На Закарпатті у Держкомземі видали 17552 документи на землю

З початку року територіальні органи земельних ресурсів області надали 77 095 адміністративних послуг.

На Закарпатті у Держкомземі видали 17552 документи на землю

 

 

Територіальні органи земельних ресурсів Закарпатської області впродовж 9 місяців 2012 року надали 77 095 адміністративних послуг.

Найбільш вагому частку займають послуги із здійснення державної реєстрації земельної ділянки – 14 525, реєстрації державного акта на право власності (право користування) на земельну ділянку – 13 526, видача довідки про кількісні характеристики земельної ділянки, розподілення земель між власниками і користувачами (за даними форми 6-зем) – 11 524 та перевірка  файла обміну даними про результати робіт із землеустрою в електронному вигляді (обмінного файла) – 14 760 адміністративних послуг.

Упродовж 9 місяців 2012 року територіальні органи Держкомзему у Закарпатській області зареєстрували та видали 17 552 правовстановлюючі документи на землю, з них фізичним особам - 17 177, юридичним особам – 148, на право постійного користування – 227 державних актів. Зареєстровано 1 364 договори оренди землі та 257 обмежень у використанні земельних ділянок.

Окрім того, за цей період надали 5 665 витягів з Поземельної книги для здійснення трансакції із земельними ділянками та проставили 4 316 відміток про перехід права власності. Визначили кадастрові номери на 17 483 земельні ділянки та відкрили Поземельну книгу на  близько 21 922 земельні ділянки. Про це Закарпаття онлайн повідомили в Держкомземі у Закарпатській області.

 

10 жовтня 2012р.

Теги: Держкомзем, акти, земля

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

12:19
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 1
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 1
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
» Всі новини