У квартирі ужгородської пенсіонерки виявили наркопритон

Працівники міліцейського відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків отримали оперативну інформацію про те, що в помешканні 65-річної жительки обласного центру Закарпаття можуть виготовляти наркотики.

У квартирі ужгородської пенсіонерки виявили наркопритон

Пізно ввечері в квартиру пенсіонерки навідалися правоохоронці й застали там двох молодиків віком 26 та 32 роки, в яких вилучили шприц, наповнений наркотичною речовиною, більше десятка використаних шприців, а також спеціальне обладнання й препарати для виготовлення наркотиків.

За даним фактом вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст.309 ч.1 ККУ (незаконне виготовлення наркотиків), повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

06 жовтня 2012р.

Теги: наркотик, наркопритон

Коментарі

закарпатец 06.10.2012 / 16:18:37
А что будет дальше?....

777 06.10.2012 / 16:15:24
Дожилися....

Зеновій 06.10.2012 / 16:14:29

Шість запитань до головного прокурора Закарпатської області - Анатолія Петруні

1. Скільки може бути приписано осіб у приватному будинку (три кімнати з житловою площею п’ятдесят сім квадратних метрів), загальна площа якого складає сто тридцять один квадратний метр?
2. Чи може бути прописана «мертва душа» у приватному будинку? До прикладу, у будинковій книзі прописана особа Іванов Любомир Миколайович, а за паспортом ця особа – Петров Любомир Миколайович.
3. Чи несе відповідальність перед законом начальник паспортного столу за прописку "мертвої душі" в будинковій книзі?
4. Чи несе відповідальність перед законом власник будинку за прописку "мертвої душі" в будинкову книгу?
5. Скільки коштує прописка "мертвої душі" в будинковій книзі?
6. Яке покарання понесе начальник паспортного столу за прописку "мертвої душі", тобто за прописку громадянина якому взагалі не видавався паспорт у паспортному столі міста Ужгорода?

НОВИНИ: Кримінал

14:24
/ 7
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
» Всі новини