Закарпатські землевпорядники намагаються вивести з кризи держпідприємства

Нещодавно у приміщенні Мукачівської районної ради начальник Головного управління Держземагентства у Закарпатській області Олександр Антал провів нараду з керівниками територіальних органів області, державними землевпорядними підприємствами та суб’єктами господарювання, які отримали ліцензії на виконання робіт із землеустрою, землеоціночних робіт.

 

Основні питання порядку денного наради - стан здійснення верифікації державних актів (формування фонду державних актів шляхом перетворення інформації, яка міститься на паперових носіях, в електронний вигляд), виконання робіт щодо виготовлення державних актів на право власності на земельні ділянки взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай), виконання планів–графіків проведення робіт з первинної та повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та її завершення, якість документації із землеустрою.

У ході наради Олександр Антал наголосив, що основними завданнями на даний час є координація дій  щоб спільними зусиллями вивести з кризи державні підприємства ( ЗРФ ДП «Центр ДЗК» та ДП «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою») та вирішити соціально важливі питання, які перебувають на контролі у Президента України та Кабінету Міністрів України, щодо прискорення завершення земельної реформи.

Акцентовано увагу на те, щоб керівники територіальних органів області не залишали поза увагою проблеми громадян, вели роз’яснювальну роботу щодо можливості вирішення піднятих ними питань.

– Головне управління, в свою чергу, буде боротися  з недобросовісними суб’єктами  господарювання, які отримали ліцензії на виконання робіт із землеустрою, землеоціночних робіт, що здійснюють свою діяльність на території області, щоб залишилися в минулому обіцянки щодо вирішення проблемних питань. Для цього в нас є всі можливості і відповідна законодавча база – зазначив начальник Головного управління Держземагентства у Закарпатській області Олександр Антал.

06 грудня 2012р.

Теги: Держкомзем, нарада, криза, Закарпаття

Коментарі

Бабло 06.12.2012 / 17:54:16
Так і буде - Антал, високопрофесійний землевпорядник, якого світ не видів.

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини