Закарпатська медсестра потрапила до десятки найкращих в Україні (ФОТО)

Минулого тижня, з 4 по 6 жовтня у Тернополі на базі Чортківського медичного коледжу відбувся VI Всеукраїнський конкурс фахової майстерності медичних сестер "Ескулап-професіонал".

Закарпатська медсестра потрапила до десятки найкращих в Україні (ФОТО)

22 учасниці з різних регіонів України змагалися в чотирьох номінаціях: презентаційні відеоролики, теоретичне тестування, професійна майстерність з педіатрії, хірургії та терапії, а також демонстрували свої творчі обдарування і захоплення.

Медсестринство Закарпаття представляла старша акушерка 2-го пологового відділення Ужгородського міського перинатального центру Анжела Шамудовські, яка працює на цій благородній ниві вже 24 роки.

За підсумками конкурсу перше місце отримала медсестра з Дніпропетровщини. Відтак, наступний конкурс відбудеться на батьківщині переможниці.

Наша ж землячка посіла восьме місце. Вперше за всю історію проведення конкурсу закарпатським медсестрам вдалося увійти в десятку найкращих.

Усім конкурсантам урочисто були вручені дипломи учасників та цінні подарунки від спонсорів конкурсу.

Високопрофесійність в організації проведення конкурсу оцінили представники Асоціації медичних сестер Білорусі. Вітаючи переможців, вони виступили з пропозицією вийти з проведенням такого заходу на міжнародний рівень, організувавши подібний у Мінську. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-центрі УОЗ в Закарпатській області.

08 жовтня 2012р.

Теги: медсестри, конкурс, ескулап

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

14:15
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 1
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 6
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
» Всі новини