Коштом УжНУ створено стоматкабінет для прокурорів та їх родин

30 листопада 2012 року відбулося урочисте відкриття стоматологічного кабінету у приміщенні прокуратури Закарпатської області. Даний стоматкабінет є ініціативою прокурора Закарпатської області Анатолія Петруні, котрий дбає про здоровя підлеглих працівників та їх сімей, - повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Коштом УжНУ створено стоматкабінет для прокурорів та їх родин

За словами А.Петруні, «вимагати роботу можна у того працівника, який здоровий». Його відкрито для того, щоб працівники органів прокуратури, ветерани прокуратури, їх діти не простоювали довгі черги у поліклініках. Професор стоматологічного факультету УжНУ Юрій Переста сказав: «Ми втілили в життя ідею Анатолія Леонідовича, покращити здоров’я прокурорів та членів їх сімей і, що найважливіше - ветеранів прокуратури Закарпаття. Це перший такий соціальний проект прокуратури в Україні. Кабінет облаштовано у підвальному приміщенні, зроблено його капітальну реконструкцію і сьогодні він відповідає кращим аналогам європейського клініки, тут найсучасніше устаткування, але  найцінніше – це кадри: асистент кафедри ортопедичної стоматології та асистент кафедри терапевтичної стоматології».

Щомісяця, за графіком тут надаватимуть консультативні послуги провідні професори і доценти. В рамках благодійної допомоги, десять ветеранів прокуратури, отримають безкоштовне, за рахунок клініки, лікування, в тому числі і протезування. Прийматиме також і дитячий стоматолог. 

Сам кабінет створено за кошти клініки та стоматологічного факультету УжНУ.

30 листопада 2012р.

Теги: прокуратура, стоматологія, кабінет, Петруня, УжНУ, Закарпаття

Коментарі

студент 2013-01-27 / 18:43:46
Є ПРОПОЗИЦІЯ, відправити КЛАСНИХ стоматологів на роботу; уЛИПОВЕЦЬ,СМЕРЕКОВЕ ,БУКІЦЬОВЕ,АНТАЛОВЦІ, ХУДЛЯВУ,І ТАК ДАЛІ,ТАМ НаРОДУ ДУЖЕ ПОТРІБНІ стоматологи.А в УЖгороді ,ЩО не котедж,то стоматолог,ужас!

діма 2012-12-06 / 19:12:05
СЛУХАЙТЕ,люди добрі ,там для зу
бів була ;сметана, молоко. сир,риба.ЩО СТАЛОСЯ!!!

саша 2012-12-06 / 19:01:00
БІЙТЕСЯ БОГА!ПІСЛЯ лікування зубів не забудьте сходитидо колег у єзуїтську церкву на вулицю Капітульну.

людина 2012-12-05 / 13:39:07
"прокурорів

людина 2012-12-05 / 13:33:03
тобто на опалювання ужну коштів немає, а створити стомат кабінет для прокуров - будь ласка?
фу, як бридко

lol 2012-12-01 / 22:05:43
бажано, щоб всі студенти( стоматологічного факультету) там проходили і практику!!!!!

Лікуємо без анестезії 2012-12-01 / 10:25:19
Сьогодні вночі у Мукачево по вул. Яворницького на власному подвір*ї прокурора Біловара Руслана був спалений його Мерседес вартістю 110 000 евро. Народні местники працюють!

111 2012-11-30 / 22:44:21
У нас на Закарпатті, як і в Україні, таких уродів багато. Переста уже не знає кому лизати задницю, щоб всидіти у кріслі декана. Бо дуже скоро всім їм прийде кінець. От і придумують як і де отмиивати гроші, а людей дурити і показувати свою роботу.

Лоці 2012-11-30 / 21:42:57
То старий пердун Бенца Петруню підставляє. Старий хабарник усім заправляє далі.

депутат 2012-11-30 / 21:32:15


який цей ***** все таки Ти Пересто?????******ИШ У Петруньки так шо Ганьба уже,Юро не забудь шо ти пару тижнів тому ходив з Антибіотіком тусовався а типирка нову кришу найшов уже Петруню???


Лео. 2012-11-30 / 18:37:33
Пане Петруньо А.Л. Ви подивіться, що відбувається в оласті.Одні самогубства, замовні вбивства та хабарництва, в тому числі і працівниками прокуратури. Якщо так буде і далі, то Закарпатській обласній прокуратурі зубний не знадобиться, бо народ вам сам зуби буде лікувати, без знеболюючого. Кругом один бандитизм,а Петруня зуби лікує, та ще й за чужі кошти.

Чим далі тим гірше 2012-11-30 / 18:17:22
Я от не розумію, чи то Петруня настільки тупий, чи хтось із "доброзичливих" наближених йому навмисно радить такі речі робити: то пам*ятник поставив, то стоматкабінет відкрив і це в час коли 67 % людей живут за межою бідності?

депо 2012-11-30 / 18:00:53
треба відкрити стоматологічний кабінет в податковій - для безкоштовного лікування підприємців

Час 2012-11-30 / 18:00:12
Коли ці зажерливі морди уже наїдяться.

УжНУ 2012-11-30 / 17:33:35
Чекайте, скоро таких ващукувських світоглядних "сюрпризів" побільшає. Через них ви і побачите всю суть того керівного надбання, що його добровільно прийняв УжДУ.

До Перести: а ти, взагалі, чоловік, чи шмата? Совість в тебе і хоч якісь життєві принципи є?

Допитливий 2012-11-30 / 17:21:47
А ТАМОЖНЯ, СБУ уже поздоровили прокурорів???? :) Чи їх подарунки ще попереду ?:)

111 2012-11-30 / 16:42:15
Но а нащо вже Балоги? Повиділалися гроші на факультет і доста. Тепер треба "кришу" шукати, щоб не питали куди дів вкладені у факультет гроші. Нашо лікувати простих людей. Простаки хай ідуть до приватника і платять там останні гроші, і то не факт, що там добре полікують. Бо чим гірше, тим краще - будуть ходити много раз та нести гроші. Думайте, люди, що з вами роблять. Будете мовчати, не такоє ще увидите.

Чим далі тим гірше 2012-11-30 / 16:38:36
З метою економії навчальні корпуси УжНУ на БАМі закриють на 3 місяці - зате при прокуратурі відкривають стомат кабінети, щоб безкоштовно лікувати цю паскудь.

електорат 2012-11-30 / 16:32:53
А чому не було на відкритті Балог? Що вже не треба від них грошики, кончилося ціловання і дружба. Тепер на черзі регіонали. Вперед до покращення!

стоматолог 2012-11-30 / 16:30:33
Журналісти - запитайте у Перести прізвища професорів та доцентів, які будуть там лікувати. Краще б учили студентів, а не за взятки та побори від батьків відкривали стоматкабінети, а потім за їх же гроші вшалштовувати туди на роботу. Куда дивиться обласне начальство, чи руки потирає, що буде з кого гроші брати!!!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40