Реклама B3

В Ужгороді проводитимуться тренінги з прав людини та майстер-класи з кіно й фото

В Ужгороді проводитимуть майстер-класи одразу чотири визначні особистості: Олександр Глядєлов, Максим Буткевич, Золтан Шомодьварі, та Андрій Суярко.

В Ужгороді проводитимуться тренінги з прав людини та майстер-класи з кіно й фото

 

8-9 листопада 2012 року в Ужгороді проводитимуться тренінги з прав людини та майстер-класи з кіно й фото за участі відомих далеко за межами України правозахисника Максима Буткевича, фотографа-документаліста Олександра Глядєлова та кінопродюсера Андрія Суярка.

Цей захід проводитиметься у рамках ІІ Конкурсу короткометражних фільмів «Міграція – спроба втечі чи право на краще життя?», організаторами якого є Благодійна організація «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» та Кіномайстерня Cinemahall в Ужгороді. Сам конкурс короткометражок триватиме з 15 жовтня до 30 грудня 2012 року. Мета його – підтримати творчі ініціативи молоді та привернути увагу молодих людей до проблем міграції, расизму й ксенофобії, долучитися до профілактики негативних соціальних явищ в молодіжному середовищі. Участь у конкурсі можуть взяти усі бажаючі віком від 18 років, підготувавши відео-роботу згідно умов конкурсу та надіславши її організаторам (деталі – на веб-сторінці www.cam-z.org). Переможець Конкурсу отримає путівку на міжнародний кінофестиваль, за перші місця у кожній з категорій передбачена винагорода.

Під час дводенного семінару учасники зможуть взяти участь у тренінгу з прав людини та пов’язаних з ними питань міграції за участі юридичного консультанта Угорського Гельсінського Комітету Золтана Шомодьварі, науковця Марка Шпіра та координатора Проекту «Без кордонів» Максима Буткевича. До участі у семінарі запрошений також відомий в Україні та далеко за її межами фотограф, автор 4-х фотокниг і 30-ти персональних фотовиставок у різних країнах світу Олександр Глядєлов, який дасть майстер-клас з фото та на прикладі документальної фотографії продемонструє, як можна поєднати творчість з розкриттям серйозних проблем біженців, міграції, інтеграції, расизму тощо. Відбудеться і творча зустріч з українським кінопродюсером Андрієм Суярком («Той, хто пройшов крізь вогонь», «Іван Сила») та майстер-клас сценариста Василя Мельника.

Додатковим сюрпризом семінару стане зустріч з мігрантами з Шрі-Ланки, які пригощатимуть учасників чаєм, що його привезли з Батьківщини.

Семінар відбудеться 8-9 листопада 2012 р. о 18.00 у приміщенні академічного камерного хору “Кантус”, в обласному Будинку культури профспілок за адресою: м. Ужгород, вул. Руська, 3. Вхід на семінар вільний, його можуть відвідати не тільки учасники конкурсу а й усі зацікавлені. Зареєструватися до участі у семінарі можна на веб-сторінці www.cam-z.org або за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dDFUM083REZyQnFCdU1COVNRU292MWc6MQ .

05 листопада 2012р.

Теги: міграція, тренінг, біженці

Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

18:06
Туристу з Вінниччини стало зле під час походу Свидовецьким хребтом Фото новина
17:14
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Сергієм Івановим Фото новина
10:07
На Мукачівщині в ДТП травмувався водій легкового автомобіля Фото новина
09:14
/ 2
Шестеро туристів застрягли під час спуску з Говерли Фото новина
17:11
На війні загинув 33-річний захисник із села Осій на Хустщині Юрій Черничко Фото новина
11:17
На Ужгородщині 1-річна дитина отримала колото-різану рану
16:38
На війні з росією поліг захисник із Жнятина на Мукачівщині Микола Грицу Фото новина
15:46
/ 1
На Закарпатті 23-річна жінка народила п’яту дитину просто вдома Фото новина
12:52
У замку Паланок у Мукачеві зварили «Леквар Перемоги» Фото новина
12:16
В Ужгороді відбулося спецпогашення марок на підтримку військовополонених Фото новина
11:13
/ 1
23-річна жінка на Великоберезнянщині народила четверту дитину до приїзду медиків
10:12
На війні з рф загинув 33-річний захисник із Великих Лазів на Ужгородщині Іван Коваль Фото новина
15:07
/ 11
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 3
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 2
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
» Всі новини