Працівники УБЕЗ затримали заступника міського голови Ужгорода Віталія Семаля

Пообіді Віталія Семаля викликали на допити і не відпустили. Питання про арешт вирішуватиметься протягом трьох днів. Депутати Ужгородської міської ради написали звернення до правоохоронних органів з проханням замінити арешт іншим запобіжним заходом.

Пообіді Віталія Семаля викликали на допити і не відпустили. Питання про арешт вирішуватиметься протягом трьох днів. Депутати Ужгородської міської ради написали звернення до правоохоронних органів, з прохання замінити арешт іншим запобіжним заходом.

Затримання Семаля здивувало усіх на Поштовій, адже там його знають як чесну людину, яка виконувала свої обов’язки і не була залучена у різноманітні схеми. 

Віталій Семаль опікується питаннями житлово-комунального господарства міста, експлуатації інженерних мереж, ремонту доріг та благоустрою.

Спроби додзвонитися до Віталія Юрійовича не дали результату – абонент на даний момент знаходиться поза зоною.

02 жовтня 2012р.

Теги: Семаль

Коментарі

Знаючий 2012-11-13 / 22:11:52
ТАК ЙОМУ І НАДА !!!! БАБКИ З ПОГОРЄЛОВИМ РОЗДІРІБЕНИЛИ, ТЕПЕР ХАЙ ВІДПОВІДАЄ !!!! 1 ШКОЛА І ДОТИПЕР НЕ ЗРОБЛЕНА НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ.

Яблуко 2012-10-04 / 09:22:42
Семаль чесний і порядний чоловік! А даний арешт це результат розбірок між Ледидою та Балогою!

лом 2012-10-03 / 19:52:22
хмурий ты дебил,а Фогель действительно правильный человек.

Антон 2012-10-03 / 11:03:45
Просто тішить амнезія ужгородців. Чи забули, що Погорелова на мера проштовхували "Удар", "Батьківщина", "Фронт Змін" та "Єдиний центр"? І такі вони там наївні, що не знали, кого садять у мерське крісло. Безвідповідальні як вони, так і ужгородці, які за них знову ратують. Хотів би я бачити, як Буланов, Щадей, Чуучка, Сербайло й інші горе-опозиціонери публічно визнали помилку, взяли на себе відповідальність за те, що в місті робиться -- і вибачились. Нє даждьотєсь.

сміт 2012-10-03 / 07:42:27
фогель чесний чоловік і хороший спеціаліст

Хмурий 2012-10-03 / 07:28:47
о тото правильно, то вшитко замутив Фогель, зблатовав Погорелого. Ко їздив у Лемберг ? Фогель! Чиї соображенія по схемі тепла по вароші ? Фогеля і його цімбори Крегера. А кулько Крегер на свою фірмочку заробив на тотіх схемох? Га? От де ниточкам розмотуватися !

Іван 2012-10-03 / 06:45:26
Ужгородський голова Віктор Погорєлов - злодюга, хабарник і безбожник-окультість (ворожить на чорній магії), то хто ж може бути навколо нього ??? Злодюги і казнокради. Навіть незаконна прихватизація комплексу "Корона" - відверта і цінічна корупційна схема і крадіжка майна міста. Документальна сцепка (висвітлена в ЗМІ): мер Віктор Погорелов, міськдепутат Іван Волошин, начальник департаменту майна міста Олексій Касперов - усі учасники злочинної комісії по конкурсу щодо прихватизації Корони. Результат - пхватизував Іван Волошин (міськдепутат, секретар приватизаційної комісії міськради, за роспорядженням Погорєлова член конкурсної злочинної комісії на чолі із Касперовим - кумом Андрія Погорєлова, сина мера)- цинічна і відверта корупція і злочинний зговор!!! Невже цього не бачуть горожани, прокуратура, міліція (УБЕЗ), служба безпеки ??? Бачуть!!! Тож відповідно начинають і діяти (окрім тих, кого за копійки купив Іван Волошин). А тепер до цієї шайки корупціонерів на чолі із колишнім зеком Віктором Погорєловим підключився (чи купився на обіцяні 30 % у майні комплексу "Корона") і голова обласної організації пратії Регіонів, глава ОДА Олександр Ледида.

Папа 2012-10-03 / 05:38:54
При такой должности и "чесна людина"?...Так он же СВЯТОЙ!

Ужгородка 2012-10-02 / 20:58:54
Начасі міському голові відповісти за свої вчинки, понести відповідальність за скоєне! Погорєлова потрібно допитувати і затримувати, а не підставляти людей, які замість нього наводять деякий лад у місті!

Ярослав Глагола 2012-10-02 / 20:16:50

Вельмишановний, АДМІНЕ! Віталія Семаля не ЗААРЕШТУВАЛИ, а ЗАТРИМАЛИ. В статусі ЗАТРИМАНОГО він перебуватиме 72 години. Потім суд вирішить, чи арештовувати його, чи він може перебувати під слідством на умовах підписки про невиїзд. Будь - ласка, внесіть зміни в заголовок публікації.


Дякуємо )) Виправили. Адмін

НОВИНИ: Кримінал

23:39
/ 4
Поліція каже, що водій, що скоїв ДТП в Синевирі, не поліцейський
19:24
/ 4
В Ужгороді як причетних до обстрілу автомобіля начальника закарпатського УЗЕ затримали невинних осіб – правозахисник
19:00
/ 16
У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус
17:31
Розпиваючи зі знайомою вночі в Ужгороді алкоголь, 21-річний юнак під час сварки зарізав її розбитою пляшкою
16:30
Затриманого на хабарі начальника Хустської філії ДУ центру пробації взяли під варту з можливістю виходу під заставу
15:52
В Ужгороді затвердили підозру юнаку, котрий під час пиятики вбив жінку ударом пляшки по голові
15:18
/ 1
На митниці на Закарпатті спинили вантажівку, що перевозила товар із Китаю на 1,5 млн грн, котрий не встигли завезти "піджаки"
15:06
/ 25
"Активіст в законі" Павло Павлов
12:25
На Тячівщині жінка під час сварки вдарила сусіда-гостя ножем у живіт
10:11
/ 3
На митниці на Закарпатті в українця конфіскували 100 бляшанок пива
09:41
Угорець спробував перетнути кордон на Закарпатті, приховавши у "запасці" понад 100 пачок сигарет
09:12
У радіаторі мікроавтобуса, що прямував в Угорщину, на кордоні на Закарпатті знайшли 210 пачок сигарет
18:31
У Нижній Апші на Тячівщині місцевий шахрай незаконно продав у приватну власність земельну ділянку вартістю близько 1 млн грн
16:18
/ 2
Громадська ініціатива "Кірпічка" також закликає поліцію розслідувати спробу залякування правозахисника В.Грегора
13:35
На Тячівщині водій Mitsubishi Оutlander збив на смерть 19-річного юнака й утік з місця ДТП
13:12
/ 5
Ветерани АТО звернулися до правоохоронців з приводу спроби залякування правозахисника В.Грегора (ДОКУМЕНТ)
11:56
/ 2
На Закарпатті викрили групу осіб, що організували схему підкупу виборців на користь одного з кандидатів
11:46
На Мукачівщині п'яний водій врізався у стовп, а на Берегівщині ще один водій напідпитку зіткнувся з парканом
10:41
У мікроавтобусі львів’янина, що перетинав кордон на Закарпатті, виявили набої
08:05
На в'їзді до Виноградова у ДТП один із автомобілів врізався в стовп
11:11
/ 1
У Стройному на Свалявщині 25-річний зять побив палицею 42-річного тестя
11:07
На Іршавщині при затриманні осіб, що шантажували заявницю, один з них наїхав авто на поліцейського