У Чопі затримали громадян Туреччини і Конго з підробленими документами

Так, в пункті пропуску через державний кордон “Чоп-пасажирська станція” Чопського прикордонного загону, під час оформлення швидких потягів сполученням «Москва-Братіслава» та «Москва-Будапешт» прикордонники виявили у громадян Туреччини та громадянки Конго паспортні документи Республіки Болгарії та Королівства Бельгії, які містять ознаки часткової підробки і не належать пред'явникам. Відповідно до статтей 358 КК України та 208 КПК було повідомлено ЛВ УМВС на станції “Чоп”.

У Чопі затримали громадян Туреччини і Конго з підробленими документами

Громадян притягнуто  до адміністративної відповідальності по ст. 202, ч.2 ст. 204-1 КУпАП за спробу незаконного перетину ДК.Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

Ще один випадок стався в пункті пропуску „Чоп (Тиса)”. Повертаючись в Україну пасажир легкового автомобіля марки „Форд ”, громадянин України 1959 року народження, спробував перетнути державний кордон по чужому паспортному документі.

Проте, прикордонники встановили, що дійсний документ не належить пред’явнику, чим чоловік вчинив правопорушення передбачене ч.1 ст.204-1 КУпАП. Як результат, його передано у слідчій відділ Ужгородського РВ УМВС.

05 грудня 2012р.

Теги: прикордонники, кордон, паспорт, Чоп

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 3
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
» Всі новини