Завтра в УжНУ обиратимуть ректора

22 листопада о 12 годині відбудеться засідання Конференції трудового колективу ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Завтра в УжНУ обиратимуть ректора

Порядок денний:

1. Обрання та рекомендація Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України претендента на посаду ректора ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

2. Різне.

Початок реєстрації о 11.30.

Місце проведення: м. Ужгород, вул. Мукачівська, 23 (зала СЦД «Ювентус»).

Нагадаємо, на посаду ректора вузу наразі претендують в.о. ректора, "регіонал" Федір Ващук та нейрохірург, професор, член "Єдиного Центру" Володимир Смоланка.

21 листопада 2012р.

Теги: УжНу, ректор

Коментарі

Босорканя 2012-11-21 / 21:19:31
Табачник написав заяву... Але педальний кінь Сулима залишився! Надіємося, не на довго. Як все політизовано та задовбано, панове! Ващук нерозривно ходить з Ледидендроном. Єдина розумна альтернатива- Смоланка В. За СМОЛАНКУ!!!

Читач до професора 2012-11-21 / 20:57:08
Вже залежав... Де ви були, коли був усатий? Тоді він вам всім хороший був. І викладачам, і студентам. Чого ж тоді мовчали?
А коли його зняли, раптом став поганий... Довів УжНУ до плінтуса...
Хто би не був, прогресу не буда. Далі будуть давати, і далі будуть брати (хто би не був!). Такий менталітет у нас!

беркут 2012-11-21 / 19:04:53
що малята, хочете смоланку? в нашій рознарядці інше прізвище. так що вибачайте.

Від викладачів УжНУ 2012-11-21 / 18:38:33
Дорогі студенти! Наша з вами доля в наших руках - наш вибір - СМОЛАНКА ВОЛОДИМИР !!! Нас не залякають хоч і обіцяють.

Студенти УжНУ 2012-11-21 / 18:32:27
Шановні викладачі та працівники УжНУ, всі,хто причетний до виборів нашого РЕКТОРА! Якщо хочете щоб ми Вас не проклинали - переконливо просимо Вас проголосувати за п. СМОЛАНКУ. Віднесіться з повагою не тільки до п. СМОЛАНКИ В., а і до себе особисто.

МИХАЙЛО 2012-11-21 / 18:25:58
Чому вибори в УЖНУ так естренно? Бо міністр Д. Табачник подав у відставку. Президент може відразу підписати його заяву. А як відомо Табачник з Ващуком- рука руку миє. Йде поголос, що Ващук до нього їздив за ректорством не з порожніми руками. Підношення можуть пропасти, бо хто знає, яким буде новий міністр. А раптом борець з корупцією?

викладач 24 2012-11-21 / 17:18:04
Смоланка і тільки Смоланка!!! Дай Бог йому перемоги!

Оксана 2012-11-21 / 16:50:27
Чи може хтось з юристів оцінити, наскільки дотримана процедура виборів ? Мова йде про період на подання заяв на посау ректора(два тижні, як було, чи все-таки місяць ?), чи це нормально, що вибори відбуваються через три дні після того як кандидати подали заяви ? А де офіційні зустрічі з трудовими колективами, подавати "заявки" на які запрошує комісія УжНУ по організації виборів у повідомленні за 16.11 ? А чому вибори проводяться посеред дня (11.30), коли пари в розпалі, а не в 15.00, як це завжди було в УжНУ ? А хто формуватиме лічильну комісію ? Таких питань море

небайдужий 2012-11-21 / 14:43:03
Шановні, не будьте такими категоричними. Ми ще, не знаємо чи Смоланка буде включений до бюлетеня.Чому нема реакції Смоланки на таку поспішність в проведенні виборів? Чому він не вимагає часу для зустрічей з трудовим колективом? Чому ніде нема його програми? Чому ніхто офіційно не висловлюється в його підтримку? Чому пан Балога не агітує у фейсбуці за достойного кандидата? Таких чому дуже багато. Підтримуючи пана Смоланку, все ж таки, не розумію його дій. А в душі закрадається сумнів, що його в черговий раз використали НАШІ знамениті політики в своїх меркантильних цілях.

юрист 2012-11-21 / 14:37:52
Такої супершвидкості по виборах ректора ще нігде не було.
Порушення за порушенням. І все це прикриває міністерство.

професор 2012-11-21 / 14:33:29
Звертаюсь до колективу УжНУ.
Від Вас залежить подальший розвиток університету.
Встаньте із колін і доведіть свою самостійність заради наступних поколінь!

тоня 2012-11-21 / 14:28:57
чому видаляють коментарі???

... 2012-11-21 / 14:04:06
Беркут буде?

lion 2012-11-21 / 13:16:21
От завтра і буде видно чи трудовий колектив УЖНУ - інтелігенція, чи просто стадо, яке партія може зігнати і нагнути...

Богданка 2012-11-21 / 12:14:52
От завтра і побачимо, чого варта наша вузівська еліта. Хоч і "терзают смутные сомнения", але cподіваємося, що афер від освіти не пройде! Бажаємо професору Смоланці перемоги, бо інакше УжНУ кінець!

Міжгір"я 2012-11-21 / 11:27:40
СМОЛАНКА!!!!!!

+++ 2012-11-21 / 11:23:48
Шо так шіковно?

НОВИНИ: Соціо

18:03
/ 3
У понеділок суд в Ужгороді розпочне по суті перевіряти законність "екологічного" висновку по ВЕС на Боржаві
17:26
На новорічно-різдвяні свята призначено 2 додаткових потяги на Закарпаття
16:51
"Закарпатське Божоле" в Ужгороді уже пригощає перших відвідувачів
16:48
В Ужгороді в рамках акції "Намалюй життя" замальовують рекламу каналів наркотиків на парканах і стінах
16:35
У Берегові погодили приєднання кількох сільських громад до міської ОТГ та виділили кошти на притулок для тварин-безхатьків
16:24
У прикордонному Чопі для вояків на передовій передали виготовлені школярами обереги, дитячі малюнки та солодощі
16:13
На митниці на Закарпатті з наступного року може "експериментально" запрацювати електронна черга
15:47
Для забезпечення прозорості у сфері ремонту та будівництва автодоріг у Закарпатті – в ОДА підписано Меморандум
15:15
На Закарпатті радійників, телевізійників та працівників зв’язку привітали із прийдешнім професійним святом
15:08
Ще два пожежно-рятувальні підрозділи запрацювали на Тячівщині та на Берегівщині
15:03
До кінця 2019 року Закарпаття одержить майже 13 млн грн із ДФРР для реалізації 6 проектів
10:06
/ 2
УжНУ підписав угоду про співпрацю з трьома угорськомовними освітніми закладами Закарпаття
09:20
/ 1
137 закарпатців отримають грошима пільги на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень
09:19
На Закарпатті на цукровий діабет хворіють близько 40 тисяч людей
03:46
/ 6
Громада церкви у Пилипці на Міжгірщині відстояла у Верховному Суді своє право на перехід до ПЦУ
03:34
Сесія Ужгородської міськради знову пройшла з протестами і суперечками
02:05
/ 1
Нардеп Петьовка: ВР підтримала прохання громад щодо акцизного збору для місцевих податків
17:57
Сільрада Забріді на Великоберезнянщині передала керівництву ОДА листа з проханням скасувати документацію щодо будівництва мініГЕС
17:29
На Закарпатті буде свій смарт-музей з використанням цифрових технологій
17:26
/ 1
Депутати Закарпатської облади просять збільшити у держбюджеті фінансовий ресурс місцевим бюджетам на 2020 рік
17:22
В Ужгороді шукають інвестора для створення мережі міського велопрокату
16:48
На Закарпатті проведуть міжнародний Форум щодо проблемних питань Солотвина та солерудника
16:43
В Ужгороді відбулося засідання робочої групи Центру допомоги учасникам АТО при обладміністрації
16:12
За 10 місяців на Закарпатті сплачено понад 3,6 млрд грн ЄСВ
15:55
/ 4
Усі комунальні медзаклади на Закарпатті перетворені у комунальні некомерційні підприємства
» Всі новини