У п'ятницю в Ужгороді знову потруїли собак

Влада обласного центру розписується у небажанні вирішувати проблему безпритульних тварин цивілізованими методами

У п

Близько п’ятнадцяти собак потруїли вчора на вулиці Гагаріна. З таким повідомленням у п'ятницю голові ГО « Барбос» зателефонувала жителька вулиці Гагаріна, 28 пані Марина. 

Зокрема, жінка повідомила, що близько 11 години бачила, як собака бився в судомах біля її під’їзду. Зазначила, що подібну картину, але з іншим бідолахою, бачила і її сусідка Оксана.

Жінки намагалися зясувати ситуацію у місцевої працівниці ЖРЕРу, котра саме прибирала подвір'я. Жінка розповіла, що ще зранку вивезла дванадцятьох собак на смітник. Пані Марина каже, що навмисно сходила туди побачити все на власні очі, та нічого там уже не було.

Жінки в телефонній розмові з кореспондентами Зеленого Закарпаття висловили велике занепокоєння цією ситуацією. «Серед білого дня. На очах у дітей. Собака, яку я бачила, страждав десь півтори години. Це крайня міра жорстокості», – висловилася пані Марина.

 

Ольга Борсук, Зелене Закарпаття

08 грудня 2012р.

Теги: собаки

Коментарі

123 2012-12-13 / 15:56:22
по-моему надо бояться людей,а не животных хуже нас нет,признайте себе сами,админ не посчитайте хамством,это так и есть,простите уж

123 2012-12-13 / 15:52:16
Виолетта я могу представить что ты тут написала так вроде мы все в праве выражать свои мысли не так ли админ? а почему вы не удаляете те комментарии когда радуются призывают к убийству животных,разве это не хамство?Незнаю каждый выражается по своему и пусть люди знают и г Ужгород отдельные лица,что про них думают. Я не думаю что детки маленькие прочитают комментарии.

Виолетта 2012-12-11 / 07:32:46


Хамство. Коментар видалено. Адмін


********* 2012-12-10 / 22:42:12


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Леха 2012-12-10 / 15:49:30
Не трогайте собак! Они должны размножаться и жить свободно на улицах!

123 2012-12-10 / 11:25:18
да....міри жорстокості немае краю...діти нехай граються на майданчиках та нехай граються з отрутою. І це Ужгородці? Так собак багато, але ви пишите і не знаете скільки власних коштів вкладають на своїх улюбленців стерилізація,годування а потім отруїти? Кращу би також гривню кинули всюди викладені скриньки так и стерилізували би всіх а н тільки своїх. Здається сказ у людей а не у тварин....слів нема...Фу

Рижик 2012-12-10 / 00:50:19
Звертаюся до всіх "розумних"! Ви перед тим , як дурниці писати, могли б трошки поцікавитися тим, скільки людей було реально покусано тваринами з вулиці. Не з чуток ЗНАЮ, що ця цифра не така і велика, а от скільки тварин щодня гине від отрути, підрахувати важко. Масово труяться не тільки безпритульні, але й домашні тврини та на жаль і малі діти, що граються на майданчиках,де отруту розсипають. До Америки нам ще далеко, і в першу чергу далеко головою. Нижченаписані коментарі доказ того, що в країні буде жопа ще довго. І поки люди будуть ставитися до тварин так , як сьогодні, порядку не буде.Хай кожен почне з себе і хоча б простерилізує домашніх улюбленців. А бидло нехай і близько до тварин не підходить..

Влада 2012-12-09 / 19:35:19
Влада цивілізовано з людьми не вирішує проблеми не то, що собаками.

зоозахисник 2012-12-09 / 18:58:37
Вимагати від влади цивілізованого вирішення проблеми безпритульних тварин

Що робити? 2012-12-09 / 18:41:17
Дружину вчора вкусив безпритульний пес в Ужгороді просто біля будинку.

Микола 2012-12-09 / 15:22:23
Іншого виходу нема, міська влада і громадські організації нічого не роблять, якщо захищаєте тварин ідіть, домовляйтеся, шукайте спонсорів для притулків та стерилізації. А мешканці роблять все правильно, в дворах гуляють і повинні гуляти наші діти, а не бродячі пси.

Міша 2012-12-09 / 14:24:47
СЛАВА КПСС!!!

Міжгірщина 2012-12-09 / 13:19:09
Така сама ситуація відбулася в с. МАЙДАН, МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ 5.12.2012 р., за наказом сільського голови Маркович О.О., було навмисно отруєно близько 20-ти собак і вивезено на звалище!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ігор Баран 2012-12-08 / 21:31:31
майже у Марини зламався телевізор

Вася 2012-12-08 / 20:24:38
Все було зовсім не так, просто собаки наїлися із мусорника людської їжі і здохли. Нашу їду так просто не мож їсти, треба привикати много років...

До речі пані Марина садістка ще та... Півтори години з цікавістю дивилася на конвульсії собак...

Генек 2012-12-08 / 17:13:28
Думаю, не влада обласного центру потровила собак, а самі мешканці: щодня люди звертаються по допомогу після нападу бездомних псів і їм колють вакцину від сказу КОКАВ, в інструкції до якої в графі протипоказання пише - Для постконтактной вакцинации отсутствуют противопоказания, поскольку заболевание смертельное. Тобто неважливо, як вакцина може негативно вплинути на організм (а вона впливає на нього однозначно), бо без неї, якщо тварина скажена, ти труп. Перевірити тварину ніхто не зможе, бо ніхто її після нападу не ловить - не до того. Отже колють всім потерпілим.

НОВИНИ: Соціо

10:21
На Закарпатті послабили обмеження щодо продажу алкогольних напоїв
10:20
Майже 1,5 тисячі людей працюють на станціях екстреної медичної допомоги на Закарпатті
10:02
Майстер-класи з орігамі, ярмарок, перегляд фільму про Франка: в Ужгороді влаштували акцію на підтримку ЗСУ
09:56
Посівна кампанія на Закарпатті – на завершальному етапі
06:24
/ 1
Закарпатські волонтери назвали незаконними і замовними слідчі дії у їхньому офісі та помешканнях
17:40
В Ужгороді відкриють регіональне представництво консультативної місії ЄС
17:31
90 дітей вимушених переселенців відвідують навчальний хаб, який для них відкрили в Ужгороді
16:53
/ 2
Скорика, Вербицького, Естонська, Волонтерів: в Ужгороді узгодили нові назви ще низки вулиці
15:32
Громадам Закарпаття передали дидактичні матеріали для дітей
11:56
58 роботодавців на Закарпатті отримають компенсацію витрат за працевлаштування переселенців
11:40
В Ужгороді під липами відбудеться благодійний показ фільму "Memento vivere"
10:28
/ 3
На Хустщині попрощалися із полеглим у війні Ярославом Менджуром
09:27
У межах програми "Прихисток" 3600 закарпатців отримали компенсацію за комунальні послуги
03:39
Француз здолав 1700 км до Закарпаття на велосипеді, щоб підтримати Україну
18:23
/ 1
Переселенка з Харкова створила в Ужгороді патріотично-спортивний мурал
17:04
Масового поширення інфекційних захворювань на Закарпатті не фіксують
17:02
2 тисячі експрес-тестів на ковід передали сімейним лікарям Ужгорода
11:12
На Закарпатті працює 182 релокованих підприємства
10:59
У Мукачеві на обліку перебуває 169 дітей-сиріт
10:15
У кожного третього пацієнта на Закарпатті виявляють патології щитовидної залози
10:11
Звільнено керівників Ужгородського, Брустурянського, Мокрянського та Довжанського лісгоспів
09:19
/ 1
У війні з окупантом поліг мешканець Виноградвівької громади Іван Густі
19:43
/ 1
У справі захисту Батьківщини національність не має значення, або Українські угорці на російсько-українській війні