Закарпатська ДПА: До уваги громадян — власників транспортних засобів!

Державна податкова інспекція у Тячівському районі доводить до відома громадян – власників транспортних засобів, які мають наявні транспортні засоби, що згідно Закону України від 11.12.91р. №196-XII “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” із відповідними змінами та доповненнями закінчується граничний строк сплати податку з власників транспортних засобів – 30 червня 2007 року.

Закарпатська ДПА: До уваги громадян — власників транспортних засобів!Податок сплачується перед реєстрацією, перереєстрацією та проходженням чергового державного технічного огляду автотранспортного засобу, та обчислюється в залежності від марки та об’єма двигуна. Фізичні особи – платники податку зобов’язані пред’являти органам, що здійснюють реєстрацію, перереєстрацію або технічний огляд транспортних засобів, квитанції або платіжні документи про сплату податку як за попередній так і за поточний роки, а платники, звільнені від сплати цього податку - відповідний документ, що дає право на користування цими пільгами.

ДПІ у Тячівському районі наголошує, що за порушення податкового законодавства щодо термінів сплати (тобто після 30.06.2007 року ) платники несуть відповідальність згідно діючого законодавства, а саме стягується сума несплаченого податку, а також пеня та штраф у порядку, передбаченому Законом.

У разі виявлення фізичних осіб, які не сплачували податок з власників транспортних засобів три та більше років, вони зобов’язані сплатити податок не більш як за три попередніх роки.
Офіційний сайт ДПА в Закарпатській області
22 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 9
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 1
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
» Всі новини