В Ужгороді на сміття витрачають 21,5 тисячі в день (ДОКУМЕНТИ)

Прибирання та ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ у 2012 році обійшлося ужгородському бюджету у 7,84 млн. грн. На наступний рік на цю статтю Департамент міського господарства запросив від міста аналогічну суму.

В Ужгороді на сміття витрачають 21,5 тисячі в день (ДОКУМЕНТИ)

Про це свідчить дані проекту рішення №691, зареєстрованого для розгляду сесією Ужгородської міської ради цієї п’ятниці, 7 грудня.

«Якщо розділити цю суму на кожен із 365 днів, то виходить, що кожного дня на прибирання сміття із непередбачених для цього місць із бюджету міста списується 21 486 гривень. За такі гроші місто повинно було сяяти від чистоти. До мене неодноразово звертались ужгородці із скаргами на те, що в їх районах, м’яко кажучи, погано прибирають. Я писав відповідне звернення, на що мені відповідали, що люди боргують за вивіз сміття. Це в той час, коли на цьому відмиваються колосальні суми», – заявив депутат Ужгородської міської ради Ростислав Буланов.

Зауважимо, що за вивіз сміття із сміттєвих баків у дворах багатоповерхівок,  мешканці платять згідно тарифів, 7 гривень  день. На прибирання паркових зон існує окремий фінансування.

04 грудня 2012р.

Теги: сміттєзвалища, сміття, бюджет, Буланов

Коментарі

Гоша 2012-12-07 / 16:22:47
На благоустрій виділяти кошти Погорелов особо любить бо знає де можна вкрасти і ніхто не прорахує скільки раз махнули мітлою.Там багато думати не треба.

Читач 2012-12-06 / 13:27:17
Пане Погорєлов! Найміть мене за 21 тисячу на добу прибирати мусор з несанкціонованих сміттєзвалищ - цігани мене носитимуть на руках за щоденну зарплату, а ужгородці - за чистоту!!!

ужгородець 2012-12-06 / 07:32:09
До речі, якраз друга «ходка» у мера-господарника якраз по «квартирному» питанню, точніше по «розподілу черги»… «Не слыхали, дело-то громкое было?..»
Іване Матвійовичу, то, може, по третій? «Рецедив на лицо» у громадянина… На лобі написаний!

член партії СУ 2012-12-06 / 06:18:41
Шановні члени міської парт. організації ПР, так заслухайте свого одно партійця В.Погорєлова на своїх зборах і опублікуйте своє рішення щодо розгляду його персональної справи! Питань, думаю, у рядових партійців (не у депутатів!) буде багато…

Що це таке - він знає ще з часів СРСР! Правда тоді, після того, через деякий час, він пішов «розбудовувати благоустрій» не м. Ужгород, а «пром. зону» в інших місцях (і не раз!)… Але, тим не менше – і парт. рейтинги собі піднімете і вступ до вашої партії активізуєте.

Обіцяю, після цього, особисто написати заяву на вступ.

_ya_ 2012-12-05 / 15:25:53
НЕТ СЛОВ.... 21 тисяча в день.

деп-т 2012-12-05 / 14:02:29
А мало не 2 мільйони на озеленення куди пішли і за якими тарифами - не скажете?

ужгородець 2012-12-05 / 13:44:46
Та що ви кажете? Перейдіть на приватну форму прибирання міста, як це зроблено в Мукачеві, замість вкладати їх в бездонні "закрома" КП і ЖРЕРІВ, і тоді побачимо, скільки грошей треба реально, а скільки їде в кишені жадібної погорєловської зграї.

Продайте з аукціону ту квартиру, яку сьогодні на виконкомі хочуть безкоштовно передати підставній особі Ковальського (ЖРЕР№5), перекрийте інші шляхи дерибану,і все у вас буде добре.

Благоустрій 2012-12-05 / 12:58:23
Шановний депутат міської ради Буланов Р.!
Доводимо до Вашого відома, що заборгованість міського бюджету за даний вид робіт, а саме: утримання міських шляхів, вивіз змету, ручне та механізоване прибирання, зимове утримання станом на 01.12.2012 року становить 2850,0 тис. грн!!!
Якщо Ви добре володієте математикою, та врахувавши ще не прийняті роботи за грудень поточного року, загальна заборгованість за утримання міських шляхів становитиме 3350,0 тис. грн. Виконавши арифметичну дію, 7600,0 - 3350,0= 4250,0 тис.грн.
Будь-ласка, розбирайтеся детальніше, а потім пишіть нісенітницю!!!

1234 2012-12-05 / 09:08:51
Наше місто просто сяє від чистоти: http://www.youtube.com/watch?v=qp9_zlYwq_o

777 2012-12-04 / 23:34:17
Погорелов...А медики причем? Не умеешь работать иди в отставку!!!!ТЫ не умеешь собирать мусор а медики виноватые?Тебе давно пора на кальварию!!!!Рату давай нам!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади