Кількість недійсних бюлетенів за підсумками парламентських виборів склала майже 1,2 млн. Більшість з цієї кількості склали бюлетені по мажоритарних округах. Про це пише "Дзеркало тижня".
Зокрема, кількість недійсних бюлетенів по мажоритарних округах по Україні склала 783 тис. 308, що в середньому по округах – близько 3,5%. Всього проголосувало 20 млн 775 тис. 615 виборців. Зазначимо, що за даними кампанії 2002 року, зіпсовані бюлетені склали 5,6% від загальної чисельності.
Кількість недійсних бюлетенів за партійними списками по Україні склала 409 тис. 068. Середній показник по округах – 2% (у 2002-м їх було близько 3,7%). Тут рекордсменом став округ №73 (м. Виноградів, Закарпатська область ),де перемогла Партія регіонів – 6% недійсних бюлетенів.
Креативний випадок, як вважає видання, мав місце і в окрузі №71 (Хуст, Закарпатська область). Тут усього на 217 голосів виявилося більше в брата нинішнього очільника МНС Віктора Балоги — Павла Балоги. Регіонал Степан Деркач спробував через суди "заблокувати" результати голосування на окремих дільницях, де з великим відривом переміг кандидат від "Єдиного Центру". Але з урахуванням середньої явки по округу — 44,2%, тисяча голосів пішла в нікуди. З них, за інформацією "Дзеркала тижня", 836 були за Балогу.
Привертає увагу факт, що зіпсованих бюлетенів за списками на 329 тис. менше, ніж по одномандатних округах. Більшість таких фактів – в центральних областях України, де рейтинг ПР нижче, ніж у опозиційних партій, пише оглядач "Дзеркала тижня".
Як правило, велика кількість зіпсованих бюлетенів з'являється там,де за допомогою адмінресурсу псують додатковими позначками бюлетені зголосами за "невигідного" кандидата.