Прес-служба прокуратури Закарпаття офіційно підтвердила наявність позову по "Короні"

4 жовтня прокуратурою міста Ужгорода, в інтересах територіальної громади, до Господарського суду Закарпатської області подано позовну заяву про визнання недійсним конкурсу по відчуженню об’єкта нерухомості ( відомого як «Корона») за адресою площа Театральна, 5,7 в м. Ужгород та скасування процедурних наказів з приватизації вказаного об’єкта.

Прес-служба прокуратури Закарпаття офіційно підтвердила наявність позову по "Короні"

За інформацією прокурора міста Ужгород Івана Штефанюка, на підставі ст.ст. 66,67 ГПК України прокуратурою міста заявлено клопотання про застосування заходів забезпечення позову у вигляді заборони здійснювати будь-які дії щодо укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації та реєстрації права власності.  

Ухвалою Господарського суду Закарпатської області від 9 жовтня  2012 відкрито провадження в справі та задоволено клопотання про забезпечення позову, шляхом заборони вчиняти будь-які дії по відчуженню комплексу «Корона». Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

11 жовтня 2012р.

Теги: Корона, позов, суд, прокуратура

Коментарі

Мішко 11.10.2012 / 22:49:18
Сміх і гріх))))
Крадуть перед носом прокуратури та і всієї громади - і хоч би шо! Наш мер Красава!
А Волошин скоро і хижу мера почне дерибанити!))))

Роман 11.10.2012 / 22:19:42
Варто відзначити: прокурор міста Ужгорода Іван Штефанюк прийняв рішення спрямоване на читке забезпечення виконання законів та захисту інтересів всіх мешканців нашої територіальної громади, а не окремих її елементів.
Будемо надіятись, що така рішуча позиція Прокуратури міста Ужгорода та Прокуратури Закарпатської обалсті спрямована забезпечення неухильного дотримання норм законів всіма та кожним буде проявлятись в майбутньому по вім іншим наболівшим питанням нашого краю.

Роман 11.10.2012 / 21:06:52
Ви що не знаєте набор відмазок:
1. Рішення міськради прийнято колегіальним органом і винуватих нема. Проте всі забувають про відповідальність особи що готувала проект рішення та про сужбове підроблення, недбалість та перевищення службови повноважень
2. В Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради є свій начальник, це він винуватий винесемо догану та видамо премію
3. Мер не відповідає за висновки експертів
4. Для приватизації даного обєкта було створено відповідну комісію по приватизації теж колегіальний орган та члени якого теж "впадуть на мороз"
5. Він взагалі в відпуску був і не знав що тут таке коється, скаже що то Трикур виноватий та іще й ЄЦ суди приплети бо якраз він в.о. був
Так що бачите залишається тільки на новий строк, в мери
А то ж, що чесна людина за що його саджати, а смертну кару відмінили так що доведенться довольстуватись тим що є.

Роману 11.10.2012 / 19:40:06
Ого.А як стосовно того,що без резолюції мера аукціон не може відбутись?Він не бачив,що брали* участь один (!) представник?Він не був в курсі справ,що майно міста під арештом (Панова) і проводити аукціон з продажу є незаконним?Не будемо піднімати весь бруд,в прокуратурі розглянуть саме це.Без голови міста неможливо провести такі дії.Питання в іншому:чи відповість Погорелов за те,що на деякий час став "сліпим і глухим".Коли підняв собі оклад на 100%,прокуратура тільки скасувала таке незаконне рішення,але відповідати за їх прийняття треба.По суті за законом можна всіх депутатів розганяти і припиняти їх повноваження,досить вже понапрацювались на благо міста.Сповна.

Пітьо 11.10.2012 / 19:36:59
Будеме ся надіяти, а дале ся тішити ош ушитко буду по законові. Не знаву кому мішав університет, думаву ош універ май ліпше оби бов ги даякий генделик. А ви як думаєте?

Роман 11.10.2012 / 18:22:38
Притягти до відповідальності неможливо оскільки: докази є, порушення є, а щось довести нереально. Та і мер скаже, що не про всі порушення які здійснються в міськвиконкомі він вкурсі, деякі порушення від нього в міськвиконкомі приховують, в звязку з чим він нічого від такого продажу не заробив, а руки нічого не брали. Та і яка тут може бути відповідальність? Тільки на новий строк, на посаду мера міста

ужгородці 11.10.2012 / 18:01:29
Може вже досить?Не зрозуміло,чому прокуратура постійно відміняє незаконні рішення,прийняті Погореловим,і жодного разу не притягає його за порушення закону до відповідальності.Мало скасувати незаконно продану Корону,треба і притягти до відповідальності тих,хто був задіяний в цій афері.Пана мера можна вже сміло відстороняти від виконання обов'язків і заводити кримінальну справу.

Віка 11.10.2012 / 16:58:31


Прес-служба прокуратри Закарпатської області:)



Безумовно. )) Виправили. Дякуємо. Адмін


НОВИНИ: Соціо

18:33
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 1
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 12
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини