На українсько-словацькому кордоні утворилася черга вантажівок

Повідомляємо, що станом на 17.00 год. 3.12.12 перед пунктом пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» Чопської митниці накопичилося близько 80 вантажних транспортних засобів у напрямку виїзду з України після вихідних днів.

На українсько-словацькому кордоні утворилася черга вантажівок

Основна причина утворення черги - це заборона руху у вихідні дні дорогами Словаччини. Відповідно за ці дні накопичилося декілька десятків вантажних фур на під’їзді до пункту пропуску «Ужгород». Крім цього,  у більшості російських та білоруських перевізників наприкінці року закінчуються відповідні міжнародні дозволи для проїзду територією країнами Євросоюзу. Тому вони обирають словацький напрямок, де такі дозволи проїзду не потрібні.

Також багато часу витрачається на обов’язкову процедуру сканування при в’їзді на територію Словаччини, яку проходять усі без винятку вантажівки. Наразі сканування здійснюється однією рентгенівською установкою, пропускна спроможність якої  обмежена.

З 08.00 год. ранку до 16.30 год. чопські митники оформили 87 вантажівок, при можливості щонайменше удвічі більше.

На сьогоднішній день керівництвом Чопської митниці вживаються максимально оперативні заходи з усунення черги на кордоні. Зокрема, проведено зустрічі зі словацькими митниками та ініційовано залучити на сусідній стороні додаткового сканера, аби пришвидшити митний контроль та зменшити кількість фур на кордоні. Також збільшено кількість посадових осіб Чопської митниці для оперативного оформлення вантажних транспортних засобів.

Опрацьовано з працівниками ДАІ заходи щодо усунення аварійних ситуацій на проїжджій частині об’їзної дороги до українсько-словацького кордону. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службв Чопської митниці.

03 грудня 2012р.

Теги: Чопська митниця, кордон, черга

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:10
На горі Піп Іван Чорногірський – мороз та туман Фото новина
10:32
На Берегівщині чоловік прив’язав собаку до мототрактора й тягнув польовою дорогою Фото новина
09:03
/ 1
Патрульні Закарпаття оперативно знайшли зниклу дитину в Ужгороді Фото новина
21:30
/ 2
Територія України під час війни буде використовуватися країнами Європи як "зелена батарейка": ГО "Зберегти Пікуй" про загрозу знищення унікальних природних ландшафтів Карпат
18:05
У Мукачеві спрямували майже 14 млн грн на підтримку військових та їхніх родин
17:02
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню путь полеглого Героя Йосипа Чернія Фото новина
15:58
/ 1
Снайпер "Ярий"
15:33
/ 2
Уночі на Ужгородщині палав житловий будинок Фото новина
14:22
/ 3
На Закарпатті викрили дві схеми втечі чоловіків за кордон Фото новина
13:30
/ 1
Через митний пост «Ужгород» намагалися незаконно ввезти хутра на майже $100 тисяч Фото новина
12:27
/ 2
На Берегівщині у ДТП загинув військовий Володимир Любінецький Фото новина
11:33
На Закарпатті затримали ужгородця, який за $1700 обіцяв «вплинути» на посадовців ТЦК Фото новина
10:10
На горі Піп Іван Чорногірський — мінус 6 і хмарно Фото новина
09:09
/ 2
Водій бетонозмішувача на Закарпатті заплатить 17 тис. грн штрафу Фото новина
18:07
В Ужгороді тракторист допоміг загасити палаюче авто Фото новина
17:24
Осіння подорож Боржавою: як діти природу пізнавали Фото новина
17:10
На Закарпатті стягнули понад 10 млн грн з «Лісів України» за незаконну вирубку
16:02
У Виноградові охоронець врятував ринок від масштабної пожежі Фото новина
15:07
/ 1
На Мукачівщині під час руху загорівся легковик Фото новина
14:04
Двоє мукачівців представлять Україну на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби U23 Фото новина
13:12
На Берегівщині 42-річний чоловік вбив подружжя пенсіонерів Фото новина
12:15
Родини полеглих закарпатських Героїв пройшли черговий сеанс іпотерапії Фото новина
11:02
На Закарпатті засудили 20-річного боксера, який систематично бив свою дружину
10:02
/ 1
Посадовця Ужгородської міськради та підрядника обвинувачують у заволодінні 1,7 млн грн бюджетних коштів
09:02
Гірські штурмовики 128-ї бригади піднялися на Говерлу Фото новина
» Всі новини