Головний ДАІшник Ужгорода каже, що найкраще боротися з порушниками через Інтернет

В Ужгороді журналісти мали змогу відчути себе працівниками ДАІ та «поборотися» з водіями, які паркують свої авто з порушенням Правил дорожнього руху

Головний ДАІшник Ужгорода каже, що найкраще боротися з порушниками через Інтернет

Тема порушень Правил дорожнього руху у частині зупинки та стоянки транспортних засобів у місті Ужгород є актуальною для мешканців міста. Досить часто звучать нарікання на діяльність (чи бездіяльність) Державтоінспекції у даному напрямку. 15 жовтня працівниками відділу Державтоінспекції Ужгородського міського відділу УМВС було запрошено представників обласної преси для об’єктивної оцінки ситуації, що склалася на вулицях міста та ролі ДАІ у її вирішенні.

Як з'ясувалося є багато причин, які впливають на безкарність водіїв, які лишають свої транспортні засоби на вулицях міста з порушенням Правил дорожнього руху. «Звісно, - говорить начальник ДАІ Ужгорода Олексій Співак, - не один «свідомий» водій не підійде до свого авто, якщо бачить, що поруч стоїть співробітник Державтоінспекції з наміром покарати за порушення правил паркування, а очікувати кожного такого водія біля транспортного засобу не має можливості через малий кількісний штат інспекторів у міському ДАІ.

Іншого методу, наприклад дистанційного, законодавцем на сьогоднішній день не передбачено». Та все ж, ця проблема вирішується, в цьому могли переконатися представники ЗМІ, деякі методи Олексій Співак журналістам не розкрив, але це підтверджують складені впродовж року адміністративні протоколи. Велику роль у цьому відіграють самі журналісти, які викладають у Інтернет мережі фото з порушниками – і на кожного такого правопорушника складається адміністративний протокол та накладається штраф відповідно до чинного законодавства.

Під час спільного рейду, усі водії на яких було складено адміністративні протоколи, визнали, що вони свідомо порушили Правила дорожнього руху та знайшли безліч причин аби виправдати свої дії. Як зазначив начальник ДАІ Ужгорода: «Для того щоб був порядок на вулицях міста, кожна людина повинна почати з себе виконувати Правила дорожнього руху».  Про це Закарпаття онлайн повідомили в УДАІ УМВС України в Закарпатській області.

15 жовтня 2012р.

Теги: паркування, порушники, Співак

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:13
На Говерлі знепритомнів турист із Закарпаття Фото новина
16:22
На кордоні зупинили закарпатця з технікою на пів млн грн Фото новина
14:16
На Гембі заблукав 25-річний турист із Запорізької області Фото новина
12:44
Закарпатські прикордонники вилучили в угорця ножі та мачете Фото новина
11:02
У Мукачеві з’являться тактильні мініатюри історичних пам’яток
09:17
На Закарпатті попрощалися з полеглим прикордонником Віталієм Щубелко із Подобовця Фото новина
16:55
/ 1
На Закарпатті затримали 64-річного чоловіка, який йшов пішки до Словаччини Фото новина
15:21
На Закарпатті чоловік підробив документи, щоб уникнути мобілізації
13:19
На Закарпатті вихідні будуть спекотними, але з грозами
11:34
УЗ запустила продаж квитків на міжнародні поїзди з Ужгорода євроколією
10:25
У Чопі провели в останню путь полеглого Захисника Максима Пасхалова Фото новина
09:14
На Закарпатті стартував конкурс на найоригінальніший сувенір 2025 Фото новина
23:13
/ 3
В Ужгороді відкрили ділянку євроколії до Чопа
22:53
/ 1
В Ужгороді на учасників мітингу проти забудови вітряками гір поліція склала протоколи Фото новина
18:55
/ 4
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 4
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 3
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
» Всі новини