Королевська: «Сподіваємося, що Закарпаття теж хоче змін і усвідомлює, що гірше уже бути не може»

Наталія Королевська запевнила, що прагне побороти нинішню владу, адже з нею не можна збудувати нової країни. «Ще кілька місяців тому казали, що неможливо створити партію нового типу і об’єднати нових лідерів. Ми довели, що люди, які ніколи не були в політиці, можуть об’єднуватися і розуміти, що час брати відповідвальність на себе. Для того, аби у нас можна було збудувати нову економіку, створити країну можливостей, а не  репресій, де кожен може реалізуватися і забезпечити собі достойний рівень життя, ми маємо реалізувати нову економічну модель. А зробити це із старими політиками, із владою Азарова, Януковича — нереально», – сказала вона.

За словами Наталії Королевської, її команду турбує відсутність в державі програми, яка б забезпечувала робочими місцями інвалідів, котрих в країні сьогодні щонайменше 3 мільйони. Відповідний законопроект уже поданий до Верховної Ради. Також, на думку політика, необхідно якнайшвидше викорінити корупцію, легалізувати економіку, відкрити «ті можливості, які у нашої країни є». Крім того, зі слів Наталії Королевської, партія виступає за делегування більших повноважень місцевим общинам та диверсифікацію місцевих бюджетів, «бо неможливо в таких районах, як Закарпаття, збирати все нагору, а потім повертати. Тоді нема в регіоні мотивації розвиватися, бо не можна бачити світла у кінці тунелю».

«Ми підготували 25 законопроектів, які уже є у Верховній Раді, і «дорожну карту», тобто як ми будемо досягати того європейського стандарту, якого поставили собі за ціль — 1000 євро зарплата, 500 євро — пенсія», — зазначила лідер Партії Наталії Королевської «Україна — Вперед!».

Андрій Шевченко, у свою чергу, відзначив, що сьогодні вкрай необхідні зміни у підході до питання фізичної культури та спорту. Футболіст переконаний, що «м’яч, майданчик і турнік мають бути більш доступними ніж алкоголь, наркотики і сигарети».

На виборах 28 жовтня Наталія Королевська та її соратники покладають надії, у першу чергу, «на тих людей, які хочуть жити у сильній і квітучій країні». «Ми розраховуємо на тих, кого сьогодні об’єднує бажання змін в Україні і розуміння, що у нас є колосальні перспективи і можливості. От якщо подивитися на те ж Закарпаття, ми розуміємо, що перспектива туризму — колосальна, для цього сьогодні треба створити умови. Ми розуміємо, що гірські райони, на жаль, все більше лишаються без людей. Вони виїжджають через відсутність роботи. Створити сьогодні умови для розвитку малого та середнього бізнесу у гірських районах, пільговий режим — це дозволить нам показати приклад Швейцарії, коли люди розвиваються. Тобто  це адекватна державна політика. Нам необхідні реформи місцевого самоврядування, тому що можна усе життя вважати, що Закарпаття — це дотаційний район і при тому ж забирати все до копійки і не мати диверсифікованого підходу. Тому для нас дуже важливий сьогодні — це політичний реалізм. Ті люди, які втомилися від політичного популізму, від обіцянок старих політиків, котрі неодноразово приходили до влади, але при цьому жодного разу не виконували своїх обіцянок (і сьогодні у людей нема довіри до них, аби вони представляли інтереси у парламенті), ті, я впевнена, проголосують за нас. Ми дуже сподіваємося, що Закарпаття теж хоче змін і усвідомлює, що гірше уже бути не може. Сьогодні треба об’єднувати наші зусилля і можливості для того, аби скористатися тим колосальним потенціалом, який є в України і у Закарпаття зокрема», – зазначила політик.

Своїми основними конкурентами Королевська вважає Партію регіонів і Комуністичну партію, які, на її думку, «повинні йти у минуле української політики». Вона запевнила, що життя після виборів не закінчується, а тому, у випадку, якщо партія не здолає п’ятивідсотковий бар’єр, активно займатимуться будівництвом партії. Тим не менше, основне завдання партії — «об’єднавши сьогодні команду, і увійшовши з нею у парламент, об’єднатися із новими політичними силами». «Ми бачимо перспективу об’єднання із УДАРом, з деякими мажоритарниками, і з тими демократичними силами, які будуть готові підтримати нашу програму», — сказала політик.

Після прес-конференції Наталія Королевська презентувала книгу «Нова економіка – нова країна», у якій «прописано те, що саме сьогодні треба змінити в країні, аби досягти нової якості життя». Перш за все, на думку Королевської, треба викорінити корупцію. І як це зробити — вона знає: має власний рецепт і навіть особисто консультувалася із президентом Грузії Михайлом Саакашвілі.