На Закарпатті заборгованість із виплати зарплати становить більше 10 млн грн

У вівторок, 27 листопада, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Михайла Поповича відбулася селекторна нарада щодо стану заборгованості із виплат заробітної плати на підприємствах краю.

На Закарпатті заборгованість із виплати зарплати становить більше 10 млн грн

Нині заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях, установах області становить 10 мільйонів 767 тисяч гривень. За останній місяць загальну суму боргу вдалося скоротити більш як на 350 тисяч, або 3,2%. Найкраще на фоні всієї області із ліквідацією заборгованості  - у місті Чоп, Іршавському, Міжгірському, Перечинському та Свалявському районах.

Зокрема, під час селекторної наради йшлося, що зменшення заборгованості на економічно активних підприємствах спостерігається майже у всіх районах.

- Позитивним показником є те, що порівняно із 1 листопада вдалося скоротити борг на 3,2%.  Проте цього недостатньо. Кабінетом Міністрів поставлено завдання про щомісячне погашення заборгованості не менш як на 5 відсотків. Переконливе прохання – вжити відповідні заходи для зменшення заборгованості до 1 грудня щонайменше на 5 відсотків. Це стосується всіх територіально-адміністративних одиниць, які мають борги з виплати зарплатні, - наголосив Михайло Попович.

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-центрі Закарпатської ОДА.

27 листопада 2012р.

Теги: заборгованість, зарплата

Коментарі

відомий 04.12.2012 / 16:29:17
підприемство ТОВ "Альфа сервіз груп "м.Ужгород невиплачує зарплату з травня місяця,з чого жити і як дальше бути?

zulus 28.11.2012 / 00:37:50
Da ja dumav sho v Ukraini ljudu rozumnishi stalu ale ,zdajetsja sho, ves rozum prodalu jak golosuvalu za cux...

сергій 27.11.2012 / 20:38:19
у бушка кликуха-ХАРЯ,бо робочих так називав.

Микола 27.11.2012 / 19:51:09
пАкрАщення вже сьогодні. Нічого плакатись, голосавалисьте за 200 гриень за ПеРдунів, Васю кіловата (Ковача), Іванка Жаливу(Бушка) і за Мішку Блюка (Ланя), от і маєте.

земляк 27.11.2012 / 17:06:49
А чого тепер кусати власні лікті?
Хто із виборців не знав, що ВСЕ кинуто на ПЕРЕМОГУ партії влади, яка до речі й перемогла в Закарпатті?
То до кого тепер, земляки - претензії?
Нічого, скоро готуйтеся до референдуму про вступ до Митного Союзу з Росією, а потім - можете готувати синів до служби в Сибіру та на Далекому Сході!
Логічно, що перед цими "акціями" - заборгованість по зарплаті - виплатять... Така, вона - доля ХОЛОПА!

аня 27.11.2012 / 16:32:48
А Ви діліть нагороди та премії. Гнила держава така як і її керівництво. Хоча би не пишіть . гн хваліться і не зліть народ

НОВИНИ: Соціо

01:35
/ 3
Новостворений військово-спортивний ліцей у Великому Березному запрошує на День відкритих дверей
17:40
/ 1
Перебуваючи вдома на лікуванні, помер Михайло Довганич з Хуста Фото новина
16:31
Унаслідок поранення, отриманого ще в лютому на Запоріжжі, помер Євген Югас зі Стрипи на Ужгородщині Фото новина
15:21
/ 1
У вівторок Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Юрієм Булецою Фото новина
03:52
/ 9
ВІДЕОФАКТ. На полонині Руна екологи зафіксували продовження незаконних будівельних робіт, правоохоронці далі бездіють
14:33
/ 14
В Ужгороді ТЦК і поліція провели масштабний рейд на "ухилянтів" по барах і ресторанах Відео новина
22:16
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
14:32
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з Василем Штефацьком, що загинув у ДТП, повертаючись додому у відпустку з війни Фото новина
11:22
У лікарні в Тернополі від отриманих ран помер Олександр Повпа з Пийтерфолво
23:00
/ 36
Справжні корені Мукачівської єпархії
16:58
/ 1
На Закарпатті торік у 565 закладах загальної середньої освіти навчалося 159 тисяч дітей
15:45
/ 5
Знищити не можна зберегти
15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 5
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
» Всі новини