З’ясовано особу горе-водія, що врізався в Миколайчика (ФОТО, ВІДЕО)

Редакція Закарпаття онлайн з'ясувала особу водія, який в ніч з 12-го на 13-те листопада на автомобілі «Chevrolet Captiva» врізався в огорожу набережної на площі Театральній в Ужгороді.

З’ясовано особу горе-водія, що врізався в Миколайчика (ФОТО, ВІДЕО)

«Героєм», що після буйного святкування власного дня народження ганяв за кермом власного авто пішохідною частиною історичного Ужгорода, переїжджаючи навіть з одного берега Ужа на інший через Пішохідний міст, виявився 24-річний ужгородець Олександр Марушка.

Його сторінка в соціальній мережі «Однокласники» містить навіть фото Олександра з авто з державними номерами АО 0188 ВР, на якому було скоєно резонансне ДТП.

Судячи з фото, власноруч розміщених молодиком на своїй сторінці, він любить себе (займається бодібилдінгом), розважатися в компанії друзів та активний відпочинок.

14 листопада 2012р.

Теги: Миколайчик, Марушка, ДТП

Коментарі

Влад 2013-01-19 / 13:58:45
шо ви до нього причепилися з кожним таке може бути.

Іван 2012-11-24 / 17:59:12
Мязи є, ще би трохи й мязи в голові качав...

Може чомусь його навчить. Навряд-чи мажор якийсь, але права варто відібрати. А якби там хтось ввечері гуляв і його збили...

ВАСЯ З СЕРИДНЬОГО 2012-11-18 / 11:58:01
Який до дідькажор!? Айбо Ви не розумієте шо мажори на шевролетах ни їздять!

саша 2012-11-17 / 23:47:56
всьо норм ! главно жевий остався

Микола 2012-11-16 / 18:26:29
Кажуть пацик непоганий, хоч і мажорчик, просто "зелений змій" спокусив. А то що "Миколайчик" з перилами їм життя спас, то правда!

Прохожий 2012-11-16 / 17:38:42
По ходу Св.Николай ему жизнь спас.

Це і тебе чекає 2012-11-16 / 09:13:03
http://zakarpattya.net.ua/News/103008-Na-Zakarpatti-v-lobovomu-zitknenni-inomarok-zahynula-liudyna-FOTO

рембо 2012-11-15 / 21:14:30
хімія все висушила в черепі

123456 2012-11-15 / 19:16:52
это мальчик вообще хороший......он добряк....его все любят и уважают....просто вот так не красиво получилось у него....думаю для него будет это уроком....

Русин-бидломасі 2012-11-15 / 18:41:38
Нічого-нічого!!!
Уже вас на 7 млн. менше (за 20 років). А допомагають відрегулювати вашу дебільну(200 грн) чисельність ось такі от "миколайчики" на джипах, в лікарні, в суді, в правоохоронних органах, зрештою у Верховній Раді.

ника 2012-11-15 / 15:39:27
2ника

Чиє? Кажуть,його батьки мають відділи в "Плазі"

coo 2012-11-15 / 15:30:15
сила і тачка є - розуму не треба!)непереможний дебіл

ника 2012-11-15 / 15:27:29
ви просто незнаете чие то нахабне невиховане чадо,

українець 2012-11-15 / 10:01:46
"...і виправні роботи йому не помішають!!!" - так, так. Слава Богу силу буде мати лопату в руках тримати... :-)

Ужгородець 2012-11-15 / 09:35:14
Головне, щоб не замнули. А взагалі, права забрати років так на 10, нехай пішки походить, і виправні роботи йому не помішають!!!

Рома 2012-11-15 / 09:26:38
Звідки гроші в цього молодика? Чому він не боявся правоохоронних органів коли їздив пішохідною частиною міста?

Рома 2012-11-15 / 09:22:59
Бичара мажорна

унгварець 2012-11-15 / 06:31:30
Дібіл

ужгородець 2012-11-15 / 02:34:03
Ага,від Партії регіонів :-))

чужинець 2012-11-15 / 02:19:26
Спакуха! Знайомтесь - майбутній депутат.

НОВИНИ: Соціо

15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47
/ 1
Через фальшивий обліковий запис Instagram невідомі заблокували фейсбук екологині, що пише про ризики будівництва вітряків у Карпатах
14:15
За минулий тиждень в Ужгороді з'явилися на світ 53 малюків, у Мукачеві – 39
» Всі новини