Ужгородська влада змушує медиків вимагати благодійні кошти з породіль

Про це свідчить інформаційна довідка про підсумки роботи комісії з вивчення питання оптимізації мережі, ліжкового фонду і штатів міських лікувально-профілактичних закладів, винесена на розгляд сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Ужгородської міськради.

Ужгородська влада змушує медиків вимагати благодійні кошти з породіль

Як встановила комісія, що її очолював заступник міського голови Ужгорода В.Фленько, протягом вересня 2012 року в Ужгородському міському перинатальному центрі прийнято пологи від 346 породіль, в тому числі від 147 мешканок інших районів, що становить 42,5% від загальної кількості. Протягом цього часу сплачено благодійних внесків в загальній сумі 51 893 гривні, зокрема іногородніми породіллями – 40 700 гривень, що відповідає 78,4%. Тобто, акцентує комісія, із 147 породіль з-за меж Ужгорода благодійні внески зробили тільки 89 осіб, або 60,5% від їхзагальної кількості.

За умови внесення благодійних платежів ВСІМА іногородніми породіллями, що народжували в УМПЦ, тільки за вересень установа могла б отримати таких додаткових 23 200 гривень, вважає комісія.

При цьому чиновники не задаються питанням, як можна ВИМАГАТИ сплату БЛАГОДІЙНИХ коштів при гарантованій Конституцією БЕЗКОШТОВНІЙ медицині і в людей, які, можливо, просто не мають відповідних коштів.

05 грудня 2012р.

Теги: породілля, перинатальний, благодійний, Ужгород

Коментарі

Без реєстрації 11.12.2012 / 00:48:01
Роками сплачувала податки зі своєї ЗП в міський БЮДЖЕТ м.Ужгорода, але, на великий жаль, не маю тут прописки... То мені, шановний БЮДЖЕТ, їхати народжувати по місцю прописки чи як??? А Ви знаєте скільки то км? І на чому? Може на рейсовому автобусі??? А знаєте що було в пологовому будинку: глянули мій паспорт, похитали голівонькою, і дали рахуночок для внесення благодійних коштів. От коли сплатила, то можна вже і рожать...

Бюджет 06.12.2012 / 19:28:22
Не понимаю комментаторов! Вы Ужгородцы???!!! Если да, то объясняю популярно: наш городской роддом финансируется по формуле кабмина - роженицы на количество жителей конкретного города. Что происходит, если в роддом "заезжают" иногородние? А вот что: ужгородцы со своего бюджета их оплачивают! Если это нормально, то подобные публикации - закономерность.....:((((((

Прокурор 05.12.2012 / 23:37:35
Я не понял. Как можна на исполкоме,при прокуроре города,заставлять медиков брать деньги. Это же прямая коррупция. Интересно, сколько журналистских телекамер это зафиксировали?

Математик 05.12.2012 / 17:47:43
40700 грн. ділимо на 89 породіль, одержуємо по 457,3 грн. Благодійність???

SpaceMan 05.12.2012 / 15:05:01
Коли э змушення, яка тоді благодійність? Благодійність може бути лише добровільна.

Ну і ще. Хай не нарікають потім чому в сім’ях тільки по дві, або й по одна лише дитина.

яяя 05.12.2012 / 14:55:07
БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ НА ЧИЮ КОРИСТЬ? НА БЛАГЕ ДІЛО ЛЮДИНА САМА ВИРІШУЄ ДАВАТИ ЧИ НІ, А НЕ НА ВИМОГУ КОГОСЬ.

НОВИНИ: Соціо

18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
11:53
На Закарпатті судитимуть «чорного археолога» за спробу продати унікальний скарб Фото новина
10:38
Ужгородський замок презентував сучасний бренд Фото новина
09:39
На війні з рф поліг воїн із Нижніх Ремет - Михайло Попович Фото новина
08:42
На Говерлі травмувалася 18-річна туристка із Закарпаття Фото новина
18:25
На «Тисі» митники вилучили брендові сумки та взуття майже на мільйон гривень Фото новина
16:36
/ 4
В Ужгороді після негоди авто застрягло у воді під залізничним мостом Фото новина
14:48
/ 12
В Ужгороді з’явилася 78-ма мініскульптура — на честь угорської шахістки Юдіт Полґар Фото новина
13:14
/ 2
На Тячівщині батька підозрюють у вбивстві власного сина Фото новина
12:29
Закарпатців попереджають про значні дощі та грози 14–15 вересня
09:17
/ 1
Помер закарпатський фотограф, журналіст і військовий Павло Білецький Фото новина
17:42
На Рахівщині підліток викрав 17 тисяч гривень з авто Фото новина
16:54
У румунських Карпатах рятувальники розшукали трьох українців
11:07
Ужгородський замок став майданчиком Міжнародного кінофестивалю Фото новина
09:03
/ 1
На війні з рф поліг Захисник із селища Ясіня - 37-річний Василь Андращук Фото новина
23:38
/ 6
Мешканці Калин на Тячівщині закликали голову Закарпатської ОВА зупинити "ГЕСівське" свавілля на Тересві та захистити громаду Відео новина
18:17
/ 2
Дружина загиблого воїна зі Сваляви закликає підтримати петицію про присвоєння йому звання Героя України Фото новина
17:20
У замку «Паланок» скасували частину обмежень для відвідувачів
16:20
На Рахівщині судитимуть торговця наркотиками, який ховав «товар» у дитячій іграшці Фото новина
15:26
Закарпатець віз із-за кордону роутери на пів мільйона без декларування Фото новина
13:25
/ 1
Закарпатські прикордонники пострілами зупиняли порушників Фото новина
» Всі новини