Завтра в УжНУ обиратимуть ректора

22 листопада о 12 годині відбудеться засідання Конференції трудового колективу ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Завтра в УжНУ обиратимуть ректора

Порядок денний:

1. Обрання та рекомендація Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України претендента на посаду ректора ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

2. Різне.

Початок реєстрації о 11.30.

Місце проведення: м. Ужгород, вул. Мукачівська, 23 (зала СЦД «Ювентус»).

Нагадаємо, на посаду ректора вузу наразі претендують в.о. ректора, "регіонал" Федір Ващук та нейрохірург, професор, член "Єдиного Центру" Володимир Смоланка.

21 листопада 2012р.

Теги: УжНу, ректор

Коментарі

Босорканя 2012-11-21 / 21:19:31
Табачник написав заяву... Але педальний кінь Сулима залишився! Надіємося, не на довго. Як все політизовано та задовбано, панове! Ващук нерозривно ходить з Ледидендроном. Єдина розумна альтернатива- Смоланка В. За СМОЛАНКУ!!!

Читач до професора 2012-11-21 / 20:57:08
Вже залежав... Де ви були, коли був усатий? Тоді він вам всім хороший був. І викладачам, і студентам. Чого ж тоді мовчали?
А коли його зняли, раптом став поганий... Довів УжНУ до плінтуса...
Хто би не був, прогресу не буда. Далі будуть давати, і далі будуть брати (хто би не був!). Такий менталітет у нас!

беркут 2012-11-21 / 19:04:53
що малята, хочете смоланку? в нашій рознарядці інше прізвище. так що вибачайте.

Від викладачів УжНУ 2012-11-21 / 18:38:33
Дорогі студенти! Наша з вами доля в наших руках - наш вибір - СМОЛАНКА ВОЛОДИМИР !!! Нас не залякають хоч і обіцяють.

Студенти УжНУ 2012-11-21 / 18:32:27
Шановні викладачі та працівники УжНУ, всі,хто причетний до виборів нашого РЕКТОРА! Якщо хочете щоб ми Вас не проклинали - переконливо просимо Вас проголосувати за п. СМОЛАНКУ. Віднесіться з повагою не тільки до п. СМОЛАНКИ В., а і до себе особисто.

МИХАЙЛО 2012-11-21 / 18:25:58
Чому вибори в УЖНУ так естренно? Бо міністр Д. Табачник подав у відставку. Президент може відразу підписати його заяву. А як відомо Табачник з Ващуком- рука руку миє. Йде поголос, що Ващук до нього їздив за ректорством не з порожніми руками. Підношення можуть пропасти, бо хто знає, яким буде новий міністр. А раптом борець з корупцією?

викладач 24 2012-11-21 / 17:18:04
Смоланка і тільки Смоланка!!! Дай Бог йому перемоги!

Оксана 2012-11-21 / 16:50:27
Чи може хтось з юристів оцінити, наскільки дотримана процедура виборів ? Мова йде про період на подання заяв на посау ректора(два тижні, як було, чи все-таки місяць ?), чи це нормально, що вибори відбуваються через три дні після того як кандидати подали заяви ? А де офіційні зустрічі з трудовими колективами, подавати "заявки" на які запрошує комісія УжНУ по організації виборів у повідомленні за 16.11 ? А чому вибори проводяться посеред дня (11.30), коли пари в розпалі, а не в 15.00, як це завжди було в УжНУ ? А хто формуватиме лічильну комісію ? Таких питань море

небайдужий 2012-11-21 / 14:43:03
Шановні, не будьте такими категоричними. Ми ще, не знаємо чи Смоланка буде включений до бюлетеня.Чому нема реакції Смоланки на таку поспішність в проведенні виборів? Чому він не вимагає часу для зустрічей з трудовим колективом? Чому ніде нема його програми? Чому ніхто офіційно не висловлюється в його підтримку? Чому пан Балога не агітує у фейсбуці за достойного кандидата? Таких чому дуже багато. Підтримуючи пана Смоланку, все ж таки, не розумію його дій. А в душі закрадається сумнів, що його в черговий раз використали НАШІ знамениті політики в своїх меркантильних цілях.

юрист 2012-11-21 / 14:37:52
Такої супершвидкості по виборах ректора ще нігде не було.
Порушення за порушенням. І все це прикриває міністерство.

професор 2012-11-21 / 14:33:29
Звертаюсь до колективу УжНУ.
Від Вас залежить подальший розвиток університету.
Встаньте із колін і доведіть свою самостійність заради наступних поколінь!

тоня 2012-11-21 / 14:28:57
чому видаляють коментарі???

... 2012-11-21 / 14:04:06
Беркут буде?

lion 2012-11-21 / 13:16:21
От завтра і буде видно чи трудовий колектив УЖНУ - інтелігенція, чи просто стадо, яке партія може зігнати і нагнути...

Богданка 2012-11-21 / 12:14:52
От завтра і побачимо, чого варта наша вузівська еліта. Хоч і "терзают смутные сомнения", але cподіваємося, що афер від освіти не пройде! Бажаємо професору Смоланці перемоги, бо інакше УжНУ кінець!

Міжгір"я 2012-11-21 / 11:27:40
СМОЛАНКА!!!!!!

+++ 2012-11-21 / 11:23:48
Шо так шіковно?

НОВИНИ: Соціо

14:04
/ 2
На вечір суботи та у ніч проти неділі на Закарпатті прогнозують грози зі зливами, шквальним вітром, градом і мокрим снігом
13:56
На Закарпатті відкривають пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною
10:47
/ 1
На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
10:27
/ 5
На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
10:16
/ 1
"Велике будівництво" триває на Закарпатті
09:36
За безпекою дорожнього руху на Закарпатті слідкуватимуть додаткові патрулі
02:34
/ 4
В Ужгороді на погоджувальній комісії по "Кірпічці" громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови
02:18
На Тячівщині жителі Дубового вийшли на попереджувальну акцію через ями в центрі селища
01:55
На Закарпатті мобільні групи перевірятимуть на кордоні з Угорщиною посилки заробітчан (ДОКУМЕНТ)
01:25
На Закарпатті обговорили проєкт "Мале карпатське коло"
01:14
Угорщина повідомила, що відтерміновує відкриття пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні зі свого боку
18:00
/ 3
Угорщина погодила відкриття 4 пунктів пропуску на Закарпатті
17:53
/ 1
Останній дзвоник відсвяткували дистанційно у школах Закарпаття
16:29
/ 1
В Ужгороді шукають кандидатів на звання почесного громадянина міста і претендентів на почесну відзнаку міськради
14:43
/ 2
Суд підтвердив обов'язок підрядника відшкодувати збитки за неякісний ремонт частини вулиці Капушанської в Ужгороді
14:26
На Закарпатті з 1 червня послаблюють карантин: дозволяють пасажирські перевезення, роботу готелів і спортзалів
13:03
/ 5
Ще 7 нових автобусів "Електронів" закуплять в Ужгороді
12:05
/ 2