Мукачівські прикордонники затримали авто з сигаретами на суму 45 тис грн (ФОТО)

Днями прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського прикордонного загону припинили спробу незаконного переміщення через державний кордон партії тютюнових виробів.

Мукачівські прикордонники затримали авто з сигаретами на суму 45 тис грн (ФОТО)

Про ймовірне здійснення протиправної діяльності на ділянці українсько-румунського кордону прикордонників повідомили місцеві жителі. Вони помітили, як легковий автомобіль типу «універсал» зупинився поблизу річки Тиса і водій почав діставати з салону пакунки. Через декілька хвилин «Прикордонний патруль», що прибув до вказаного місця, затримав одну невідому особу – водія авто, без документів, а також 12 ящиків сигарет, з українською акцизною маркою, що були загорнуті в чорний поліетилен. За фактом затримання прикордонники повідомили митну варту Чопської митниці та співробітників ДАІ.

Крім того, затриманий чоловік, що назвався громадянином України, мешканцем одного з сіл Рахівського району, під час затримання мав ознаки алкогольного сп’яніння. Після медичного освідування, проведеного в Рахівській ЦРЛ, вживання алкоголю затриманим було підтверджено.

В результаті, за спробу незаконного перетину державного кордону (ч1. ст. 204-1 КУпАП) Рахівський районний суд прийняв рішення притягнути правопорушника до адміністративної відповідальності у вигляді 2 (двох) діб адміністративного арешту.

А сигарети, які оцінено на суму 45000 гривень, та автомобіль AUDI A6 Allroad Quattro (2001 р.в.), оцінений у 110383 гривні, вилучено до рішення суду. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі Чопського прикордонного загону.

26 жовтня 2012р.

Теги: сигарети, контрабанда, прикордонники

Коментарі

і 777 29.05.2013 / 18:02:01
чого така ху... недают робити пашка...

либа 04.04.2013 / 12:29:05
Тоти лого брали та очи йум йеб.....и!!!!

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 9
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
» Всі новини