Транспортна міліція Закарпаття порушує вимоги законодавства

Закарпатською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері перевірено стан додержання кримінально – процесуального законодавства під час досудового слідства СВ ЛВ на ст.ст. Ужгород, Мукачево, Чоп УМВС України на Львівській залізниці у кримінальних справах про розкрадання державного майна у 2011 – 2012 роках. Прокурорами виявлено ряд суттєвих недоліків та порушень у роботі міліціонерів.

Транспортна міліція Закарпаття порушує вимоги законодавства

 

За інформацією Закарпатського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Ігора Сєхіна, встановлено, що оперативно-слідчі працівники лінійного відділу на станціях Ужгород, Мукачево та Чоп УМВС України на Львівській залізниці під час досудового слідства допускають численні порушення вимог кримінально-процесуального законодавства.

Зокрема в частині законності та обґрунтованості прийняття рішень про зупинення досудового слідства, закриття кримінальних справ. Прокурори виявили, що досудове слідство часто носить безсистемний характер, допускається тяганина при виконанні конкретних слідчих дій. У більшості випадках оперативники не виконують вказівки прокурора, ними не вживаються необхідні заходи до забезпечення на належному рівні оперативно-розшукової діяльності, спрямованої на встановлення осіб, що вчинили злочини.

З метою усунення виявлених порушень, прокуратурою внесено подання начальнику УМВС України на Львівській залізниці, в якому поставлено питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання своїх службових та посадових обов’язків винних працівників транспортної міліції. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

26 вересня 2012р.

Теги: транспортна прокуратура, міліція

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
» Всі новини