У середу в Ужгороді скоротять 80 посад медиків (ДОКУМЕНТ)

На 14.00 середи, 5 листопада, заплановане чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міськради

У середу в Ужгороді скоротять 80 посад медиків (ДОКУМЕНТ)

У порядку денному – питання про скорочення 80 посад медиків міської лікарні, міської дитячої лікарні, міського перинатального центру (пологового будинку), жіночих консультацій. Йдеться про медсестер, неврологів, кардіологів, пульмонологів, хірургів, ендокринологів, ортопеда-травматолога, сексопатолога, уролога, сімейних лікарів, фельдшера, в тому числі скорочення дитячих дільничних лікарів з 15 до 7-8 шляхом збільшення дільниць, які обслуговуватиме кожний дільничний дитячий лікар, в 2 рази. 

"Це все робиться заради економії бюджетних коштів в сумі 160 тисяч гривень на рік (економія бюджету Ужгорода на здоров’ї ужгородців), – каже член виконкому Олександр Волосянський. – Не зрозуміло, чи в Ужгороді зменшилась кількість населення в 2 рази,чи підвищився рівень здоров’я ужгородців настільки, що лікарів тепер треба менше? Чи довжелезні щоденні черги пацієнтів під дверима кабінетів в поліклініках, лікарнях, роддомі внаслідок цього чергового "покращення вже сьогодні" зростуть в рази?!. Я закликаю членів виконкому не підтримувати даний проект рішення!.."

Крім того, за інформацією О.Волосянського, на даному засіданні обговорюватиметься і прийматиметься рішення щодо введенння в експлуатацію гуртожитку по вул.Богомольця, 20 як житлового багатоквартирного будинку (один з передостанніх кроків в епопеї мешканців гуртожитку по приватизації своїх законних помешкань).

План зазначеного засідання виконавчого комітету оприлюднено на офіційному сайті Ужгородської міськради:

 

ПЛАН

ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата проведення: 05.12.2012 року

Час проведення: 14.00 

Запрошені: прокурор міста Ужгород Штефанюк Іван Матвійович

заступник міського голови Семаль Віталій Юрійович

директор департаменту міського господарства Касперов Олексій Петрович

головний редактор газети "Ужгород" Андрусяк Андрій  Васильович

головний державний санітарний лікар м. Ужгорода Шуберт Сергій Тимофійович

начальник відділу землекористування Марухнич Тетяна Борисівна

в. о. головного лікаря МДКЛ Лях Єлизавета Йосипівна

головний лікар МП Козак Тетяна Юріївна

головний лікар МПЦ Чабан Андрій Тарасович

в.о. директора КП “Парк культури та відпочинку “Боздоський” Некречий Лев Юрійович

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Планові питання:

1. Про проект Програми економічного і соціального розвитку міста 

Ужгорода на 2013рік та основні напрямки розвитку на 2014 і 2015 роки.

2. Про Програму підтримки розвитку малого та середнього 

підприємництва.

Доповідач: Станкович Михайло Михайлович — начальник управління  економіки та

підприємництва.

Робочі питання:

3. Про оптимізацію мережі і штатів лікувально-профілактичних закладів 

міста. Доповідач: Столярова Ірина Михайлівна — в.о. начальника відділу охорони здоров'я.

4. Про надання поштової, тимчасової адреси.

5. Про реєстрацію права власності на новозбудовані об'єкти нерухомого 

майна.

6. Про надання погодження на внутрішнє перепланування і переобладнання житлових приміщень (квартир). Доповідач: Шеба  Олександр Васильович — начальник управління  архітектури та містобудування.

7. Про оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна.

8. Про створення комісії. Доповідач: Козак Тетяна Михайлівна — в. о. заступника начальника  юридичного відділу.

9. Про надання дозволів на посвідчення правочинів про відчуження   та 

набуття майна, укладення договору іпотеки, призначення опіки, 

встановлення порядку зустрічі, зміни прізвища малолітнім, відмову у 

наданні дозволу на реалізацію майна. Доповідач: Синишин Владислав  Анатолійович  — заступник начальника служби у справах дітей.

10. Про погодження цілодобового режиму. Доповідач: Бобров Євгеній Володимирович — начальник управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді.

11. Про  видачу підтверджень торговельної діяльності на тимчасові об'єкти 

торгівлі та сфери послуг з погодженням режиму роботи.

12. Про погодження цілодобового режиму роботи. Доповідач: Станкович Михайло Михайлович — начальник управління  економіки та підприємництва.

13. Про погодження тарифів на послуги теплопостачання ПрАТ "Видавництво "Закарпаття". Доповідач: Катинська Людмила Іванівна — заступник начальника управління  економіки та підприємництва, начальник відділу тарифів.

14. Про опіку над недієздатними особами Доповідач: Сушко Андріана Антонівна — начальник управління  праці та соціального захисту населення.

 

 

 

04 грудня 2012р.

Теги: медик, скорочення, виконком, Волосянський

Коментарі

Юля 2012-12-05 / 11:10:32
Лікарі і небайдужі городяни! Приходьте на засідання виконкому о 14:00 протестувати і подивитись, хто буде голосувати за скорочення

НІКА 2012-12-05 / 09:34:30
Чому не проводять скорочень у білому домі, міській управі?

Люди, схаменіться. Лікарі й так ледве виживають. А що далі буде?

Янович 2012-12-05 / 00:19:55
Пакращення сегодня....

ПР Беляков 2012-12-05 / 00:12:27
За що ми боролися?За те щоб Погерелов опускав наш рейтинг?Зовсім здурів старий пень?Шо він робить?зараз вся медицина попре проти нас....він шо здурів?

Злий дядько 2012-12-04 / 22:00:28
Що хотіли -те маєте.
Скорочення соціальних програм, медицини,освіти, зубожіння населення -це все планомірне перетворення нас з вами в "холопи". Без землі,без харчів, без "дурних" думок в голові - таким "стадом" легше керувати, тай платити багато не потрібно, кусок сала і буханец -живіть собі. Ви всі тут галасливі - а коли вийти на вулицю, то "моя хата скраю....." ".. а що мі зробимо...."
Огидно......
И болісно на душі...
Ніякої поваги до себе у нас нема...
20% українців з "руками, ногами,мізками" вже покинули Незалежну, ще 10% виїде -і що далі????

Ігор Баран 2012-12-04 / 15:52:58
Як мінімум сексопатолога і треба скоротити. Не бачу змісту покращувати чиєсь статеве життя за бюджетні кошти.
Це, будьте добрі, на платній основі

G.S. 2012-12-04 / 12:37:38
профспілка, як і шефи, косить гроші. ви подивіться як дільниці нарізали. там ще місяць назад все поділили (продали), а хто не платив, той отримав "гірські" дільниці і радванку

Ужгородка 2012-12-04 / 11:51:51
Де профспілка? Як вона це позволяє??? Взагалі завтра лікарі повинні зробити байкот і не вийти на роботу, піти до міськради і байкотувати!!!! Це нахабство!!!

ужгородка 2012-12-04 / 11:47:04
А у міській раді не хочуть правести скорочення

Ужгородка 2012-12-04 / 11:29:59
Це кашмар. Дільничі дитячі лікарі мають і так багато хворих. Черги неймовірні, а зарплата в них мізер. Особисто дільничий лікар моєї дитини дуже чуйна і хороша людина. НІколи не відмовляла ні у виклику, і дуже розумний лікар. У неї і так дуже багато дітей на дільниці. Вони хочуть нас вижити, я не здивуюся якщо почнеться сучаний голодомор, економлять на всього. Мілліарди гривень протринькалися на виборах. Злості моєї на крані межі, ми на грані виживання!!!!

******* А.Т. 2012-12-04 / 10:33:54


Коментар видалено. Адмін


Istvan-y 2012-12-04 / 10:21:23
Як це так "достать гражданство"?!? Воно у вас на вулиці валяється? Невже мадярам таких неуків у коргази треба? І не страшно? Вони ж нем-тудом!
Брат у Б-Пешті на медпрактиці був: У вас і свої специ є, і ще й які! І один у другого операції "видирає", бо кожному ж заробити хочеться. За кордон, правда, часто їздять у кого башка варить і іноземними мовами файно володіють.

Istvan 2012-12-04 / 09:09:30
В Венгрии с микроскопами ищат таких специалистов. Там острая нехватка медиков и медицинского персонала. Если достать гражданство - даже виза не нужна...

ужгородка 2012-12-04 / 08:55:48
Уроди... Я з дитиною i так по 1,5 год. в черзi чекаю, а вони ще й лiкарiв скорочують

мукачівець 2012-12-04 / 08:55:37
"Це все робиться заради економії бюджетних коштів в сумі 160 тисяч гривень на рік (економія бюджету Ужгорода на здоров’ї ужгородців), – каже член виконкому Олександр Волосянський.



Економія 962940,48гривень - дивись останній листок додатків
Як бачимо черговий піар Волосянського.

Якщо уважно читати документ то побачити що у лікарів скорочують по 0,25 та 0,5 ставки тобто лікарі отримували до своєї ставки розділеної ставки працівника якого не було (наприклад 2 лікарі лілять ставку 3 і отримують 1,5 ставки але за це він має працювати не 8 годин а 12 в день - покажіть в якій лікарні чи поліклініці ви бачили графік роботи лікаря 12 годин)

йончі бачі 2012-12-04 / 08:17:01
мало скорочуєте і так лікарі про клятву гіпократа забули у них клятва гроші гроші гроші і ниють що як їм погано но віли і машини не гірші чим у ментів і прокурорів все поглинула корупція і взятки

скорочення 2012-12-04 / 06:53:19


Виправте, будь ласка, "ашіпку": міського перетинального центру. perinatal

А скорочення медиків - це ПеРдаунуте "пакрашчєння уже сігодня".

Виправили. )) Помилка була механічною. Дякуємо. Адмін


НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
/ 1
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини