Закарпатський ансамбль виступив на міжнародному фестивалі духовної пісні (ФОТО)

4 листопада 2012 р. у м. Снина (Словаччина) відбувся ХХІІ Міжнародний фестиваль духовної пісні. Церковні дзвони зібрали дев’ять колективів різних конфесій Словаччини, України, Сербії на фестиваль духовної пісні.

Закарпатський ансамбль виступив на міжнародному фестивалі духовної пісні (ФОТО)

Мета фестивалю:  мистецтво єднає сусідів, як зазначив у своєму вітанні голова Союзу русинів-українців Словацької Республіки Петро  Сокол.

Програма перебування включала виступ у православному храмі м. Снина спільну літургію з участю народного вокального ансамблю „Оріховчанка” сільського клубу с. Оріховиця (керівник Тетяна Раховська). З любов’ю і теплом виконані твори ансамблем сприйняла громада храму. Вони дякували учасникам, знайомилися та обмінювалися творами.

На фестивалі Ольга Бенч Генеральний консул України в м. Пряшів відмітила професійні досягнення та творчі здобутки керівника народного ансамблю „Оріховчанка” Тетяни Раховської. У репертуарі  ансамблю прозвучали твори „Дума про Почаївську Божу Матір ”, „Християни, прославляймо ”, „За все Тобі я  дякую ”.

Слід відмітити, що поїздка відбулася за  сприяння  і транспортного забезпечення управління культури обласної державної адміністрації (начальник Ю.Ф.Глеба). Закарпатську делегацію очолили В.В.Рудейчук – директор Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури та І.І.Тужеляк – завідуючий сектором міжнародних зв’язків ЗООМЦК. Учасники отримали дипломи та цінні подарунки від організаторів фестивалю.

Владислава Коста, методист Ужгородського РОМЦНТ і КОР

06 листопада 2012р.

Теги: фестиваль, духовна пісня, Оріховчанка, раховська

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:51
/ 1
В Ужгороді обрали нову локацію для поховань військових
17:34
/ 4
Закарпаття. "Краматорські" сутінки
12:36
Екомандрівка до витоку Чорної Тиси: діти відкривали природу Карпат разом з екоклубом Фото новина
10:31
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Віталієм Лакатошем Фото новина
10:19
/ 1
На Донеччині поліг Михайло Вінтоняк з Косівської Поляни на Рахівщині Фото новина
23:18
/ 1
На війні з Росією поліг Василь Клюс з Великих Ком'ят Виноградівської громади Фото новина
07:57
У понеділок в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Шкобою Фото новина
14:18
Відкрито реєстрацію на серпневі зміни дитячого табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
11:03
/ 1
У Сокирниці на Хустщині попрощалися з полеглим захисником Володимиром Стецем Фото новина
09:31
Завершилася третя зміна табору "Зелені скарби Карпат": пригоди, відкриття і справжнє літнє щастя Фото новина
20:35
Після модернізації колії з кінця липня відновлюють курсування поїздів до Ужгорода
19:20
/ 1
Підтверджено загибель захисника з Берегова Валерія Ковальова Фото новина
18:59
У серпні на кілька днів буде зупинено курсування потягів між Мукачевом і Кошицями
19:53
/ 1
На Закарпатті дозволили полювання у мисливський сезон 2025-2026 років
19:49
Екоклуб у Ясінях запрошує у мандрівку до витоку Чорної Тиси
19:29
На Закарпатті через суд повернули державі понад 2,6 га землі у нацпарку "Синевир"
14:44
/ 1
У Мукачеві попрощаються з захисником Василем Богданом Фото новина
22:44
/ 2
На Рахівщині попрощаються з захисником Андрієм Легким
19:44
У таборі "Зелені скарби Карпат" стартувала третя зміна: перший день присвятили стихії води Фото новина
17:00
/ 1
Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
11:37
/ 3
На Закарпатській митниці викрили спроби незаконного ввезення товарів на сотні тисяч гривень Фото новина
16:44
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні Віктора Набожного Фото новина
23:27
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
» Всі новини