Через "мутки" Погорєлова заарештовано начальника ВКБ Ужгородської міськради

У справі зникнення 4 мільйонів мер Ужгорода за звичною для себе схемою робить крайнім підлеглого і залучає політику?

Через "мутки" Погорєлова заарештовано начальника ВКБ Ужгородської міськради

21 вересня в контексті розслідування кримінальної справи про розкрадання бюджетних коштів у великих розмірах слідчим відділом УМВС в Закарпатській області було затримано начальника відділу капітального будівництва (ВКБ) Ужгородської міської ради Ігора Трускавецького. Для арешту використано формальний привід, що І.Трускавецький не явився на призначену слідчим на 13.00 зустріч. Наразі І.Трускавецького затримано на 3 дні і в понеділок стане відомо, чи його випустять по закінченні цього терміну, чи повезуть до суду, за рішенням якого термін затримання може бути продовжено.

І.Трускавецькому інкримінується начебто розкрадання 4 мільйонів гривень при реалізації восени 2011 року програми облаштування автономними котельнями міських закладів освіти та медицини із загальним бюджетом 14 мільйонів гривень. Насправді, як з'ясувало Закарпаття онлайн, в кінцевому підсумку реалізація програми обійшлася дещо дешевше – в суму близько 10,5 млн гривень і "під сумнівом" залишається сума, менша за озвучені 4 мільйони. 

Закарпаття онлайн спілкувалося з Ігором Трускавецьким напередодні арешту і він сам розповів про справу, яку йому хочуть "пришити". За його словами, оскільки більшість робіт на зазначених об'єктах у зв'язку із затягнутими строками і відсутністю вчасного фінансування підрядниками виконувалися в борг, "вкрасти" не можна було в принципі.

Ситуацію, як вдалося з'ясувати інтернет-виданню Закарпаття онлайн, було спроектовано самим мером Ужгорода Віктором Погорєловим. Саме він, всупереч бажанню депутатського корпусу детальніше розібратися у цій справі, залучив до постачання обладнання зазначених котелень львівську фірму. Через приватні інтереси В.Погорєлова у цій справі початок спорудження котелень дотягли практично до самого початку опалювального сезону. На цьому етапі в проблему втрутилася обласна влада на чолі з О.Ледидою, який також форсував і особисто контролював спорудження об'єктів. 

Пізніше В.Погорєлов особисто лобіював обслуговування за завищеними тарифами зазначених автономних котелень спеціально створеним підприємством «Уж-Енергія». І тільки втручанням депутатського корпусу цю злочинну схему було ліквідовано.

Як повідомили Закарпаття онлайн джерела в міській владі, нині Ігора Трускавецького пробують зробити крайнім у справі, в якій виразно проступають інтереси та дії очільника обласного центру Закарпаття. За такою ж схемою було знайдено крайнього у справі 21 мільйона – суми, виділеної у 2004-му році з Держбюджету на ремонт стадіону "Авангард". Хоча рішення про пререрахунок коштів генпідряднику – ЗАТ «Фірма Західхімпроммонтаж» – тоді міг прийняти тільки тодішній мер Ужгорода Віктор Погорєлов, винуватцем зробили тодішнього начальника відділу капітального будівництва Ужгородської міськради Олександра Лелекача. За наслідками справи йому присудили 7 років ув'язнення, які пізніше, рішенням Апеляційного суду Закарпатської області замінили на 2 роки умовно.

ЗМІ, близькі до мера Ужгорода, вже зробили спробу перекинути тінь відповідальності за ситуацію, що виникла з авральним спорудженням автономних котелень, на осіб, що перебувають в опозиції до міського голови Ужгорода – першого заступника міського голови від Єдиного Центру Віктора Трикура та кандидата в депутати Верховної Ради від УДАРу Ростислава Буланова, який, формально, є зятем І.Трускавецького. Що однозначно свідчить про наявність у всій цій історії і політичної складової з проекцією на близькі вибори.

23 вересня 2012р.

Теги: котельні, Трускавецький, арешт, Погорєлов

Коментарі

Жалива 2012-09-26 / 09:13:54

Я бушків полудурок Микола Староста з Виноградова. Всім привіт!

1+2+3+4=10 2012-09-25 / 09:26:59
А де є той фатюв ФОГЕЛ котрий сисе замутив? То вун придумував схему нового тепла про варош! Вун давив на Погорелова же лем такиа схема є "рентабельна", а яка то схема типирька видно. То може най прокуратура прощупать того ВЕЛИКОГО БІЗНЕСМЕНА В ТЕПЛІ, де у нього боли лем його лічні корисливі замашки і ненаситне нутро. Прокурори - туйка вам хліб насущний для роботи і глибого буріння. Дашо і найдете.

Андрей 2012-09-24 / 23:08:47
2 Варошський:
це для "гладкості" тексту. Формально перебувають в формальній опозиції і балотуються від формально опозиційної формально партії - занадто важкуватий КВН виходить.

шоні 2012-09-24 / 16:22:21
загалом, ця схема відмазки апробована через емпіричний досвід самого горілого

Павло 2012-09-24 / 13:26:15
Погорелову пора тікати! Бо люди скоро витягнуть вила!

Ервін 2012-09-24 / 11:59:05
Прорабу:
Не переживайте. Трускавецький тут ні при чому. Фогел уже все розказав. Горелий уже на чемоданах....

прораб 2012-09-24 / 11:44:32
Знаю Трускавецького зо два десятки років.Дуже порядний і щирий чоловік.Не треба було йому йти на цю роботу до взяточника і злодія,коли предложили. От і все.

юр.конс. 2012-09-24 / 10:39:57
Всі дії І.Трускавецького особисто ним були поданні в документальних заявках, доповідях,... нашому МЕРУ які він особисто за своїм підписоб,або підписом заст.перших і ПРОПУСКАВ - так собі щоб небути крайнім!!! Вини Трускавецького невбачається, адже ця людина хотіла дійсно добробуту Ужгородцям, що виявляється в його різних клопотаннях ... (це є різні заяви,відношення,перепис... внутрішній) між вище стоячою місцевою радою та ВКБ м.Ужгорода - ПІДНЯВШИ ЦЕ ВСЕ ви зрозумієте хто??? куди??? і що мутив!!!

Петруха 2012-09-24 / 07:27:44
А коли доберуться до кримінально-корупційного угрупування Ледида-Погорелов-Волошин за участі пркурорів-хабарників Петруні і Штефанюка! Що украли в гораж і за безцінь прихватизували приміщення "Корони" на площімТеатральній, 5,7? За кошти волоцюги з Луцька Альфорова! Ця свора знахабніло переступила через Православну Церкву і Блаженнійшого Митрополита Володимира, горіти їм усім в пеклі, як у земному житті, так і після смерті.

Любий депутат 2012-09-24 / 01:33:50
Знаючому:
УСІ питанання, а тим більше фінансові, курує і отримує відкат особисто мер! Трикур, мабуть, теж у темі, але не у тих розмірах. А тому, Трускавецького підставили, як виконавця. Крапка.

жур-т 2012-09-23 / 22:53:48
"Формально" в даному випадку означає, що волошинський рупор притяг його до цієї справи за вуха.

Варошський 2012-09-23 / 22:47:53
> який, формально, є зятем І.Трускавецького.
А неформально ??? :)

Закарпатець 2012-09-23 / 20:46:21
Погорелов і Ратушняк злодії!

май знаючий 2012-09-23 / 20:37:48
Всі питання спорудження котелен перебували на контролі особисто у Погорєлова - це вам скажелюбий депутат. І Трикур, який би мудак не був, тут ні при чому. А тим більше - Балога.
Стаття написана грамотно - фірму зі Львова особисто притягнув Погорєлов. І "Енергію-Уж" також він пробивав. Ссилка у статті підтверджує це найкраще - вона йде на статтю, написану більше як рік тому. Журналісти тоді ще цю фірму, яку Погорєлов протаскував, охрестили як Юлькіні ЄЕСУ - Єдині енергетичеі системи України.
Погорєлов - злодій, і зараз в КПЗ має сидіти він, а не Трускавецький.

Знаючий 2012-09-23 / 20:29:40
Для того щоб було зрозумiло: Всi кадровi рiшення а також питания господарськоi дiяльностi ВКБ координувалися особисто Вiктором Трикуром, це було обумовлено Балогою. Тому Погорелов, хоч би I хотiв, немiг у цi справи влазити. Все було на одкупi ЕЦу, хай i вiдповiдають. Це вам скаже любий депутат.

лелекач 2012-09-23 / 20:01:07
Но, Вітьку, Бог палицьов не б"є. "Отольются кошке мышкины слёзы"

123 2012-09-23 / 19:57:53
Буланов+Щадей+Погорєлов=КОРУПЦІЯ

Кастро 2012-09-23 / 16:37:46
Звичайна схема Погорелого. Сам замутив а перекидує на других. Скоро знайдеться Фогел (дружбан Погорелого) який розкаже:хто і скільки разів їздив у Львів на переговори. З ким проводилися переговори тут ( Фогел і Погорелов). І таке інше.

Читач 2012-09-23 / 16:34:22
А що Погорєлова не посадять? Так шкода.

Адмін 2012-09-23 / 16:22:21

2Петро

Подібні звинувачення на адресу конкретних людей слід оприлюднювати під власними іменем/прізвищем, а не під ніком. Надалі анонімки такого роду видалятимуться.

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували