У Мукачеві День Автомобіліста відзначили традиційним ярмарком (ФОТО)

В останню неділю жовтня на мукачівському «Автограді», що належить компанії «ЗакарпатЄвроТранс II", відзначали День автомобіліста і дорожника.

У Мукачеві День Автомобіліста  відзначили традиційним ярмарком (ФОТО)

Вже вп'яте на території «Автограда» на честь святкування професійного дня всіх автомобілістів співав, шумів й танцював «Автомобільний ярмарок».

Стало доброю традицією, що крім спеціальних цін на автомобілі, запасні частини та аксесуари, «Автоград» в цей день стає місцем проведення справжнього свята, причому це той рідкісний випадок, коли в тематичному заході однаково повноцінно гуляти і розважатися могли як діти, так і дорослі .

Родзинкою події стали окремі і абсолютно різні за напрямками заходи, які по черзі проходили в різних автосалонах «Автограда». Приміром, «ніссанівці» безкоштовно пригощали всіх бажаючих сушами і ролами, а також навчали присутніх їх готувати  і розповідали про правильну філософії вживання цього відомого страви японської кухні.

«Сусіди» - автосалон компанії «Авто Акорд» (Renault) - також не відставали від колег і з нагоди свята перетворили власний шоу-рум в затишне французьке кафе, де крім ароматної кави можна було продегустувати і «богемні» напої - шампанське і коньяк. Приємним сюрпризом від організаторів став майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерок, адже в цьому мистецтві з великим задоволенням вправлялися гості свята.

Компанія «Захід Авто-М», офіційний дилер Hyundai підготувала частування в національному стилі - справжній козацький стіл із закарпатськими настоянками і вином. Зрозуміло, після пари чарок на розкішному застілля важко було відмовитися від спокуси і не заспівати, тому в традиційних для Закарпаття «співанки» взяли участь п'ятеро гостей. Їх молодецьким запалом і вокальним даним могли позаздрити і деякі професійні співаки!

Автосалон «Форвард Автоцентр», що представляє німецький бренд Volkswagen, традиційно в цей день став величезним дитячим майданчиком, де на батутах весело стрибали і переверталися сотні маленьких гостей «Автограда». І це ще не все: наймолодших учасників «Дня Автомобіліста» весь день розважали численні казкові та мультиплікаційні персонажі, завдяки чому в шоу-румі «Форвард Автоцентр» панувала атмосфера теплого і світлого дитячого свята. Крім того, тут же всіх бажаючих розмальовували майстри аквагриму, а ще для дітвори було приготовлено частування - різні солодощі.

У сусідньому автоцентрі, також належить компанії «Форвард Автоцентр» і офіційно представляє в області чеський бренд Skoda, в цей день кипіли футбольні пристрасті на турнірі з настільного футболу. А щоб трохи знизити загострення спортивних пристрастей, організатори підготували забавні і веселі конкурси, в яких із задоволенням брали участь гості свята. Швидкісне «знищення» сосисок і пива викликало бурю овацій у глядачів, а для учасників стало можливістю позапланово підкріпитися.

Ближче до вечора глядачі просто вмирали від сміху, спостерігаючи за самим веселому конкурсом від «Прем'єра Авто» - героїчним «забігом» в спеціальних костюмах. При цьому цінні призи отримали всі учасники численних конкурсів, що проходили в різних куточках «Автограда».

Традиційно, гості «Дня автомобіліста» могли підкріпитися в численних точках громадського харчування, де готували шашлик, бограч та страви закарпатської кухні. А ті, хто в цей день був не за кермом, могли відзначити свято всіх автомобілістів і чарочкою «чогось міцнішого». Не обійшлося цього разу і без традиційної кулінарної родзинки «Дня автомобіліста на Автограді" - бика на рожні, яким хотіли поласувати чимало гостей.

Кульмінацією святкування стала лотерея, в якій могли взяти участь всі охочі, просто кинувши відривний купон учасника «ярмарки» в лототрон. Вже в сутінках ведучі свята нарешті дістали виграшні квитки щасливчиків, які отримали не просто пам'ятні, а по-справжньому цінні призи від компанії «ЗакарпатЄвроТранс".

Незважаючи на своєрідний «погодний сюрприз», святкування «Дня автомобіліста» на «Автограді» пройшло як завжди активно, весело і з розмахом. Адже за кілька років галасливий захід від компанії «ЗакарпатЄвроТранс II" стало доброю традицією і щороку в останню неділю жовтня на вулицю Автомобілістів, 3 приходять тисячі великих і маленьких автомобілістів.

 
31 жовтня 2012р.

Теги: Автоград, ярмарок, День автомобіліста

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:10
На Закарпатті затримали організаторів нелегального переправлення Фото новина
16:48
/ 1
На Закарпатті через спеку зійшли з рейок три вагони пасажирського поїзда Фото новина
15:48
Водій із Закарпаття став учасником масштабної ДТП на Львівщині Фото новина
14:37
Румунські рятувальники знайшли українця, який чотири доби провів у горах без води Фото новина
12:17
«Укрзалізниця» запускає новий поїзд Кропивницький – Закарпаття
11:09
У Мукачеві поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних Фото новина
09:17
На війні з рф поліг захисник Михайло Грін із Солотвина Фото новина
08:30
/ 19
Після полонини Рівна краматорські "релоканти" беруться знищити вітряками Верховинський Вододільний хребет Фото новина
01:28
/ 1
Жінки, які захищають Карпати. Ч.1. Адвокатка Наталія Майстренко про полонину Рівну Відео новина
18:12
Американський волонтер Джосем Міллер відзначений нагородою на Закарпатті Фото новина
16:44
Біля Ужгорода двоє на самокатах намагалися незаконно перетнути кордон зі Словаччиною Фото новина
15:48
/ 3
Серед звільнених сьогодні з полону - боєць 128-ї Закарпатської бригади Фото новина
14:43
/ 9
Син депутата Закарпатської облради вийшов із СІЗО під 10 млн грн застави Фото новина
14:07
/ 9
Закарпатські прокурори передали сучасні FPV-дрони бійцям 128-ї бригади Фото новина
12:44
/ 1
Посол Бельгії в Україні відвідав Свидовець і закликав зберегти унікальні гори Фото новина
12:06
На Рахівщині врятували двох туристів, які заблукали поблизу гори Туркул
09:37
/ 5
Навчальний політ БпЛА в Ужгороді допоміг виявити пожежу Фото новина
08:38
Закарпатські патрульні повернули додому 70-річного чоловіка, який заблукав уночі Фото новина
18:18
/ 2
На війні з росією поліг Віктор Гранковський із Широкого на Берегівщині Фото новина
17:42
/ 2
На Закарпатті прикордонник допомагав ухилянтам перетнути кордон Фото новина
15:43
/ 1
На Закарпатті в електромобілі знайшли арбалет зі стрілами Фото новина
15:03
На Закарпатті оштрафували ексочільницю МСЕК за приховану землю вартістю 16 млн грн
14:08
На Закарпатті затримали працівника депо, який віз ухилянта до кордону тепловозом Фото новина
13:36
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим військовим Олегом Рабчуком Фото новина
12:43
/ 2
На Закарпатті затримали 26-річну жінку за переправлення військовозобов’язаних Фото новина
» Всі новини