61-річна мукачівка вчинила стрілянину в ательє

Два конфлікти із застосуванням зброї сталися впродовж одного дня в краї. 60-річна жителька Мукачева звернулася в місцеве ательє з пошиву одягу. Там у неї виник конфлікт із працівниками закладу.

61-річна мукачівка вчинила стрілянину в ательє

 

Наразі невідомо, з якої причини це сталося (можливо, жінці не сподобалася якість виконаної майстринями роботи), проте словесними аргументами мукачівка не обмежилася. Прийшовши в ательє із газовим револьвером, войовнича жінка стала з нього стріляти! Працівниці ательє викликали міліцію й «стрільця» доставили в міськвідділ для з’ясування обставин, – повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області. 

Зброю в неї вилучено (до речі, цей газовий револьвер офіційно зареєстрований), а сама жінка, не виключено, нестиме кримінальну відповідальність за ст.296 ч.4 ККУ (хуліганство із застосуванням зброї). Причина конфлікту в ательє тепер з’ясовується.

Ще один конфлікт із застосуванням зброї трапився в Ужгороді. В міськвідділ міліції звернулася із заявою завідуюча одного з продуктових магазинів міста. Жінка повідомила про те, що вечірньої пори  невідомий чоловік погрожував працівникам їхнього закладу пістолетом, після чого сів у машину й поїхав.

Як з’ясували міліціонери, власником вказаного автомобіля «Фольксваген» є житель Ужгорода. Однак поспілкуватися з чоловіком наразі не вийшло, бо вдома того не застали. Обставини справи з’ясовуються.

09 листопада 2012р.

Теги: ательє, зброя, міліція

Коментарі

lion 09.11.2012 / 13:32:27
"Однак поспілкуватися з чоловіком наразі не вийшло, бо вдома того не застали. Обставини справи з’ясовуються". КРУТО!!!! короче - "Приходьте потом! мене не є!"...

от кутюр 09.11.2012 / 11:25:32
невже так погано пошили?

НОВИНИ: Кримінал

15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 8
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
09:29
/ 3
Громаді Ужгорода через суд повернули привласнену колишнім депутатом автобусну зупинку
08:47
/ 8
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
» Всі новини