Балога проти неврегульованих виплат за народження дітей і за всиновлення сиріт чиновниками

Свою позицію з цих питань політик оприлюднив на власній сторінці в соціальній мережі Фейсбук

Балога проти неврегульованих виплат за народження дітей і за всиновлення сиріт чиновниками

"На сьогоднішній день при народженні першої дитини держава виплачує близько 27 тисяч гривень. За другу дитину – майже 56 тисяч, за третю – 111 600 гривень. Це, звичайно, не ті суми, що в Арабських Еміратах, але нормальна підтримка для батьків, – каже В.Балога. – І дуже прикро, що знаходяться ті, хто на цьому просто заробляє гроші. Є в Україні такі національності, які народжують дітей лише заради фінансової допомоги, а потім віддають їх в інтернати". 

На думку В.Балоги, "держава повинна більш виважено підходити до цього питання. Бо з однієї сторони – ми платимо сім’ям гроші. А з іншої – змушені фінансувати інтернати, в які ці діти потім потрапляють. І таких дітей в Україні десятки тисяч".

"І ще один момент. Я вважаю, що інтернати у нас повинні бути лише для дітей з фізичними вадами, або вадами розвитку. А сиріт в Україні бути не повинно і влада має в цьому показувати приклад. Кожен чиновник, який вважає себе самодостатньою людиною, повинен усиновити дитину. Тоді влада на власному прикладі покаже, що ми відповідальні за суспільство і готові робити конкретній справи", – каже В.Балога.

03 жовтня 2012р.

Теги: народження, сироти

Коментарі

таня 04.10.2012 / 13:53:52
Цікаво скільки дітей усиновив сам В.Балога?

звіздЄЦ ПР 03.10.2012 / 18:41:11
Молодець ВІБ

pfr 03.10.2012 / 17:48:40
цигани без проблем будуть плодити і дітей з фізичними вадами. Загляньте у Вільшани - там 80 процентів дітей-інвалідів - смугляві. А звідки беруться? бо у трущобах-таборах, наприклад, на Франка в Мукачеві, сплять брати із сестрами, тато із донькою тощо, або діти виробляються з алкоголем-наркотою і виношуються у антисанітарії, морозі, туберкульозі... Звідси й інваліди. А так будуть їх виробляти ще й цілеспрямовано - гроші взяв, дитину-інваліда здав в інтернат, там воно виросте до 18-ти, можна забрати й післати жебракувати...

Олег Супруненко 03.10.2012 / 17:01:43
Не скажу про Емірати, а ось про Кувейт скажу, процитувавши власну минулорічну статтю:

"В супербагатому Кувейті за кожного новонародженого виплачується по $3000, потім щомісяця по $170 за неповнолітню дитину. Окрім того, держава платить кувейтським чоловікам по $300 за дружину, яка не працює"

Див. "Що в перспективі у Берегова: курортополіс чи перший українській Лунік ?"
http://zakarpattya.net.ua/Blogs/85300-ShCHo-v-perspektyvi-u-Berehova-kurortopolis-chy-pershyi-ukrainskii-Lunik-

Тобто, злиденна Україна з ВВП, втричі меншим за польський, на "стимулювання народжуваності" витрачає десь стільки ж, скільки Кувейт, в якому по суті все населення - кілька кланів, що качають дармову нафту.

Пан Балога не має права вголос назвати ці "деякі національності", але не секрет, що йдеться про циган. І не в тому проблема, що вони здають дітей в інтернати. А в тому, що цигани почали множитись в прогресії, і за таких темпів років за двадцять Берегово, а також низка інших населених пунтків Закарпаття, а також місто Золотоноша (де така ж ситуація) тощо перетворяться на "Луніки" та "Ханови"
(див. Трущобы современной Европы. Цыганские кварталы Чехии и Словакии http://worldsociety.ru/54-trushhoby-sovremennojj-evropy.-cyganskie-kvartaly.html)

І це за наші гроші - тих дурнів, які замість того, аби плодитись без зупинки, заробляють гроші та примусово віддають половину з них у вигляді податків та внесків.

Ну, а Балозі й за це спасибі - на тлі радісних реляцій Азарова і Ко хоч натякнув, що в дебільній "Новій демографічній політиці" не все гаразд...

НОВИНИ: Соціо

18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 10
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
» Всі новини