На Рахівщині під час патрулювання побили прикордонника

До правоохоронців надійшло повідомлення від молодшого інспектора прикордонної служби смт Солотвино, мешканця Тячева, про те, що сьогодні вночі, під час патрулювання неподалік прикордонного знаку в смт Великий Бичків, він виявив 2-х невідомих осіб.

На Рахівщині під час патрулювання побили прикордонника

З метою з'ясувати причину перебування їх біля прикордонної смуги, він направився до них. Помітивши його, останні почали втікати в напрямку автомобільної дороги, на якій був припаркований автомобіль ”Ніссан”, сіли в машину та почали рухатися в напрямку смт Великий Бичків. У цей час прикордонник вибіг на дорогу і став перед автомобілем, намагаючись зупинити його. З машини вийшов чоловік і завдав прикордоннику 2 удари в обличчя. Невідомі зникли на авто у напрямку Рахова. Нападникак розшукує міліція.

03 листопада 2012р.

Теги:

Коментарі

... 2017-03-14 / 22:25:11
Хороший был пацан. Виделись буквально недавно.так и не отдохнули,как планировали. Жаль,что он не уберег себя.

ммм 2013-03-01 / 03:06:32
Назік порядні люди за тебе так тримати!!!

справедливий 2013-02-12 / 09:31:19
Назар дійсно хороша людина знаю особисто правда спильчевий але справедливий йому не дають підступити до добра бо він зробить порядок а порядок тому контингентові який працює в добро не потрібен і обливають його грязю як можуть брана.і.хитрий він нач.застави купив а тепер ним маніпулює каже йому шо правельно а шо ні а той своєї голови не має живе за думкою брани.і .брана олійника назара замовив у мінтів!!!

друг 2012-12-02 / 23:29:45


Хамство. Коментар видалено. Адмін


гоцул 2012-12-02 / 23:27:20
наз мужик!

цьока... 2012-11-18 / 13:50:32
короче ви е всі підараси чому протів назара !!!! ви водному селові жевете а грезетися як шакали ви недумаете за те що ситуація поміняеться с часом і вас всіх накол посадят але вже буде пизно!!!!!

вічерой 2012-11-17 / 17:43:13


Хамство. Коментар видалено. Адмін


мартиш 2012-11-13 / 12:28:01
то баран фігню пише гандурас горбатий треба ще му пару заяв та звонків на телефон довіри бо вже знов робля

ГОМО САПІЄНС 2012-11-13 / 12:26:31
ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ ГОЦУЛІВ!!!

гоцули 2012-11-13 / 12:08:03


Хамство. Коментар видалено. Адмін


ГОСО САПІЄНС 2012-11-13 / 09:32:27
для "друга": не треба порядну людину ублюдком називати, твій комент свідчить про те, що ти сам ублюдлок від ублюдків... і нік сОбі вибрав не в тему , не друг а собака, хоч і так невірно, так собак можна обідити!!!!, швидше ГІЄНА

Друг 2012-11-12 / 14:27:19
Дуже дурні Ви і не впутуйте у ваші грязні справи порядних людей, а Назар як був недоумком "під спідницею" так і є. Дуже багато йому сходить з рук. А те що його почали пресувати, це для нього норма, хоча роблять це дуже слабо і повільно. Це він ублюдок і розписує всякі нечисті, ніби він опришок - насправді закінчене лайно.

гоцул 2012-11-08 / 18:42:20
Рахів за то шоб ,,))все було добре!

Тематик 2012-11-08 / 13:13:42
Шо ви всі паритися якшо олійник вже свобідно тусує по рахову і п....й на всьо