Великопаладьська сільрада нарубала «дров» на 336 тисяч штрафу

9 листопада 2012 року Закарпатський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Великопаладської сільської ради до Державної екологічної інспекції в Закарпатській області та постановив: дії державної екологічної інспекції в Закарпатській області визнати законними, а збитки заподіяні державі самовільними рубками дерев в сумі майже 336 тис. грн. відшкодувати.

Великопаладьська сільрада нарубала «дров» на 336 тисяч штрафу

 

За інформацією начальника відділу представництва інтересів громадян та держави в судах Михайла Романа, Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області, за вказівкою прокуратури було проведено перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства Великопаладьською сільською радою Виноградівського району в частині проведення розчищення смуги  державного кордону (в межах 5 метрової смуги Державного кордону від 08 до 09 прикордонного знаку) на території с. Велика Паладь.

Виявлено, що на землях вказаної сільської ради при проведенні розробки лісосіки не пов’язаної з веденням сільського господарства по розчищенню смуги вздовж Державного кордну проводилась незаконна рубка лісу, чим було завдано збитки  державі в сумі майже  336 тис. грн.

Проте, керівництво Великопаладської сільської ради  подало до суду на дії Державної екологічної інспекції, адже на їх думку перевірка екологами була проведена незаконно і вони не збиралися відшкодовувати таку суму до бюджету.

З метою захисту інтересів держави в особі Державної екологічної інспекції в Закарпатській області, прокуратурою Закарпатської області було здійснено вступ у розгляд зазначеної справи. В судовому засіданні прокурором було доведено, що дії Державної екологічної інспекції вчинені відповідно до вимог чинного законодавства, а відповідно позов сільської ради є безпідставним та необгрунтованим, повідомили Закарпаття онлайн у прес- службі прокуратури Закарпатської області.

21 листопада 2012р.

Теги: рубка, збитки, Велика Паладь

Коментарі

депо 21.11.2012 / 23:25:11
ісе там, де Поладі М. рубав ліс,тобто чистив полосу

НОВИНИ: Кримінал

17:09
/ 7
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 1
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
» Всі новини