Цьогоріч на Закарпатті народилося 12 249 немовлят

Починаючи з 2002 року в Закарпатській області розпочався ріст народжуваності, який триває й досі. У 2011 році народжуваність в області досягла показника 14,8 народжених на 1000 жителів – це один з найвищих показників за останні роки як по регіону, так і по країні (у Рівненськый області – 15,3). Народжуваність у сільській місцевості вища, ніж у міських поселеннях.

Цьогоріч на Закарпатті народилося 12 249 немовлят

Зростання народжуваності  за останні роки спостерігається завдяки тому, що питома вага жінок репродуктивного віку (15-49 років) в загальній їх чисельності поступово зростає.

Аналіз народжуваності за віком матері засвідчує, що серед жінок, які перебувають у шлюбі, так і в тих які не перебувають у ньому, найбільша частка (22,4%) народжених дітей припадає на жінок у віці 20–24 роки.

Разом з тим, у жінок, які не перебувають у шлюбі на 14,9% вища частка дітей народжених у віці до 20 років. Серед жінок у віці 35–39 років на 2,0% вища частка дітей народжених поза шлюбом.

У 2011 році питома вага перших дітей у сукупності новонароджених становила 42,1%, других – 35,5%, а третіх і більше – 22,4%. Як і завжди хлопчиків народжується більше за дівчаток – 51,5% проти 48,5% відповідно, у 175 родинах області народилися двійнята, у двох –трійня.

За 8 місяців 2012 року в області народилося 12249 немовлят, що на 518 осіб або на 4,4% більше, ніж за відповідний період 2011р.  Збільшення народжуваності, порівняно з відповідним періодом 2011 року, відбулося у  містах Берегово, Мукачево, Хуст, Чоп  та у всіх районах, крім Міжгірського та Хустського районах.

Питома вага позашлюбних народжень по області  за вісім місяців п.р. складає 15,8% від всіх народжених. Найбільша частка дітей, народжених поза шлюбом зафіксована у Рахівському, Мукачівському та Виноградівському районах, найменша у Воловецькому та Хустському. Про це Закарпаття онлайн повідомив начальник відділу статистики населення  В.Б.Геча.

23 жовтня 2012р.

Теги: немовлята, діти, народжуваність, материнство

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:07
/ 6
Нардеп заявив про нову схему «бусифікації» на Закарпатті
12:13
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Легезою Фото новина
10:00
/ 1
На Мукачівщині зафіксували сказ у домашньої кішки Фото новина
15:38
/ 1
В Ужгороді патрульні виявили наркотики в автомобілі BMW Фото новина
09:33
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим на війні з росією Василем Геричем Фото новина
09:09
На Харківщині поліг прикордонник Олександр Барон із Заброді Великоберезнянської громади Фото новина
18:05
/ 5
На Закарпатті туристичний збір зріс майже на 43% Фото новина
16:07
/ 1
На Закарпатті водій міжнародного автобуса їхав із чужою чіп-картою Фото новина
15:11
/ 1
У селі на Закарпатті зафіксували спалах гепатиту А
11:27
/ 1
В Ужгороді через ремонт вулиці Карпатської України тимчасово змінили маршрути автобусів
09:58
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Іштваном Гуяном на позивний «Smile» Фото новина
09:01
/ 1
Четверо українців опинилися в небезпеці в Румунських Карпатах
18:25
У Карпатах під час зливи заблукали дві туристки з Одеси Фото новина
17:37
Лікарі Львова врятували немовля із Закарпаття зі складною вродженою вадою Фото новина
16:27
В Ужгороді відкрили рух вулицею Карпатської України Фото новина
14:42
До 9 годин затримки: низка потягів до Закарпаття курсує із запізненням
11:48
/ 1
На Закарпатті викрили двох нелегальних перевізників Фото новина
11:03
/ 1
Підтверджено загибель 20-річного захисника зі Сваляви, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:21
/ 1
У Барвінку знову горіло сміттєзвалище Фото новина
11:54
/ 2
На Закарпатті обрали найкращі вина 2026 року Фото новина
18:18
/ 26
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
» Всі новини