Реклама B3

На Рахівщині під час патрулювання побили прикордонника

До правоохоронців надійшло повідомлення від молодшого інспектора прикордонної служби смт Солотвино, мешканця Тячева, про те, що сьогодні вночі, під час патрулювання неподалік прикордонного знаку в смт Великий Бичків, він виявив 2-х невідомих осіб.

На Рахівщині під час патрулювання побили прикордонника

З метою з'ясувати причину перебування їх біля прикордонної смуги, він направився до них. Помітивши його, останні почали втікати в напрямку автомобільної дороги, на якій був припаркований автомобіль ”Ніссан”, сіли в машину та почали рухатися в напрямку смт Великий Бичків. У цей час прикордонник вибіг на дорогу і став перед автомобілем, намагаючись зупинити його. З машини вийшов чоловік і завдав прикордоннику 2 удари в обличчя. Невідомі зникли на авто у напрямку Рахова. Нападникак розшукує міліція.

03 листопада 2012р.

Теги:

Реклама B4

Коментарі

... 14.03.2017 / 22:25:11
Хороший был пацан. Виделись буквально недавно.так и не отдохнули,как планировали. Жаль,что он не уберег себя.

ммм 01.03.2013 / 03:06:32
Назік порядні люди за тебе так тримати!!!

справедливий 12.02.2013 / 09:31:19
Назар дійсно хороша людина знаю особисто правда спильчевий але справедливий йому не дають підступити до добра бо він зробить порядок а порядок тому контингентові який працює в добро не потрібен і обливають його грязю як можуть брана.і.хитрий він нач.застави купив а тепер ним маніпулює каже йому шо правельно а шо ні а той своєї голови не має живе за думкою брани.і .брана олійника назара замовив у мінтів!!!

друг 02.12.2012 / 23:29:45


Хамство. Коментар видалено. Адмін


гоцул 02.12.2012 / 23:27:20
наз мужик!

цьока... 18.11.2012 / 13:50:32
короче ви е всі підараси чому протів назара !!!! ви водному селові жевете а грезетися як шакали ви недумаете за те що ситуація поміняеться с часом і вас всіх накол посадят але вже буде пизно!!!!!

вічерой 17.11.2012 / 17:43:13


Хамство. Коментар видалено. Адмін


мартиш 13.11.2012 / 12:28:01
то баран фігню пише гандурас горбатий треба ще му пару заяв та звонків на телефон довіри бо вже знов робля

ГОМО САПІЄНС 13.11.2012 / 12:26:31
ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ ГОЦУЛІВ!!!

гоцули 13.11.2012 / 12:08:03


Хамство. Коментар видалено. Адмін


ГОСО САПІЄНС 13.11.2012 / 09:32:27
для "друга": не треба порядну людину ублюдком називати, твій комент свідчить про те, що ти сам ублюдлок від ублюдків... і нік сОбі вибрав не в тему , не друг а собака, хоч і так невірно, так собак можна обідити!!!!, швидше ГІЄНА

Друг 12.11.2012 / 14:27:19
Дуже дурні Ви і не впутуйте у ваші грязні справи порядних людей, а Назар як був недоумком "під спідницею" так і є. Дуже багато йому сходить з рук. А те що його почали пресувати, це для нього норма, хоча роблять це дуже слабо і повільно. Це він ублюдок і розписує всякі нечисті, ніби він опришок - насправді закінчене лайно.

гоцул 08.11.2012 / 18:42:20
Рахів за то шоб ,,))все було добре!

Тематик 08.11.2012 / 13:13:42
Шо ви всі паритися якшо олійник вже свобідно тусує по рахову і п....й на всьо