Після візиту працівників ДВС в ужгородки зникли понад 2 тисячі доларів

До співробітників Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від ужгородки, яка заявила, що 18 вересня поточного року до її квартири увірвалися працівники Ужгородської державної виконавчої служби та розкидали по квартирі речі.

Після візиту працівників ДВС в ужгородки зникли понад 2 тисячі доларів

Жінка стверджує, що після того, як вони пішли, вона виявила відсутність деяких речей та 2 300 доларів США.

Міліція розслідує обастивини даного інциденту.

29 вересня 2012р.

Теги: долари

Коментарі

Правда 11.11.2013 / 08:56:30
Смішно читати подібні брехні.

чоп 30.09.2012 / 13:54:29
переважна більшість працівників ДВС, підлі люди! В них зарплати по 1000 грн., і тому щось "сперти", чи взяти хабара для них це норма, для того туди і йдуть працювати!

Кнут 29.09.2012 / 22:31:23
Мені довелося декілька разів бути присутнім при виконанні рішень суду. Зокрема при описі майна громадян. Дуже не приемна процедура. Гидко дивитися, коли вами нажите добро описують працівники ДВС, чи то за борги перед банками, чи з інших причин. В людей виникає природнє бажання перешкодити виконанню рішення суду. Є образа на працівників ДВС, які виносять холодильники, телевізори тощо.Люди в такій ситуації не бажають усвідомити, що працівники ДВС тільки виконують свої прямі професійні обовязки і бажають їм помститися. "Хохми" з вкраденими грошима трапляються часто при виконанні судових рішень. Це вже класика!

читач до Кнута 29.09.2012 / 20:04:16
Ви дуже обізнаний щодо цієї ситуації. Та все ж таки ви впевнені, що громадянка зробила "наклеп"? Чомусь, Бога вам, усі правоохоронні органи та виконавчі , а з ними і політики завжди праві. Кнут, поясніть мені, простому смертному, чому так. Зауважую, що про наявну інфу та фігурантів нічого не знаю.

Кнут 29.09.2012 / 17:56:44
Чисто води провокація мешканки ужгорода. Працівники ДВС виконували рішення суду. Стосовно "вкрадених" грошей - брехня! Ця мешканка повинна б знати, що існує кримінальна відповідальність за наклеп.
До ДВС, однако, є багато зауважень. В першу чергу це невиконання рішень суду протягом 2-5 років. Ця служба давно потребує реорганізації та якісного кадрового підбору.

НОВИНИ: Кримінал

14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
/ 1
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
16:41
/ 2
На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" Фото новина
14:43
У Стройному на Мукачівщині жінка ножем поранила співмешканця Фото новина
14:27
Колишнього патрульного поліцейського з Закарпаття засудили до 7 років тюрми за смертельне побиття літнього чоловіка
11:27
/ 1
На Берегівщині судитимуть братів за незаконний видобуток гравію в заповідній зоні Тиси Фото новина
17:35
/ 5
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення людей через кордон Фото новина
16:49
/ 19
Нардеп від ОПЗЖ Шуфрич захопив понад 8 гектарів лісу на Закарпатті — ДБР Фото новина
14:37
В Ужгороді засудили чоловіка, який викрав авто й наїхав на 63-річного власника Фото новина
15:02
На Берегівщині засудили рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів Фото новина
14:58
/ 10
СБУ та поліція нейтралізували схему ухилення від мобілізації на Тячівщині Фото новина
13:40
На Рахівщині викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон за $8 000 Фото новина
11:07
/ 1
Прикордонники ліквідували канал незаконного виїзду через Закарпаття за $13 тис. Фото новина
18:23
/ 2
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
» Всі новини