного бюджету. Тож сподіваюся, що ті завдання, які ставитиме перед освітянами обласне керівництво, Президент України та Міністерство освіти і науки будуть виконані. Закарпаття повинне бути лідером в освіті, у нас є для цього всі передумови, - наголосив Олександр Ледида.

У свою чергу, Маріанна Кляп подякувала керівництву області та освітянам за довіру і запевнила у тому, що докладатиме максимальних зусиль задля розвитку освіти в Закарпатті, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА. 

12 грудня 2012р.

Теги: освіта, керівник, Закарпаття

Коментарі

гість 2013-09-09 / 21:28:28
А ще перевірте будьте добрі, як в Тячівському районі призначають вчителів на посаду, точніше за скільки, всім відомо: від 2000 до 4000 у.о.!!!

Іван Михайлович 2013-03-29 / 16:08:05
Шанована Маріанно Кляп. Такого колапсу,бездарності і корупції ,як в Іршавскому районо не було ніколи як при "Кості", і продовження відбуваються далі...
Починаючи від дня призначення "дівчат" від ПР на посади директорів шкіл сіл Колодне і Климовиця там повний завал діяльності на всіх ланках.На новий навчальний рік батьки планують направляти дітей на навчання в с.Загаття , а ці дві школи можна спокійно закривати,як неперспективні і повністю корумповані. Зробіть нерекламовану перевірочку цих шкіл,а не тільки Загатскої І-ІІІст. і переконаєтесь в компетенції директорокіїхсестричок,братика,мамаші,братових і інших родичів.Просимо на перевірку бригаду на всі класи одночасно!З собою беріть з курсів філологів і теперішню директорку-Лендєл В.Д-укр.філолога -директора Климовицької ЗОШ їз заліченою формою венеричної хвороби!!!! З повагою до Вас І.М. і батки дітей сіл Колодне,Івашковиця,Дубове,Климовиця,Кобалевиця. 28.03.13.

Педагог 2012-12-13 / 08:46:56
Для 37788
Шановні батьки! А не ви самі провокуєте вчителів? Хіба не ви починаєте носити презенти, аби вашому чадові підвищували оцінки??? Більшості потрібні гарні атестати, а не гарні знання. А вчитель залишається крайнім... "Як дають, то бери, а як б"ють, то тікай" (українська народна мудрість).

37788 2012-12-12 / 23:31:17
Скоро діти в школах носитимуть червоні галстуки, а їх батьки-гроші за атестати. Кляп на зарплаті сидіти не буде.

lmn 2012-12-12 / 22:01:18
Можу тільки сказати. що М.І.Кляп справжній профессіонал-працювали разом не один рік. І дуже добрий вчитель,це засвідчила моя онука. Маранно Іванівно,успіхів,терпіння і наснаги

попередньолму коментатору 2012-12-12 / 20:29:13
я вчився у цій школі і добре знаю, що пишу))

to простий учитель 2012-12-12 / 18:58:03
Хто тобі сказав, що вона не може провести урок?
Між іншим, вона працювала вчителем математики в першій школі, потім рік там директорувала (коли Мегеш в опалі був).

Тому "тупий вчителю" перед тим, як щось говорити, треба спочатку почитати чи спитати.

Можу зробити висновок - ви людина " яка як вчитель і нормального уроку не проведе!"

001 2012-12-12 / 17:48:16
Пані Кляп взяточниця ще та,а Комарницький після звільнення подастся в Сбербанк.

вчитель 2012-12-12 / 17:29:27
... і клоуна- Комарницького.

Педагог 2012-12-12 / 16:52:29
Сподіваюсь, що одним із перших кроків пані Кляп буде звільнення мадам Сопкової...

простий учитель 2012-12-12 / 16:43:05
все закономірно - керувати освітою буде людина, яка як вчитель і нормального уроку не проведе!

Аала Олегівна 2012-12-12 / 15:54:52
Ващук посилює тили!

Браво Федоре! Ти впевнено йдеш до мети.
Кажуть наказ на твоє призначення замміністра вже чекає підпису!

argal 2012-12-12 / 15:00:15
Вітаємо з призначенням! Успіху Вам і наснаги в праці на благо освіти.

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
» Всі новини