Працівники УБЕЗ затримали заступника міського голови Ужгорода Віталія Семаля

Пообіді Віталія Семаля викликали на допити і не відпустили. Питання про арешт вирішуватиметься протягом трьох днів. Депутати Ужгородської міської ради написали звернення до правоохоронних органів з проханням замінити арешт іншим запобіжним заходом.

Пообіді Віталія Семаля викликали на допити і не відпустили. Питання про арешт вирішуватиметься протягом трьох днів. Депутати Ужгородської міської ради написали звернення до правоохоронних органів, з прохання замінити арешт іншим запобіжним заходом.

Затримання Семаля здивувало усіх на Поштовій, адже там його знають як чесну людину, яка виконувала свої обов’язки і не була залучена у різноманітні схеми. 

Віталій Семаль опікується питаннями житлово-комунального господарства міста, експлуатації інженерних мереж, ремонту доріг та благоустрою.

Спроби додзвонитися до Віталія Юрійовича не дали результату – абонент на даний момент знаходиться поза зоною.

02 жовтня 2012р.

Теги: Семаль

Коментарі

Знаючий 2012-11-13 / 22:11:52
ТАК ЙОМУ І НАДА !!!! БАБКИ З ПОГОРЄЛОВИМ РОЗДІРІБЕНИЛИ, ТЕПЕР ХАЙ ВІДПОВІДАЄ !!!! 1 ШКОЛА І ДОТИПЕР НЕ ЗРОБЛЕНА НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ.

Яблуко 2012-10-04 / 09:22:42
Семаль чесний і порядний чоловік! А даний арешт це результат розбірок між Ледидою та Балогою!

лом 2012-10-03 / 19:52:22
хмурий ты дебил,а Фогель действительно правильный человек.

Антон 2012-10-03 / 11:03:45
Просто тішить амнезія ужгородців. Чи забули, що Погорелова на мера проштовхували "Удар", "Батьківщина", "Фронт Змін" та "Єдиний центр"? І такі вони там наївні, що не знали, кого садять у мерське крісло. Безвідповідальні як вони, так і ужгородці, які за них знову ратують. Хотів би я бачити, як Буланов, Щадей, Чуучка, Сербайло й інші горе-опозиціонери публічно визнали помилку, взяли на себе відповідальність за те, що в місті робиться -- і вибачились. Нє даждьотєсь.

сміт 2012-10-03 / 07:42:27
фогель чесний чоловік і хороший спеціаліст

Хмурий 2012-10-03 / 07:28:47
о тото правильно, то вшитко замутив Фогель, зблатовав Погорелого. Ко їздив у Лемберг ? Фогель! Чиї соображенія по схемі тепла по вароші ? Фогеля і його цімбори Крегера. А кулько Крегер на свою фірмочку заробив на тотіх схемох? Га? От де ниточкам розмотуватися !

Іван 2012-10-03 / 06:45:26
Ужгородський голова Віктор Погорєлов - злодюга, хабарник і безбожник-окультість (ворожить на чорній магії), то хто ж може бути навколо нього ??? Злодюги і казнокради. Навіть незаконна прихватизація комплексу "Корона" - відверта і цінічна корупційна схема і крадіжка майна міста. Документальна сцепка (висвітлена в ЗМІ): мер Віктор Погорелов, міськдепутат Іван Волошин, начальник департаменту майна міста Олексій Касперов - усі учасники злочинної комісії по конкурсу щодо прихватизації Корони. Результат - пхватизував Іван Волошин (міськдепутат, секретар приватизаційної комісії міськради, за роспорядженням Погорєлова член конкурсної злочинної комісії на чолі із Касперовим - кумом Андрія Погорєлова, сина мера)- цинічна і відверта корупція і злочинний зговор!!! Невже цього не бачуть горожани, прокуратура, міліція (УБЕЗ), служба безпеки ??? Бачуть!!! Тож відповідно начинають і діяти (окрім тих, кого за копійки купив Іван Волошин). А тепер до цієї шайки корупціонерів на чолі із колишнім зеком Віктором Погорєловим підключився (чи купився на обіцяні 30 % у майні комплексу "Корона") і голова обласної організації пратії Регіонів, глава ОДА Олександр Ледида.

Папа 2012-10-03 / 05:38:54
При такой должности и "чесна людина"?...Так он же СВЯТОЙ!

Ужгородка 2012-10-02 / 20:58:54
Начасі міському голові відповісти за свої вчинки, понести відповідальність за скоєне! Погорєлова потрібно допитувати і затримувати, а не підставляти людей, які замість нього наводять деякий лад у місті!

Ярослав Глагола 2012-10-02 / 20:16:50

Вельмишановний, АДМІНЕ! Віталія Семаля не ЗААРЕШТУВАЛИ, а ЗАТРИМАЛИ. В статусі ЗАТРИМАНОГО він перебуватиме 72 години. Потім суд вирішить, чи арештовувати його, чи він може перебувати під слідством на умовах підписки про невиїзд. Будь - ласка, внесіть зміни в заголовок публікації.


Дякуємо )) Виправили. Адмін

НОВИНИ: Кримінал

18:34
На Закарпатті "апеляційно" підтверджено законність довічного позбавлення волі двом убивцям
16:57
На Мукачівщині 81-річний водій ВАЗу через ожеледицю з'їхав у річку, його 71-річна дружина – зі серйозними травмами в реанімації
13:04
/ 1
Одразу у двох пунктах пропуску угорці знайшли в мікроавтобусах сигарети, що контрабандою везли з Закарпаття
12:55
За прискорений пропуск водій мікроавтобуса пропонував на кордоні на Закарпатті 200 грн хабара
03:34
В Ужгородському міськрайонному суді допитали "свідків" підриву офісу ТУКЗ
03:20
/ 2
У Перечині "накрили" ще одну нелегальну АЗС
16:59
/ 3
На Закарпатті сполохані поблизу кордону з Румунією контрабандисти покинули, втікаючи, 9 ящиків сигарет
16:56
/ 1
У середу в Хусті судитимуть голову райради Іванчо за перешкоджання журналістській діяльності
11:51
/ 3
За фактом підпалу автівки в Мукачеві розпочато розслідування
11:45
/ 1
Прокуратура оскаржуватиме можливість внесення застави підозрюваним у наркоторгівлі в Ужгороді Федаском
02:27
В Угорщині затримали російського чеченця, що нелегально подолав кордон з Закарпаття
18:21
/ 5
Суд в Ужгороді знову взяв під варту ужгородського наркоторгівця Федаска, визначивши заставу у 334 тис грн
17:58
На Берегівщині затверджено обвинувачення у розбої двом неповнолітнім юнакам
14:55
За системні крадіжки мешканця Берегова засуджено до реального ув’язнення
11:06
На Тячівщині нетверезий водій Nіssаn-у з’їхав з дороги в кювет
09:53
/ 3
На митниці на Закарпатті в українки, що їхала в в Угорщину, вилучили колекцію поштових марок та радянську енциклопедію
09:14
Водійка Кіа-Rіо, обганяючи на Іршавщині попутне авто, врізалася в Renault: 9 постраждалих
18:55
/ 5
У ДТП на Іршавщині водію відірвало ногу
18:48
/ 4
У Березинці на Мукачівщині лоб в лоб зіткнулися два авто
12:51
/ 8
У Перечині та Іршаві побили поліцейських
12:31
У Солотвині "Cadillac" на зустрічній смузі врізався у "Nissan X-Trail"
09:33
За фактом загибелі пішохода під колесами автівки на Виноградівщині розпочато слідство
09:29
/ 3
На Ужгородщині вночі облили горючою речовиною й підпалили мікроавтобус мешканця Коритнян
01:47
/ 1
У Виноградові розшукують "команду" "Жигулів", що врізалися на авто в огорожу і втекли