На Закарпатті впроваджують нові сорти яблук

Хоч яблука і ростуть майже в кожному дворі, серйозного і масового їх виробництва на Закарпатті немає. Аграрники впевнені, що ситуацію виправить впровадження особливих сортів: стійких до хвороб, екологічно чистих, гіпоалергенних.

На Закарпатті впроваджують нові сорти яблук

У одному з плодорозсадників краю селекціонери виплекали 13 нових сортів яблук, завезених переважно з Німеччини та Чехії. Цінність їх у тому, що завдяки вдалому схрещуванні порід вдалося вивести плоди, стійкі до певних шкідників та хвороб, а це означає, що вони потребують менше хімічних обробок протягом вегетативного періоду. «При гарному вигляді ці фрукти мають ще й чудовий смак і є екологічно чистими, – стверджує Ігор Попович, агроном-консультант плодорозсадника «Голланд Плант Україна». – Надіємося, що незабаром такі яблука стануть родзинкою Закарпаття. Їм до вподоби наш клімат, тому проблем з вирощуванням у фермерів не виникатиме. Потрібне лише бажання займатися цією справою. Плюс, завдяки насадженням таким сортів можна ще й сприяти збереженню сільськогосподарських земель, захистити їх від впливу хімікатів».

 

Зараз у Європі більш популярні жовті яблука, оскільки вони гіпоалергенні та часто рекомендовані для споживання дітям, тим часом як на території України – червоні їх види. Аграрники наголошують на тому, що нові породи орієнтовані якраз для споживання у свіжому вигляді. Тому ці сорти вирощуються за біотехнологією, тобто з меншим використанням хімічних засобів захисту мінімум в 2-3 рази. Селекціонери намагались витримати у відповідних пропорціях баланс кислоти й цукру, соковитості, м’якості. Хоча смакові показники – індивідуальні для кожного. Нещодавно навіть проходила презентація-дегустація в Ужгородському замку, де фермери та журналісти змогли оцінити вигляд, смак та якість яблук і дати їм оцінку у спеціальних анкетах. Ігор Попович зауважив, що для працівників плодорозсадника думка споживача не менш важлива, аніж висновки прямого клієнта-фермера, оскільки в кінцевому результаті продукт все рівно потрапляє на стіл до окремих покупців.

У яблуках справді дуже багато вітамінів, особливо під шкіркою, тому при вживанні ці фрукти чистити не варто, головне – добре помити гарячою водою. Навіть якщо плоди зібрані при дорозі, усі важкі метали осідають назовні. Звісно, що соки, джеми й запечені яблука не менш корисні від свіжозірваних.

Ігор Попович впевнений, що чутки про генетично модифіковані та «хімічні» фрукти потрібно грамотно спростовувати: «Чомусь у нас побутує міф, що яблука з черв’ячками і всілякими «бойовими» слідами – найкращі, а ті, котрі мають ідеальний вигляд – «хімічні». Але мало хто цікавиться, які є препарати для обробки фруктів і для чого їх узагалі оприскують. Скажу вам, що найбільша проблема виробників яблук – це парша, але проти неї обробка плодів проводиться на ранній стадії вегетативно періоду і доки яблуко дозріє, усі хімікати на ньому встигають повністю розкластися. Є також інші шкідники та хвороби, до яких різні сорти по різному сприятливі, тому селекціонери і намагаються виводити нові, котрі при красивому вигляді потребуватимуть мінімум обробок. Звісно, що за кордоном проводяться досліди над схрещуванням генів тварин і рослин, але вплив таких продуктів на організм людини ще не досліджений. Українські селекціонери працюють з генами, пилком і щепленням лише фруктових дерев, тому боятися нема чого. Це тривала і кропітка робота, та результат того вартий».

Також наш споживач дивується, чому це весною на полицях магазинів стоять червонобокі й блискучі яблука, ніби щойно зірвані з дерева. Тут теж немає ніякого підступу й генетичної модифікації, адже існує таке поняття, як умови зберігання. Звісно, що вдома у підвалі ці умови важко створити відповідними, а ось на складах найчастіше діє система регульованого газового середовища (РГС), де виробники дотримуються не тільки оптимального температурного режиму, а й використовують вуглекислий газ для пригнічення процесів життєдіяльності фруктів. Плюс, є спеціальні зимові сорти яблук, котрі достигають пізніше, тому й довше зберігають свіжий вигляд і смакові якості.

Тому при виборі яблук, цих міні-вітамінних контейнерів, опирайтесь на певні знання, власні смакові вподобання, провірених виробників і совість продавців. Та все рівно найкращими будуть ті, котрі виплекані у власному саду своїми ж руками. Смачного!

Вероніка Брудка, Зелене Закарпаття

11 листопада 2012р.

Теги: яблука, сорт

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:05
Безкоштовне харчування влаштували для людей з малозабезпечених сімей в Берегові
15:56
У Мукачеві почали обирати нових директорів шкіл
15:25
/ 5
Нового очільника обласного управління юстиції Закарпаття представили колективу
14:19
/ 1
"Гуцульска бриндзя" збере поціновувачів у Рахові 2 вересня
11:28
Трьом мешканкам Ужгорода придбають соціальне житло
11:05
На Міжгірщині відбудеться обласний фестиваль "На Синевир трембіти кличуть"
11:00
Понад 80 учасників АТО із Закарпаття бажають пройти психологічну реабілітацію
10:59
Власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Закарпаття понад 28,3 млн грн
10:14
Кошти на будівництво нового мосту в Сваляві перераховані в міський бюджет райцентру – ОДА
10:07
/ 2
Закарпатських циган годують їжею, яка пригнічує туберкульозну паличку
09:24
Сезон полювання триває на Закарпатті
09:16
/ 1
Міністерка освіти й науки відвідає Закарпаття
06:25
/ 1
Четверо ветеранів війни на cході України десантувалися з парашутами на закарпатській полонині Руна
20:06
/ 3
Мукачівську суддю покарали доганою і зняттям доплат
17:24
/ 5
На зупинці на пл. Корятовича в Ужгороді запрацювало електронне табло прогнозування часу прибуття автобусів
15:39
/ 2
На Закарпатті працюють над збереженням і розвитком бурої карпатської породи корів
15:26
На Міжгірщині фестивально ласували медом
14:31
Кінострічку про жінок-військовослужбовиць "Невидимий батальйон" презентували на Закарпатті
13:14
На Берегівщині діятимуть пришкільні мовні табори за участю іноземних волонтерів та українських менторів
11:57
/ 1
Облрада затвердила Василя Марюхнича керівником Закарпатського муздрамтеатру
11:48
Торік на Закарпатті за кошти державної субвенції придбали житло 9 родин пільгових категорій
11:36
На Закарпатті учасники АТО отримали понад 700 гектарів землі
11:20
/ 7
Новим керівником управління юстиції Закарпаття став Євген Когутич
10:16
/ 1
Виставку до 100-річчя позашкільного руху відкрили в Ужгороді
09:59
Затримки з вивезенням сміття в Ужгороді в АВЕ пояснюють проблемами зі звалищем
» Всі новини