В Закарпатському обласному управлінні освіти - новий керівник

У середу, 12 грудня, в облдержадміністрації відбулося представлення начальника обласного управління освіти. Відтепер освітніми процесами в області керуватиме кандидат педагогічних наук Маріанна Кляп. Із призначенням на посаду нового керівника привітав і очільник області Олександр Ледида.

В Закарпатському обласному управлінні освіти - новий керівник

Насамперед, Олександр Ледида зачитав розпорядження про призначення Маріанни Кляп на посаду начальника департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації. Попереднє місце роботи Маріанни Іванівни – проректор з навчально-виховної роботи Закарпатського державного університету, загалом її педагогічний стаж – 30 років.

- 1,5 млрд. гривень виділяється в області на освіту. Це значна сума для того, щоб надавалися якісні освітні послуги  в школах, дитсадках. Вища освіта у нас фінансується окремо, із державного бюджету. Тож сподіваюся, що ті завдання, які ставитиме перед освітянами обласне керівництво, Президент України та Міністерство освіти і науки будуть виконані. Закарпаття повинне бути лідером в освіті, у нас є для цього всі передумови, - наголосив Олександр Ледида.

У свою чергу, Маріанна Кляп подякувала керівництву області та освітянам за довіру і запевнила у тому, що докладатиме максимальних зусиль задля розвитку освіти в Закарпатті, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА. 

12 грудня 2012р.

Теги: освіта, керівник, Закарпаття

Коментарі

гість 09.09.2013 / 21:28:28
А ще перевірте будьте добрі, як в Тячівському районі призначають вчителів на посаду, точніше за скільки, всім відомо: від 2000 до 4000 у.о.!!!

Іван Михайлович 29.03.2013 / 16:08:05
Шанована Маріанно Кляп. Такого колапсу,бездарності і корупції ,як в Іршавскому районо не було ніколи як при "Кості", і продовження відбуваються далі...
Починаючи від дня призначення "дівчат" від ПР на посади директорів шкіл сіл Колодне і Климовиця там повний завал діяльності на всіх ланках.На новий навчальний рік батьки планують направляти дітей на навчання в с.Загаття , а ці дві школи можна спокійно закривати,як неперспективні і повністю корумповані. Зробіть нерекламовану перевірочку цих шкіл,а не тільки Загатскої І-ІІІст. і переконаєтесь в компетенції директорокіїхсестричок,братика,мамаші,братових і інших родичів.Просимо на перевірку бригаду на всі класи одночасно!З собою беріть з курсів філологів і теперішню директорку-Лендєл В.Д-укр.філолога -директора Климовицької ЗОШ їз заліченою формою венеричної хвороби!!!! З повагою до Вас І.М. і батки дітей сіл Колодне,Івашковиця,Дубове,Климовиця,Кобалевиця. 28.03.13.

Педагог 13.12.2012 / 08:46:56
Для 37788
Шановні батьки! А не ви самі провокуєте вчителів? Хіба не ви починаєте носити презенти, аби вашому чадові підвищували оцінки??? Більшості потрібні гарні атестати, а не гарні знання. А вчитель залишається крайнім... "Як дають, то бери, а як б"ють, то тікай" (українська народна мудрість).

37788 12.12.2012 / 23:31:17
Скоро діти в школах носитимуть червоні галстуки, а їх батьки-гроші за атестати. Кляп на зарплаті сидіти не буде.

lmn 12.12.2012 / 22:01:18
Можу тільки сказати. що М.І.Кляп справжній профессіонал-працювали разом не один рік. І дуже добрий вчитель,це засвідчила моя онука. Маранно Іванівно,успіхів,терпіння і наснаги

попередньолму коментатору 12.12.2012 / 20:29:13
я вчився у цій школі і добре знаю, що пишу))

to простий учитель 12.12.2012 / 18:58:03
Хто тобі сказав, що вона не може провести урок?
Між іншим, вона працювала вчителем математики в першій школі, потім рік там директорувала (коли Мегеш в опалі був).

Тому "тупий вчителю" перед тим, як щось говорити, треба спочатку почитати чи спитати.

Можу зробити висновок - ви людина " яка як вчитель і нормального уроку не проведе!"

001 12.12.2012 / 17:48:16
Пані Кляп взяточниця ще та,а Комарницький після звільнення подастся в Сбербанк.

вчитель 12.12.2012 / 17:29:27
... і клоуна- Комарницького.

Педагог 12.12.2012 / 16:52:29
Сподіваюсь, що одним із перших кроків пані Кляп буде звільнення мадам Сопкової...

простий учитель 12.12.2012 / 16:43:05
все закономірно - керувати освітою буде людина, яка як вчитель і нормального уроку не проведе!

Аала Олегівна 12.12.2012 / 15:54:52
Ващук посилює тили!

Браво Федоре! Ти впевнено йдеш до мети.
Кажуть наказ на твоє призначення замміністра вже чекає підпису!

argal 12.12.2012 / 15:00:15
Вітаємо з призначенням! Успіху Вам і наснаги в праці на благо освіти.

НОВИНИ: Соціо

17:40
/ 1
Перебуваючи вдома на лікуванні, помер Михайло Довганич з Хуста Фото новина
16:31
Унаслідок поранення, отриманого ще в лютому на Запоріжжі, помер Євген Югас зі Стрипи на Ужгородщині Фото новина
15:21
/ 1
У вівторок Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Юрієм Булецою Фото новина
03:52
/ 7
ВІДЕОФАКТ. На полонині Руна екологи зафіксували продовження незаконних будівельних робіт, правоохоронці далі бездіють
14:33
/ 14
В Ужгороді ТЦК і поліція провели масштабний рейд на "ухилянтів" по барах і ресторанах Відео новина
22:16
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
14:32
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з Василем Штефацьком, що загинув у ДТП, повертаючись додому у відпустку з війни Фото новина
11:22
У лікарні в Тернополі від отриманих ран помер Олександр Повпа з Пийтерфолво
23:00
/ 36
Справжні корені Мукачівської єпархії
16:58
/ 1
На Закарпатті торік у 565 закладах загальної середньої освіти навчалося 159 тисяч дітей
15:45
/ 5
Знищити не можна зберегти
15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 5
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
» Всі новини