Реклама B3

На Перечинщині знайшли безвісти зниклу школярку

На центральній вулиці одного із сіл Перечинщини працівниками міліції була затримана неповнолітня дівчина, яка зникла з дому за невідомих обставин ще в п’ятницю минулого тижня і до цього часу місце перебування її було невідоме.

На Перечинщині знайшли безвісти зниклу школярку

По допомогу до міліціонерів у розпачі звернулася мати неповнолітньої і пояснила, що в п’ятницю дочка, як завжди, пішла до навчального закладу на заняття, але після уроків додому не повернулася. ЇЇ мобільний телефон не відповідав. Де вона може знаходитися, жінка не знала.

Для з’ясування вcіх обставин справи та встановлення місця перебування дівчини співробітники кримінальної міліції у справах дітей використали всі можливі заходи.  Опитали одногрупників дівчини, викладачів закладу, де вона навчається, сусідів, випадкових осіб, які могли впізнати її на фотокартці. У ході опитування вимальовувалася картина, в яку не хотілося вірити. Дівча гастролювало селами Перечинщини протягом всіх вихідних і, як пізніше з’ясувалося, додому вона повертатися не мала наміру. Уже в райвідділі працівникам міліції неповнолітня пояснила, що прагнула влаштувати акцію протесту проти методів, якими її виховують батьки. На її думку, бажання дітей піти на дискотеку чи якусь іншу гулянку не мають викликати у батьків обурення.  Спроба дівчини таким чином виказати незадоволення суворим принципам свого виховання зазнала фіаско.

Мирослава Пекар, Перечинський РВ

 

17 жовтня 2012р.

Теги: школярка, міліція

Реклама B4

Коментарі

Мирославі Пекар 17.10.2012 / 11:11:50
"при невідомих обставинах"
"перебування її було не відоме" то разом пишеться. чи окремо?

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Рахівщині 22-річного чоловіка затримали за жорстокий напад на 83-річну пенсіонерку Фото новина
12:55
На Закарпатті за $6 000 та $11 000 намагалися переправити чоловіків до ЄС Фото новина
18:17
/ 1
На Закарпатті чоловіка засудили до 7 років за пограбування пенсіонерки Фото новина
17:13
/ 2
На Закарпатті підозрюваного у шахрайстві на 28,6 млн грн взяли під варту Фото новина
15:29
/ 3
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 2
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 3
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
» Всі новини