Міліція підтвердила, що винуватцем трагічного ДТП на Хустщині є Павло Нагірний

Як розповів кореспонденту Закарпаття онлайн помічник начальника сектору зв’язків зі ЗМІ та громадськістю Хустського МВ УМВС в Закарпатській області Сергій Шимон, «так, наразі порушено кримінальну справу за ст. 286, ч. 3, проводяться слідчі дії».

Міліція підтвердила, що винуватцем трагічного ДТП на Хустщині є Павло Нагірний

Крім того, Сергій Шимон підтвердив особу учасника ДТП, в якому загинули матір і 7-річна дитина, а ще двоє дітей були доправлені в лікарню з численними травмами. Як вчора першим писало Закарпаття онлайн, за кермом автомобіля, який спричинився до кривавої аварії, був керівник Хустської філії ПАТ "Закарпатгаз" Павло Нагірний. За інформацією УДАІ УМВС України в Закарпатській області, власне він і є винуватцем ДТП. «Наразі чоловік перебуває у психіатричній лікарні міста Берегово», – сказав Сергій Шимон.

За інформацією Закарпаття онлайн, зараз робляться активні спроби викривити справжню картину ДТП, аби її винуватець уникнув відповідальності. Зокрема, через «влаштування» його в психіатричну лікарню, яким займався сват Павла Нагріного, в минулому – високопоставлений міліцейський чиновник, уродженець Берегова (міліціонером є і зять Павла Нагірного). Також «підбираються» особи, яких буде використано в ролі «свідків» аварії.  

 
20 листопада 2012р.

Теги: ДТП, Нагірний, аварія, спроби викривити

Коментарі

аноним 2012-11-24 / 14:42:56
звичайно,що пан Нагірний,уникне кримінальної відповідальності,позаяк його кумом є прокурор Кайло і все у нашому місті вірішується через нього.Дуже шкода,що за гратами сидять діти,наприклад за крадіжку телефона,а таке резонансне вбивство, кумусь зійде з рук.Тільки як з цим гріхом на душі буде жити сам Нагірний і всі його помічники?Надіятись на правову систему нам не варто.

У здоровому тілі - здоровий глузд! 2012-11-23 / 12:33:47
Задовбали ці Закарпатгазовські викидиши. Рибачок пішов з трупом, Нагірний з двома, молода сімья загинула від угару.
Але вони завжди відкупаються, і цей відкупиться.
Два під#ри, Шатило та Енінги, плодять підорасів, а людське життя для них не варто нічого.

hofsyk 2012-11-21 / 19:46:05
От гнида!
Я вам можу одразу сказати, - такі чиновники-мільйонери за гратами не сидять, все буде зфабриковано на користь Нагірного П.(п"яний-вбивця)!!!!
Його потрібно було лінчувати на місці злочину!
Шкода, що в наш час на кіл не саджають - там йому і місце!!!!!!!

333 2012-11-21 / 01:11:12
В першу чергу ті що йому допомагають мають подумати що і в них є діти, внуки, жінки!!!! А як би Вони судили якщо б це сталося з їхніми сім*ями?!! Бог є і рано чи пізно вдарить по найболючішому!!!! Свати зяті задумайтесь!!!

pfr 2012-11-20 / 23:26:05
я б йому влив у пику стільки горілки, щоб паскуда здох від білої гарячки і не гавкнув. а труп переїхав асфальтотоптальною машиною. щоб і місця мокрого від гада не лишилось. така істота на цьому світі нікому не хибітиме. Газовики - це мафія неймовірна...

СПРАВЕДЛИВІСТЬ 2012-11-20 / 21:22:14
ЗВЕРТАЮСЬ до всіх чинновників" ТОЙ ХТО ПРИКРИВАЄ ВЧИНЕНЕ ЗЛО, ТОЙ МАЄ БІЛЬШИЙ ГРІХ, НІЖ ТОЙ ХТО ЙОГО СКОЇВ" , і подумайте як би Ви зробили якщо таке горе сталось б у Вас!!!!!!!!!!!

честер 2012-11-20 / 20:40:18
Завалить такого пидара надо сразу!!!!!!!!!!!!

Микола 2012-11-20 / 19:03:21
Слів просто нема, кончений підер Нагірний, та його повісити за то як мінімум, за смерть людей хоче відмазатись козліна. Мочити треба, і тих врачів, мусорів, прокурорів і суддів що його будуть відмазувати.

123 2012-11-20 / 18:58:16
недумають нагірного свати і зяті шо земля кругла.І БОГ НА НЕБІ Е.а Бог палицьов бити не іде.одним словом сволочи.

Адмін 2012-11-20 / 18:19:47
Вибачте, випадково у статті, за якою порушена справа, цифра 2 підмінилась 1. Виправили, дякуємо

яяяя 2012-11-20 / 17:55:22
Стаття 186. Грабіж
ч. 3. Грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення
чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому, -
карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми
років.
Що це ??????????????

Марина 2012-11-20 / 17:03:30
яяяя, цілковито погоджуюсь із кожним слвом!

яяяя 2012-11-20 / 16:46:43
В кінці-кінців, зроблять винуватою померлу жінку!!!! Хвала Нагірному!!!! Виникає питання - Як може психічно-хвора людина займати керівні посади? Вчора ж він був на робочому місці!

Марина 2012-11-20 / 15:10:10
Спасибі автору за правдивий матеріал!

сірожа звєрєв 2012-11-20 / 14:26:14