"Хочеться, щоб УжНУ "звучав" в Україні на такому рівні, як Центр нейрохірургії та неврології" – Смоланка

Перед початком зустрічі з журналістами у прес-центрі Закарпаття Володимир Смоланка, який став лауреатом Національної медичної премії у номінації «Кращий практикуючий лікар» і який наразі є головним і єдиним конкурентом Федора Ващука на завтрашніх виборах ректора УжНУ, розповів виданню Закарпаття онлайн про свій настрій напередодні виборів.

"Хочеться, щоб УжНУ "звучав" в Україні на такому рівні, як Центр нейрохірургії та неврології" – Смоланка

«Все йшло до того, що має бути один кандидат. Але ж це – вибори, повинно бути змагання, люди повинні мати, з кого обирати», – заявив Володимир Смоланка. За його словами, рішення про висування своєї кандидатури на вибори ректора УжНУ «підкріплене» власним баченням розвитку навчального закладу. 

«Коротко про це немає сенсу говорити, адже йдеться про цілу програму. Завтра я все розкажу в промові. Якщо про головне… Хочеться, щоб університет був демократичною установою, де будуть створені всі умови для реалізації наукових планів викладачів. І щоб рівень викладання був на дуже високому рівні. Хочеться, щоб УжНУ був одним з найкращих університетів країни. І хочеться, щоб «звучав» на такому рівні, як створений з моїми однодумцями Центр нейрохірургії та неврології, куди приїздять на операції люди з усієї України»,  – розповів кандидат на посаду ректора УжНУ.

При цьому Володимир Смоланка зазначив, що налаштований оптимістично: «у статуті передбачено, що голосування буде таємним. Сподіваюся, що ніхто не чинитиме ні на кого тиск, і делегати не боятимуться голосувати».

 

 
21 листопада 2012р.

Теги: Смоланка, УжНУ, вибори, ректор, центр

Коментарі

red 2012-11-22 / 13:18:22
детский сад для Ващука ці вибори. Він уже кіть добрався, то не відпустить шмат. Хитрий лис!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ХВЕДОРЕ РИГОРІЙОВИЧУ!!! 2012-11-21 / 22:40:44
Ви закономірно перемогли і стали ректором, а працівники УжНУ???
Хрен їм, а не вибір!!!
Завтра наукова бидлоеліта зробить свій закономірний вибір.
А якщо нагодою Федя не дотягне до 30% то визнаємо вибори недійсними або інший варіант (у нас їх близько десятка). Благо в державі тепер усьо МИ!!!
А навіть якщо пройдуть до кінця і переможуть, то ми Смоланці таке життя влаштуємо, що ректорство Вегеша раєм покажеться і за півроку-рік сам напише заяву.
Не маєте вибору шановні.
Плюс в конференцію трудового колективу ми народ попідганяли потрібний - типу інтелектуалів і інтелігентів Дьордяя Васю і іже с ним.

Щиро ВАШ - Сублима

смерж 2012-11-21 / 22:14:29
скажи НІ "нечистокровному" та корупційному!

Песиміст 2012-11-21 / 21:27:32
Ващукове бабло переможе всьо. А хто не вірить - най провірить... Зачнеме зо Словакії. Претендент на ректора УжНУ п. Ващук Ф.Г. є громадянином Словаччини, панове. А пан Ледида - громадянином Угорщини! Чи знає про сесі фіглі няньно В.Ф.??? Буде знати!!!

Марфа Рошкові іще 2012-11-21 / 21:07:04
То точно ви коментар писали? Бо стільки помилок така освічена людина зробити не зможе, якби й хотіла.

марфа Рошку 2012-11-21 / 21:05:09
Михале Михайловичу, відпрацьовуєте модні туалети?

З Ващуком так прозвучить, що мало не покажеться нікому. особливо студентам.

пан Вілен 2012-11-21 / 20:02:24
Шановні освітяни Закарпаття,професорсько-викладацький склад УжНУ,уся інтелігенція краю! Залишилося менше півдоби до голосування,вибори -це ваш вибір майбутнього краю,це майбутнє наших дітей,це майбутнє освіти в цілому.На прикладі виборів на посаду ректора УжНУ буде визначено подальше призначення УжНУ.Так як ректором УжНУ має стати людина лише з моральним обличчям, людина з не заплямованою сумнівною репутацією, людина духовна та шанована в широких колах краю,знана ,благородна та милосердна.Зробіть свій вибір,як підказує ваше серце і сумління.Саме завтра і лише завтра треба скористатися даним шансом, щоб обрати достойнішого кандидата на таку поважну посаду ректора УжНУ.На моє глибоке переконання-це кандидатура Володимира Смоланки!

сорри 2012-11-21 / 19:19:26
Якщо ректором стане Ващук, то хрест треба ставити не тільки на перспективах УжНУ, але й на майбутньому всього Закарпаття, які значною мірою визначаються в УжНУ. Замість зробити крок вперед, в європейське майбутнє, ми зробимо крок в прірву азіатсько-корупційної системи...

Ужгород 2012-11-21 / 19:13:45
Корупціонеру Ващуку не місце у вищій освіті!

Рошко Михайло 2012-11-21 / 17:25:29
Всі цього хочуть тому раджу завтра о 12 годині підтримати пана Ващука на посаді і тоді УжНУ прозвучить на весь світ і ваш центр прозвучить ще більше, як важу було сказано УжНУ потрібен справжній менеджер!

Микола 2012-11-21 / 16:53:29
А чому б Д. Табачнику не не віддати в оренду ПП Ващук Ф.Г. Ужгородський національний університет ну припустимо на років 50? ПП Ващук вже має бізнес-план, чому б його не впровадити?

Петро 2012-11-21 / 16:19:52
Для того, щоб так "зазвучав" потрібно, щоб В.Смоланка підтримав на посаді ректора Федора Ващука. Кожен повинен займатися тим, що найкраще у нього виходить.

Викладачу 2012-11-21 / 15:47:32
То Ви вважаєте, що регіональний Федя кращий? Здається, він уже достатньо продемонстрував відвертої зневаги до законів, правил і людей (як і ті, що допомагають йому йти по трупах). Смоланка, і тільки Смоланка, інакше УжНУ перетвориться в контору, яка торгує дипломами!

НОВИНИ: Соціо

23:29
На "Закарпатському божоле" вже продають подвійно доброчинний календар від "Барбоса" і "Дороги життя"
22:56
"Міс Кіс" обирали в Ужгороді
17:32
/ 2
На Закарпатті прикордонники вшанували пам’ять вбитого контрабандистами побратима
03:23
/ 8
ФОТОФАКТ. Ужгороді на смітник викинули велике погруддя Леніна
23:39
Першу бочку молодого вина відкрили в Ужгороді – стартувало "Закарпатське Божоле – 2019"
18:03
/ 5
У понеділок суд в Ужгороді розпочне по суті перевіряти законність "екологічного" висновку по ВЕС на Боржаві
17:26
На новорічно-різдвяні свята призначено 2 додаткових потяги на Закарпаття
16:51
"Закарпатське Божоле" в Ужгороді уже пригощає перших відвідувачів
16:48
В Ужгороді в рамках акції "Намалюй життя" замальовують рекламу каналів наркотиків на парканах і стінах
16:35
У Берегові погодили приєднання кількох сільських громад до міської ОТГ та виділили кошти на притулок для тварин-безхатьків
16:24
У прикордонному Чопі для вояків на передовій передали виготовлені школярами обереги, дитячі малюнки та солодощі
16:13
На митниці на Закарпатті з наступного року може "експериментально" запрацювати електронна черга
15:47
Для забезпечення прозорості у сфері ремонту та будівництва автодоріг у Закарпатті – в ОДА підписано Меморандум
15:15
На Закарпатті радійників, телевізійників та працівників зв’язку привітали із прийдешнім професійним святом
15:08
Ще два пожежно-рятувальні підрозділи запрацювали на Тячівщині та на Берегівщині
15:03
До кінця 2019 року Закарпаття одержить майже 13 млн грн із ДФРР для реалізації 6 проектів
10:06
/ 3
УжНУ підписав угоду про співпрацю з трьома угорськомовними освітніми закладами Закарпаття
09:20
/ 1
137 закарпатців отримають грошима пільги на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень
09:19
На Закарпатті на цукровий діабет хворіють близько 40 тисяч людей
03:46
/ 8
Громада церкви у Пилипці на Міжгірщині відстояла у Верховному Суді своє право на перехід до ПЦУ
03:34
Сесія Ужгородської міськради знову пройшла з протестами і суперечками
02:05
/ 1
Нардеп Петьовка: ВР підтримала прохання громад щодо акцизного збору для місцевих податків
17:57
Сільрада Забріді на Великоберезнянщині передала керівництву ОДА листа з проханням скасувати документацію щодо будівництва мініГЕС