На Київщині затримали "невловимого" закарпатського крадія

6 років позбавлення волі – таке покарання загрожує раніше судимому 20-річному жителю Мукачева, якого співробітники карного розшуку затримали за скоєння крадіжок. Здобиччю хлопця було все, що він бачив у помешканнях громадян: гроші, банківські картки, золоті ювелірні вироби, аудіо- та відео- техніка, мобільні телефони, музичні інструменти, зброя….

На Київщині затримали "невловимого" закарпатського крадія

Місяць клопіткої роботи знадобилося мукачівським розшуковикам, щоб вийти на слід зловмисника, який обкрадав мешканців  м. Мукачева.  «Ми були занепокоєні такою кількість злочинів, - говорить Ярослав Товкан, начальник сектору карного розшуку Мукачівського МВ УМВС підполковник міліції. – Було зрозуміло, що злочини скоював місцевий житель, який вже мав досвід у таких справах. Проте, зловмисник був настільки обережним, що протягом тривалого часу правоохоронцям не залишав ніякої зачіпки».

Затримали розшуковики Мукачівського міськвідділу зловмисника у м. Ірпінь Київської області. Як з’ясувалося хлопець мав намір виїхати за кордон. У скоєних вчинках  затриманий зізнався. Розповів, що до крадіжок готувався заздалегідь. Крав, все що бачив. Частково викрадене продавав, ювелірні вироби здавав до ломбарду. Причина вчинків проста - небажання працювати.

За підрахунками працівників міліції, за плечима хлопця щонайменше  14 епізодів кримінальної діяльності. У відношенні підозрюваного обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Порушена кримінальна справа  за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України  (Крадіжка), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Євгенія Красилинець, Мукачівський МВ

05 грудня 2012р.

Теги: крадій, міліція, Мукачево, Ірпінь

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

13:03
/ 3
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 9
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 5
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
» Всі новини